Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak działa karnet gopass?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6141 postów
  • Na forum od: 02.2008
4115
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 28 grudzień 2017 - 12:18

Jeśli masz na myśli tylko ten kawałek plastiku, a nie doładowania z zeszłego roku, to tak.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Tak -plastik. Pytam bo w zeszłym sezonie kasjerce nie pasował. ....

#22 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2669 postów
  • Na forum od: 10.2011
7178
  • Umiejętności: 7

Napisano 28 grudzień 2017 - 12:20

Tak -plastik. Pytam bo w zeszłym sezonie kasjerce nie pasował. ....

Jeżeli coś byłoby z nim nie tak, możesz oddać go w info centrum, odzyskać kaucje 10 zeta i wziąć nowy.

• mig12345 podziękował za tę wiadomość
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#23 ARossi88

ARossi88

Użytkownik

• Pip
  • 80 postów
  • Na forum od: 01.2017
19
  • Umiejętności: 6
  • Połomia

Napisano 28 grudzień 2017 - 15:01

Jeśli masz na myśli tylko ten kawałek plastiku, a nie doładowania z zeszłego roku, to tak.

Dokładnie, karta działa w Szczyrku, sprawdzone. Znajomy ma z Czech kartę i żeby na Słowacji działała zawsze musi iść do obsługi na miejscu :/ 

#24 zając

zając

Użytkownik

• PipPip
  • 158 postów
  • Na forum od: 01.2012
68
  • Umiejętności: 5
  • Katowice

Napisano 06 marzec 2018 - 16:22

Mam pytanie, bo nie chcę stracić 134 euro na 4-dniowy karnet na Chopoku :D

Mam konto GOPASS i kartę (w drodze). Po zalogowaniu się na polskiej stronie, mogę kupić tylko karnet do Szczyrku. Opcja kupienia karnetów na Jasną jest możliwa jeśli przejdzie się na stronę w języku słowackim. Rozumiem że mimo wszystko karnet będzie dostępny pod moim numerem karty Gopass i nie będę musiała kupować drugi raz czterodniówki w kasach?

#25 bocian74

bocian74

Kiepski narciarz

• PipPipPipPipPipPip
  • 5121 postów
  • Na forum od: 12.2008
1908
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik

Napisano 06 marzec 2018 - 17:55

Mam konto GOPASS i kartę (w drodze). Po zalogowaniu się na polskiej stronie, mogę kupić tylko karnet do Szczyrku. Opcja kupienia karnetów na Jasną jest możliwa jeśli przejdzie się na stronę w języku słowackim. Rozumiem że mimo wszystko karnet będzie dostępny pod moim numerem karty Gopass i nie będę musiała kupować drugi raz czterodniówki w kasach?

Co prawda na feriach jeździłem w ośrodku spoza systemu gopass, ale kupowałem w ten sposób (na stronie gopass.sk) wejście na baseny w Besenovej i nie było problemu.
Pozdr
Marcin
  • zając podziękował za tę wiadomość

#26 adamski10

adamski10

Użytkownik

• PipPipPip
  • 396 postów
  • Na forum od: 02.2009
202
  • Jordanów

Napisano 06 marzec 2018 - 21:32

Też kiedy kupowałem było po Słowacku i wszystko działało.

• zając podziękował za tę wiadomość

#27 Jasiek.

Jasiek.

Użytkownik

• Pip
  • 46 postów
  • Na forum od: 02.2015
96
  • Umiejętności: 8
  • okolice Gliwic

Napisano 21 wrzesień 2018 - 07:50

Witam. Nie wiem czy wszyscy sympatycy TMRu wiedzą i zostali poinformowani, że kupując do końca września sezonówkę płacimy taniej!

Sprawdziłem, kupiłem! Jest faktycznie taniej!

