Skocz do zawartości

Drugi dzień na nartach - trzech nartach.


BLADY

Rekomendowane odpowiedzi

Na Chopoku, tak jeździ chłopak ( zielone spodnie, niebieska kurtka) w pierwszym swoim dniu na trzech nartach:

 

 

 

i w drugim dniu swojego narciarstwa:

 

 

 

proszę o ocenę jazdy i techniki :)

 

A ma ten pojazd hamulce? Czy żeby to coś zatrzymać to trzeba kierownicę skręcić w poprzek do kierunku jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ten pojazd hamulce? Czy żeby to coś zatrzymać to trzeba kierownicę skręcić w poprzek do kierunku jazdy?

Jak skręcisz kierownicę, to przelecisz nad tym wehikułem. Takie mam wrażenie obserwując jazdę, bo osobiście nie próbowałem. Wydaje mi się, że hamujesz jedną z nart na której stoisz. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skręcisz kierownicę, to przelecisz nad tym wehikułem. Takie mam wrażenie obserwując jazdę, bo osobiście nie próbowałem. Wydaje mi się, że hamujesz jedną z nart na której stoisz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Hamujesz jak na dwóch nartach, inicjujesz krawędź kierownicą i dociskasz dolną nartę, wewnętrzną narte i z obręczy barkowej, bicepsu i tricepsu dociskasz przednią. Technika hamowania jest dokładnie taka sama jak na dwóch nartach, tylku tutaj ręce inicjuję ustawienie nart w poprzek stoku...

 

https://youtu.be/WqOuiXd239Q?t=27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można na Trikke jeździć różnymi technikami?

Jeśli tak to jakimi?

 

Tak, krótki, długi skręt, śmig, muldy, skoki na hopach, jazda na "kole", sportowa jazda na torze, nisko na nogach , komfortowa jazda na wyprostowanych nogach, strome stoki trawersujemy krótkim skrętem stojąc z przodu platform, fun karwingowy styl z odchylaniem bioder do tyłu będąc nisko na nogach, odciążanie przedniej narty przy szybkiej jeździe na wprost "na krechę", ewolucje ... trzystasześcidziesiątka, przekładanki nóg na platformach, na przedniej i jednej z tylnych nart, jazda po lodzie z kontrą kierownica przeciwnie do kierunku skrętu ( jak w motocyklu na żużlu) ., po puchu będąc na tyłach platform z odciążeniem przodu nart .... to tak na szybko ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chopoku, tak jeździ chłopak ( zielone spodnie, niebieska kurtka) w pierwszym swoim dniu na trzech nartach:

.......

 

i w drugim dniu swojego narciarstwa:

........

proszę o ocenę jazdy i techniki :)

A czy ten chłopak nie jest przypadkiem bardzo dobrym narciarzem dwunartowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten chłopak nie jest przypadkiem bardzo dobrym narciarzem dwunartowym ?

 

Niestety, muszę Ciebie zmartwić, nie jest jeździł bardzo dobrze na nartach, w skali ocen szkolnych na słabej trójce. jest to osoba znana z radia ..... 

 

A to dziewczyna po rekonstrukcji wiązadła przedniego krzyżowego, jeździła na trzy na dwóch nartach, teraz tak jeździ po dwóch godzinach nauki, znaczy nauczyła się od razu, a to jest jej druga godzina jazdy na trzech nartach.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, muszę Ciebie zmartwić, nie jest jeździł bardzo dobrze na nartach, w skali ocen szkolnych na słabej trójce. jest to osoba znana z radia ..... 

 

.....

To facet ma zdolności, czuje sprzęt. Szkoda, że nie może jeździć na nartach (tak zrozumiałem z filmu), ma potencjał.

Fajna zabawa, jak będzie okazja chętnie spróbuję, ale jako ciekawostkę.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To facet ma zdolności, czuje sprzęt. Szkoda, że nie może jeździć na nartach (tak zrozumiałem z filmu), ma potencjał.

Fajna zabawa, jak będzie okazja chętnie spróbuję, ale jako ciekawostkę.

Pzdr

 

tatmak, on jeździ na letniej wersji na kołach, jakol letni trening sensomotoryczny, siłowy, koordynacyjny, natomiast dwie narty to nie jego bajka, jeździ na trzy minus i kolano uszkodzone . A trzy narty to ogień. 

 

A tutaj masz delikatną kobieca technikę jazdy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...