Skocz do zawartości

24-27.02 - Karyntia z W-wy i Krakowa


zBerek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wolne miejsca na wyjazd snowbordowo-narciarski (klasyczna 4-dniówka) w terminie 24-27.02.2018 w rejon Karyntii ( w planach Gerlizen, Bad Kleinkirchheim, Turacherhohe),

Wyjazd z Warszawy około godziny 18.00 23.02.2018, powrót 28.02.2018 około godziny 3.00.

Mogę zabrać zainteresowanych po trasie Sulejówek-Warszawa-Piotrków Tryb.-Gliwice.

Możliwy też transfer po trasie z Krakowa (koło godziny 20.00) do Gliwic. Przejazd wygodnym busem, zakwaterowanie w wygodnym apartamencie.

W ramach wyjazdu organizuje wyżywienie (obfite śniadanie na ciepło, obiadokolacja, napoje).

Przejazd, zakwaterowanie, transfer na stok to tylko - 800 zł. Cena karnetów około 185e.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv lub telefoniczny +48 533 333 033.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały dwa miejsca.

 

Tak jak napisałem plan wyjazdu jest taki:

 

1 dzień Gerlizen

2.dzień BKK

3. dzień Turracher lub BKK

4. dzień Turracher

 

Zakwaterowanie mamy w dwóch apartamentach, 4 sypialnie 2 osobowe oraz jedna osoba śpi w salonie na kanapie (apartamentu w którym nie korzystamy z salonu).

Salon i kuchnie będziemy używać w drugim apartamencie. Czyli teoretycznie można być samemu w pokoju.

 

Pozdrawiam,

Bartek

 

 

Witam,

Wstępnie jestem zainteresowany (jeśli będzie potwierdzone Bad Kleinkirchheim, Turacherhohe),. Rozumiem, że pokoje są dzielone wspólnie w apartamencie, nie ma "jedynek" ? Pozdrawiam Radosław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało jedno miejsce.

 

Panie Radku wpisuje Pana wstępnie na listę, odpisałem też więcej info na priv.

Panie Bartku,

Dziękuję za informacje. Proszę mnie wstępnie zapisać. Czy jest możliwość wypożyczenia nart ? Ewentualnie może Pan polecić dobrą wypożyczalnię nart w Warszawie ? Pozdrawiam - Radek z Włocławka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...