Pozdrawiam

• moruniek podziękował za tę wiadomość

#28 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2669 postów
7178

Napisano 03 październik 2018 - 13:44

Co prawda strona jeszcze nie zaktualizowana, ale jest już informacja, że od pierwszego listopada rusza rejestracja benefitów na kolejny sezon:

APLIKACJA DO KORZYSTANIA Z PROFITÓW AKCJONARIUSZY

Rejestracja w celu skorzystania ze świadczeń dla akcjonariuszy za okres 1.11.2018 – 31.10.2019 rozpocznie się 1.11.2018.

http://www.tmr.sk/kl...nie-z-profitow/
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#29 Jasiek.

Jasiek.

Użytkownik

• Pip
  • 46 postów
  • Na forum od: 02.2015
96
  • okolice Gliwic

Napisano 10 październik 2018 - 18:24

Informacja otrzymana od Gopassa i TMRu na maila!

Czyżby jednak plotki stały się prawdą???  było by zaje...e!  :D

PS. sory że w takiej formie ale tak było najszybciej i najprościej  ;)

Pozdrawiam

1538638516.jpg
Nieodkryty austriacki lodowiec - raj na ziemi!
Nie sposób się w nim nie zakochać, niezależnie od tego czy kocha się doskonale przygotowane trasy, jazdę po świeżym puchu czy wreszcie podziwianie niesamowitych widoków. Lodowiec Mölltaler to ukryta perła Karyntii, którą powinien odwiedzić każdy miłośnik białego szaleństwa!
1538642805.jpg

1538642816.jpg
Jak sama nazwa wskazuje, Mölltaler Gletscher to ośrodek na lodowcu, w którym sezon trwa od połowy czerwca do początku maja, czyli aż 320 dni w roku. Na wysokości od 2.108 do 3.122 m n.p.m. można mieć wrażenie szusowania w obłokach. W siódmym niebie można się znaleźć spotykając którąś z narciarskich gwiazd, ponieważ właśnie lodowiec Mölltaler jest popularnym miejscem treningów austriackiego i niemieckiego związku narciarskiego.

1538645901.jpg

1538645910.jpg
W ośrodku znajduje się 9 wyciągów i 17 tras, z których mogą korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani narciarze, a także rodziny z dziećmi. Trasy mają różne stopnie trudności, od łatwych niebieskich po bardzo wymagające - czarne. Unikatem jest 100% system naśnieżania, który w razie braku opadów gwarantuje idealne warunki. Wystarczy odrobina szczęścia, by przeżyć tu swój wielki freeride’owy sen, ponieważ ośrodek oferuje 6,7 km łatwo dostępnych terenów do uprawiania freeride’u.

1538646282.jpg

1538646239.jpg

Niezależnie od tego, jaki cel przyświeca wyprawie na Mölltaler Gletscher, można mieć pewność, że z lodowca wraca się z mnóstwem niezapomnianych wrażeń.

Członkowie prestiżowego klubu GOPASS już wkrótce będą mogli się cieszyć przygodami w Austrii z wyjątkowymi zniżkami!

#30 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 574 postów
  • Na forum od: 03.2016
618
  • Rajszew

Napisano 10 październik 2018 - 18:31

Informacja otrzymana od Gopassa i TMRu na maila!

Czyżby jednak plotki stały się prawdą???  było by zaje...e!  :D

PS. sory że w takiej formie ale tak było najszybciej i najprościej  ;)

Pozdrawiam

Uprzedziłeś mnie. Byłoby bardzo fajnie, bardzo lubię ten lodowiec, bardzo fajna jazda nawet latem. 

#31 pawelb91

pawelb91

Użytkownik

• PipPipPip
  • 500 postów
  • Na forum od: 11.2008
408
  • Nowy Sącz

Napisano 10 październik 2018 - 18:43

Ciekawe czy podłączą Molltaler pod sezonówkę gopassu jako opcje na kolejny sezon 19/20.

