Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mhs

mhs

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 10.2009
0

Napisano 17 luty 2018 - 21:28

Cześć,

Jak wygląda ostatnio sytuacja na drogach tj. granicy Austria - Niemcy oraz dalej pod Rosenheim.

Wyjeżdżam za tydzień na Włoch (kończą się już ferie w Polsce i zagranicą) więc mam nadzieję na w miarę bezproblemowy przejazd.

Wyjazd z Krakowa planuję około 4 nad ranem, drogą Brno - "Wiedeń" - Salzburg - Insbruck i dalej w stronę Brenner. Pewnie w okolicach Salzburga będę około 11 -12.

Dwa lata temu jadąc do Ischgl w Salzburgu odbijałem na Lofer dalej St. Johann in Tirol i wyjeżdżałem w Worgl i ten przejazd mi całkiem fajnie wyszedł.

Dajcie znać co tam się teraz dzieje.

#2 lobo

lobo

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1920 postów
  • Na forum od: 11.2007
1088
  • Umiejętności: 1
  • Trójmiasto

Napisano 17 luty 2018 - 22:37

W sobotę zawsze się dzieje i są spiętrzenia ! Szczególnie koło południa, jedni jadą od strony Monachium drudzy od Salzburga i wjazd na 93  zwalnia.

Pozdrawiam

Początek sezonu 09.01.2019 20 dni na nartach. 

Nie ma to jak w Gardenie! Moja jazda https://youtu.be/0rRTc2geWOI  

#3 jawor61

jawor61

Użytkownik

• Pip
  • 69 postów
  • Na forum od: 01.2007
15
  • Umiejętności: 7
  • Bielsko-Biała

Napisano 18 luty 2018 - 22:15

Cześć,

Jak wygląda ostatnio sytuacja na drogach tj. granicy Austria - Niemcy oraz dalej pod Rosenheim.

Wyjeżdżam za tydzień na Włoch (kończą się już ferie w Polsce i zagranicą) więc mam nadzieję na w miarę bezproblemowy przejazd.

Wyjazd z Krakowa planuję około 4 nad ranem, drogą Brno - "Wiedeń" - Salzburg - Insbruck i dalej w stronę Brenner. Pewnie w okolicach Salzburga będę około 11 -12.

Dwa lata temu jadąc do Ischgl w Salzburgu odbijałem na Lofer dalej St. Johann in Tirol i wyjeżdżałem w Worgl i ten przejazd mi całkiem fajnie wyszedł.

Dajcie znać co tam się teraz dzieje.

Cześć.

Wróciłem wczoraj z Alta Badii, wyjeżdżałem w poprzednią sobotę. W tamtą stronę jechałem przez Lofer, bo już od Salzburga się zatykało. Z powrotem zatkana była przełęcz Bremen, potem granica w Kofstein. Wycofałem się i jechałem na Lienz i Villach, było ok. Próbuj słuchać Hitradio Oserreich 3, co pół godziny podają sytuację na drogach.