Skocz do zawartości

Zestawienie wiązań PIN/TLT


Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś roku robię zestawienie wiązań turowych PINowych. Ostatnio poprawiałem je z pomocą ludzi z forum skiturowego. Zestawienie zawiera wszystkie wiązania PIN/TLT dostępne obecnie na rynku (NIE obejmuje wiązań Race).

 

Jakby ktoś kupował wiązanie i nie wiedział co ma wybrać, to lista może być pomocna.

Polecam Waszej uwadze :) 

https://ski.priv.pl/...t/wiazania.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś roku robię zestawienie wiązań turowych PINowych. Ostatnio poprawiałem je z pomocą ludzi z forum skiturowego. Zestawienie zawiera wszystkie wiązania PIN/TLT dostępne obecnie na rynku.

 

Świetna robota. Po wygaśnięciu patentu Dynafita namnożyło się tych wiązań i ciągle powtają nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś roku robię zestawienie wiązań turowych PINowych. Ostatnio poprawiałem je z pomocą ludzi z forum skiturowego. Zestawienie zawiera wszystkie wiązania PIN/TLT dostępne obecnie na rynku.

 

Jakby ktoś kupował wiązanie i nie wiedział co ma wybrać, to lista może być pomocna.

Polecam Waszej uwadze :) 

http://www.skitourgu...wienie-wiza-pin

 

Mariusz!

 

U Arnolda widziałem (i ważyłem) ultralekkie wiązanie ATK z kategorii speed - to było poniżej 100 g/szt. Wygląda, że tego nie ma w zestawieniu. 

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz!

 

U Arnolda widziałem (i ważyłem) ultralekkie wiązanie ATK z kategorii speed - to było poniżej 100 g/szt. Wygląda, że tego nie ma w zestawieniu. 

 

Pozdro

Wiesiek

 

 

Arnold ma chyba ATK RCA, ja to wiązanie zaliczam do RACE.

To są wiązania ze stałą siłą wypięcia bez żadnej regulacji.

Nie chcę się tym sprzętem zajmować, i nie umieszczam go w zestawieniu :-)

To jest sprzęt, który cywili w 99.99% nie interesuje.

 

Z tego co ATK zalicza do RACE, to tylko model TROFEO ma wybór siły wypięcia.

Model ma różne wersje i w sklepie wybiera się odpowiednią siłę wypięcia.

 

Na facebooku też facet z Dynafita napisał mi podobnie że dużo wiązań Dynafita pominąłem.

Ale to na tej samej zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnold ma chyba ATK RCA, ja to wiązanie zaliczam do RACE.

To są wiązania ze stałą siłą wypięcia bez żadnej regulacji.

Nie chcę się tym sprzętem zajmować, i nie umieszczam go w zestawieniu :-)

To jest sprzęt, który cywili w 99.99% nie interesuje.

 

Z tego co ATK zalicza do RACE, to tylko model TROFEO ma wybór siły wypięcia.

Model ma różne wersje i w sklepie wybiera się odpowiednią siłę wypięcia.

 

Na facebooku też facet z Dynafita napisał mi podobnie że dużo wiązań Dynafita pominąłem.

Ale to na tej samej zasadzie.

Dokładnie to RCA - siła wypięcia jest jedna. Ale wygląda sensownie i biorę je pod uwagę.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Informacja z jednego ze sklepów sprzedającego Dynafita.

 

Wiązania Dynafit zakupione po 1 X 2019 mają przedłużoną gwarancję "żywotności" w wymiarze 10 lat. Produkty zakupione w Polsce w oficjalnych punktach należy zarejestrować na stronie Dynafita, wówczas otrzymuje się gwarancje 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...