Skocz do zawartości

Można i tak .


Harpia

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie interesowały i interesują wszystkie nowości związane z uprawianiem narciarstwa.

I chętnie je poznaję i na ich temat dyskutuję.

Od wielu lat pewien anglik na ISPO stoi zawsze w tym samym miejscu w tej samej hali i reklamuje swój bardzo podobny produkt do tego który został tu przedstawiony.

Z tą różnicą, że jego jest przeznaczony dla narciarzy z urazami kolan a ten przedstawiony.....?

Dodatkowo produkt anglika wygląda jak by był zrobiony wczoraj w garażu za pomocą spawarki, wiertarki, śrubokręta i kombinerek nie obrażając garażu a ten prezentowany wygląda profesjonalnie.

Ten produkt jak dla mnie jest z gatunku było sobie pomysł ale raczej niewiele z niego wyniknie.

Dla kogo to ma być?

Dla tych co mają problem z jazdą na nartach?

Dla tych co mają problemy ze stawami kolanowymi?

Czy dla tych co chcą dostać większego kopa na nartach?

Jak dla mnie to za dużo niewygodnych uciskających elementów na nodze podczas jazdy.

Do tego elementy wystające i niebezpieczne podczas wywrotki dla samego użytkownika jak i dla innego narciarza podczas zderzenia.

Ale fajnie jest o tym podyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie posiada jakiejś wady konstrukcyjnej dotyczącej komfortu użytkowania i bezpieczeństwa to moim zdaniem za jakiś czas się przyjmie,

więcej narciarzy z brakami kondycyjnymi pojawi się na stokach i mniej będzie problemów z bolącymi mięśniami ud, jazda na nartach stanie się dla nich bardziej "komfortowa".

Jeżeli zaakceptowano skki trikke to tym bardziej zaakceptowane zostanie to rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Horror!  Zamiast mięciutkiego narciarza, czy lepiej narciarki, którzy będą polować na moje ciało na stoku, jeszcze taki z całą maszynerią na zewnątrz. Gdyby jeszcze jeździł tak, jak na tym filmie, to by można zaakceptować. Ale musiałby to być Hirscher z chwilowo urwanym kolanem.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...