Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 moloo

moloo

Nowy użytkownik

• Pip
  • 91 postów
  • Na forum od: 12.2006
36
  • Umiejętności: 5
  • Myślenice / Bielsko - Biała

Napisano 04 styczeń 2019 - 10:48

Cześć,

To dajcie znać jak warunki przez Korbielów i czy da się przejechać serpentyny czy lepiej jechać przez Dolny Kublin - jadę w niedzielę ?

Dzięki za info.

#22 wapniakos

wapniakos

Użytkownik

• PipPip
  • 182 postów
  • Na forum od: 04.2010
67
  • Umiejętności: 7
  • Katowice

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:56

zA rmf.fm - "Stan katastrofy obowiązuje także w siedmiu innych miejscowościach powiatu Namestovo: Mutne, Oravske Vesele, Oravska Polhora, Sihelne, Rabcza, Novot' i Zubrohlava, jak również w Skalitem w powiecie Czadca oraz w Lutiszach, Belej i Terchovej w powiecie Żylina"

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl..._campaign=other

...zastanowiłbym się czy pchać się w ten rejon ;-)
[FONT="Comic Sans MS"]Są ludzie, których uprzejmość gorsza jest od bezczelności[/FONT]

#23 moloo

moloo

Nowy użytkownik

• Pip
  • 91 postów
  • Na forum od: 12.2006
36
  • Umiejętności: 5
  • Myślenice / Bielsko - Biała

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:05

Czy ktoś jechał dziś na Chopok przez Korbielów, Namestow, Dolny Kubin, Ruzemberok - czy faktycznie nie da się tam przejechać autem - jak piszą.

Jutro rano mam startować i nie wiem czy jechać czy nie.

Dzięki za info.

#24 jacek-1210

jacek-1210

Użytkownik

• PipPipPip
  • 641 postów
  • Na forum od: 04.2013
677
  • Radomsko

Napisano 05 styczeń 2019 - 22:29

Czy ktoś jechał dziś na Chopok przez Korbielów, Namestow, Dolny Kubin, Ruzemberok - czy faktycznie nie da się tam przejechać autem - jak piszą.

Dzięki za info.

Wiele nie pomogę: jechaliśmy dziś S1 do Zwardonia i na dwupasmówce od Buczkowic było już biało. I dalej sypało. Zwardoń ponoć odcięty od świata, choć to raczej nie jest chyba prawda.

Inne pytanie: orientuje się ktoś, czy ze Zwardonia można dojechać na Skalite bez kupna winietki ? Widzę że niedaleko za granicą, z drogi D3 jest zjazd na drogę 12, ale nie wiem czy ten odcinek od granicy do zjazdu jest płatny czy nie ?

#25 broot

broot

Użytkownik

• Pip
  • 98 postów
  • Na forum od: 11.2016
39

Napisano 05 styczeń 2019 - 23:01

Ja zawsze z okolicy Pszczyny jeździłem Korbielów - Namestovo - Zuberec i wtedy wjeżdżałem do Liptowskiego nie trasą od zachodu, a mniejszą drogą od północy. Przeważnie jest szybciej i bliżej, a odcinek górski nie sprawiał jakiegoś ogromnego kłopotu, nawet gdy jechałem w śniegu, nocy i we mgle. Aktualnie być może bym się zastanowił nad zmianą trasy.

#26 Robert32

Robert32

Nowy użytkownik

• Pip
  • 61 postów
  • Na forum od: 12.2011
13
  • Gdynia

Napisano 05 styczeń 2019 - 23:49

Dzięki za info.

Dzisiaj jechałem przez Korbielów, Dolny Kubin. Śmiało możesz jechać miejscami jest biało ale tragedii nie ma.