Skocz do zawartości

Atomic Hawx Prime


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako że moje pierwsze buty Rossi Alltrack 100 mimo rad na forum i długiego przymierzania w domu po tygodniu na stoku dopiero okazały się jednak niedopasowane - ciepnie mi podeszwa i cała stopa i nie mogę tego wyeliminować. Ostatnio przymierzałem Atomic Hawx Prime z flexem 100 i okazały się bardzo wygodne. Ponieważ mieszkam w  małym mieście i nie mam możliwości przymierzenia chciałem sobie zamówić przez internet te same buty ale z flexem 120. Czy mogę się spodziewać że konstrukcyjnie jest to ten sam but a więc przez analogię będzie leżał jak 100 czy jednak będą różnice? But i tak będzie  z możliwością zwrotu więc niczym nie ryzykuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako że moje pierwsze buty Rossi Alltrack 100 mimo rad na forum i długiego przymierzania w domu po tygodniu na stoku dopiero okazały się jednak niedopasowane - ciepnie mi podeszwa i cała stopa i nie mogę tego wyeliminować. Ostatnio przymierzałem Atomic Hawx Prime z flexem 100 i okazały się bardzo wygodne. Ponieważ mieszkam w  małym mieście i nie mam możliwości przymierzenia chciałem sobie zamówić przez internet te same buty ale z flexem 120. Czy mogę się spodziewać że konstrukcyjnie jest to ten sam but a więc przez analogię będzie leżał jak 100 czy jednak będą różnice? But i tak będzie  z możliwością zwrotu więc niczym nie ryzykuję.

 

But  może  być  podobny albo  i całkiem  inny w  odczuciu. Dowiesz się jak założysz.

 

nie  kupuje się butów bez przymierzania chyba, że stać Cię  na odsyłanie  nietrafionych wyborów  kurierem.

 

Nie  lepiej zainwestować w  dojazd  i  pojechać do jakiegoś  dużego  miasta do kilku sklepów  i  mierzyć,mierzyć  i  mierzyć  ?

 

 

P.S

W sklepie masz  możliwość  finalnie do  powtórek  pomiędzy wybranymi wstępnie modelami.  W sprzedaży wysyłkowej zawsze masz jedną parę a za ładnych  kilka dni dopiero kolejną. Odczucia szybko mijają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako że moje pierwsze buty Rossi Alltrack 100 mimo rad na forum i długiego przymierzania w domu po tygodniu na stoku dopiero okazały się jednak niedopasowane - ciepnie mi podeszwa i cała stopa i nie mogę tego wyeliminować. Ostatnio przymierzałem Atomic Hawx Prime z flexem 100 i okazały się bardzo wygodne. Ponieważ mieszkam w  małym mieście i nie mam możliwości przymierzenia chciałem sobie zamówić przez internet te same buty ale z flexem 120. Czy mogę się spodziewać że konstrukcyjnie jest to ten sam but a więc przez analogię będzie leżał jak 100 czy jednak będą różnice? But i tak będzie  z możliwością zwrotu więc niczym nie ryzykuję.

 

Kup sobie do obecnych butów wkładki Sidas i problem powinien zostać rozwiązany.

Szkoda kasy na nowe buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie do obecnych butów wkładki Sidas i problem powinien zostać rozwiązany.

Szkoda kasy na nowe buty.

 

Widzisz to jest temat nad którym myślę od dłuższego czasu. Czy kupić nowe buty czy jednak walczyć ze starymi. O wkładkach Sidas typu  custom myślę od dawna i jeśli bym wiedział na pewno, że pomogą to bym się zdecydował choć nie są tanie. Ostatnio jak byłem w Windsporcie w Krakowie to za wkładki krzyknęli prawie 400zł.  W butach Atomica też są bodajże Sidasy tylko takie najprostsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz to jest temat nad którym myślę od dłuższego czasu. Czy kupić nowe buty czy jednak walczyć ze starymi. O wkładkach Sidas typu  custom myślę od dawna i jeśli bym wiedział na pewno, że pomogą to bym się zdecydował choć nie są tanie. Ostatnio jak byłem w Windsporcie w Krakowie to za wkładki krzyknęli prawie 400zł.  W butach Atomica też są bodajże Sidasy tylko takie najprostsze.

 

Za dużo myślisz i się zastanawiasz.

Żaden but narciarski nie ma profesjonalnej wkładki.

UPS. :)

Przepraszam firma Dahu ma w standardzie wkładki SIDAS.

Wszystkie wkładki to zwykłe wypełniacze skorupy.

Każda wkładka typu "Sidas" poprawi Ci komfort użytkowania każdego buta narciarskiego nawet najbardziej wygodnego.

Nie musisz kupować najdroższych termo formowalnych wkładek.

Możesz kupić już podstawowy model który dopasowuje się do podbicia twojej stopy.

Z tego co pamiętam to są trzy rodzaje tych podstawowych wkładek.

Taka wkładka może być używana przez cały rok w innych butach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo myślisz i się zastanawiasz.

Żaden but narciarski nie ma profesjonalnej wkładki.

UPS. :)

Przepraszam firma Dahu ma w standardzie wkładki SIDAS.

 

O.T.

o właśnie chciałem zapytać  ten patent się przyjął na rynku  bo  minęło chyba  już  ze 2 lata od premiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.T.

o właśnie chciałem zapytać  ten patent się przyjął na rynku  bo  minęło chyba  już  ze 2 lata od premiery

 

Sakrazmu może i Ci nie brakuje ale kiepsko strzelasz.

Jak dla mnie to buty się przyjęły ale nie w konserwatywnym kraju jakim jest Polska.

Jak zaczynałem interesować się butami DAHU to mieli jeden biały model typ unisex.

W następnym roku były już trzy modele.

A teraz jest siedem modeli.

To chyba buty DAHU się sprzedają?

https://www.dahuspor...?v=9b7d173b068d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sakrazmu może i Ci nie brakuje ale kiepsko strzelasz.

Jak dla mnie to buty się przyjęły ale nie w konserwatywnym kraju jakim jest Polska.

Jak zaczynałem interesować się butami DAHU to mieli jeden biały model typ unisex.

W następnym roku były już trzy modele.

A teraz jest siedem modeli.

To chyba buty DAHU się sprzedają?

https://www.dahuspor...?v=9b7d173b068d

 

 

Dlaczego  mnie wyzywasz  od sarkazmów ?  irytujesz się  nawet zwykłym  zapytaniem ?

 

 

P.S

wklejanie linka do strony nic  nie da jak  nie  potrafisz odpowiadać  grzecznie i merytorycznie   ludziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego  mnie wyzywasz  od sarkazmów ?  irytujesz się  nawet zwykłym  zapytaniem ?

 

 

P.S

wklejanie linka do strony nic  nie da jak  nie  potrafisz odpowiadać  grzecznie i merytorycznie   ludziom

 

Musisz sam na postawione przez siebie pytanie odpowiedzieć.

Mnie już w to nie mieszaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...