Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Szybka decyzja 4 dni Austria 10-13.02

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Pauker

Pauker

Nowy użytkownik

• Pip
  • 31 postów
  • Na forum od: 03.2009
4
  • Umiejętności: 5
  • Płock

Napisano 08 luty 2018 - 15:35

4 dni nartowania od soboty rano do wtorku włącznie , wyjazd 9.02 w piątek wieczorem ok 19 ej. powrót we środę ok. 3 rano.  Mam 3 miejsca, auto combi + box . Kierunek Austria, start z Płocka,  kierunek Niemcy przez Zgorzelec lub Czechy przez Gliwice, do ustalenia. Koszty dojazdu i kwatery do podziału. Decyzja szybka najlepiej dziś do wieczora trzeba potwierdzić rezerwację noclegów. tel. 605514400. Adam

#2 gajowy01

gajowy01

carve diem

• PipPipPipPipPip
  • 3396 postów
  • Na forum od: 01.2008
1954
  • Umiejętności: 1
  • Kraków - Neue Hütte

Napisano 08 luty 2018 - 19:20

4 dni nartowania od soboty rano do wtorku włącznie , wyjazd 9.02 w piątek wieczorem ok 19 ej. powrót we środę ok. 3 rano. Mam 3 miejsca, auto combi + box . Kierunek Austria, start z Płocka, kierunek Niemcy przez Zgorzelec lub Czechy przez Gliwice, do ustalenia. Koszty dojazdu i kwatery do podziału. Decyzja szybka najlepiej dziś do wieczora trzeba potwierdzić rezerwację noclegów. tel. 605514400. Adam

Polecam Adama vel Paukera jako towarzysza itd :)

Adam - może wbijesz do Osttirolu? Jest luźniejszy a tymczasem cała Bawaria nadciąga na ferie, więc za górami/Taurami powinno być niezłe schronienie :)

Ja mieszkam w Lienzu, ale ani pół osoby do siebie nie wcisnę, za to towarzysko można by co nieco ... ;)

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

• Pauker podziękował za tę wiadomość