#32 techset

techset

Użytkownik

• PipPip
  • 208 postów
  • Na forum od: 12.2010
85
  • Łódź/Malta

Napisano 11 październik 2018 - 09:16

Czy jakiś posiadacz akcji mógłby napisać, czy jeśli kupię akcje do 31.X to po sezonie mogę je sprzedać i kupić ponownie przed kolejnym aby otrzymać darmowe skipassy? Czy jeśli odsprzedam, to w następnym nie zadziała?

#33 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2309 postów
  • Na forum od: 05.2006
1476
  • Śląsk

Napisano 11 październik 2018 - 14:20

Oczywiscie ze mozesz sprzedac a potem odkupic. Co roku wysylasz zaswiadczenie ze masz akcje na rachunku 31.10.
Bez znaczenia czy kupione dawno czy kilka dni wczesniej.
Pamietaj tylko by kupic najpozniej kilka dni przed 31.10 z uwagi na ksiegowanie akcji z opoznieniem.

Zawody Skiforum: 2012 GS - 2 miejsce, 2013 SL - 1 miejsce :D

Moja jazda:

http://www.dailymoti...m/video/x3nh7il

#34 mikar

mikar

Użytkownik

• Pip
  • 66 postów
  • Na forum od: 02.2010
28
  • Umiejętności: 5
  • Warszawa

Napisano 11 październik 2018 - 15:29

Oczywiscie ze mozesz sprzedac a potem odkupic. Co roku wysylasz zaswiadczenie ze masz akcje na rachunku 31.10.
Bez znaczenia czy kupione dawno czy kilka dni wczesniej.
Pamietaj tylko by kupic najpozniej kilka dni przed 31.10 z uwagi na ksiegowanie akcji z opoznieniem.

Tak stoi na stronie TMR:

• Akcjonariusz, który posiada co najmniej 25 sztuk akcji TMR, który raz w roku na dzień 31.10. (przy zakupie akcji przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, Pradze i Bratysławie) nabywa uprawnienia do profitów na podstawie listy akcjonariuszy z Centralnego Depozytu Papierów Wartościowych lub na podstawie potwierdzenia od spółki, która nabyła akcje na rzecz akcjonariusza (custodian).
  • W celu korzystania z usług Klubu akcjonariuszy TMR, osoba zainteresowana musi posiadać ilość akcji podaną w Centralnym Depozycie Papierów Wartościowych lub na wyciągu z rejestru posiadanych akcji przez cały okres korzystania z usług Klubu Akcjonariuszy TMR, tzn. do 31.10.2019"

Choć w praktyce pewnie tego nie sprawdzają to jakieś ryzyko istnieje, że kiedys się ktoś przyczepi.

EDIT: zapewne zapis taki ma na celu nastraszenie kombinatorów, którzy po otrzymaniu potwierdzenia z biura maklerskiego już w listopadazie sprzedają akcje. Jeżeli sprzedasz je po sezonie (czyli jak już przestaniesz korzystać) i potem znowu kupisz to wg mnie ryzyka nie ma.

#35 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2669 postów
7178

Napisano 11 październik 2018 - 16:33

Ciekawe czy podłączą Molltaler pod sezonówkę gopassu jako opcje na kolejny sezon 19/20.

http://tmr.sk/dla-me...riackie-stoki-/

SŁOWACKI GOPASS WCHODZI NA AUSTRIACKIE STOKI

< nazad

DDOLINA DEMIANOWSKA (11 października 2018 r.) - Członkowie programu lojalnościowego GOPASS spółki Tatry Mountain Resorts, a.s. (TMR) będą mogli od października tego roku skorzystać z profitów związanych z członkostwem w GOPASS także w austriackich Alpach. We wtorek, 9 października, spółka TMR podpisała umowę o współpracy z Mölltaler Gletcherbahnen Gesellschaft mbH & CO KG, na podstawie której może TMR sprzedawać karnety narciarskie do ośrodka narciarskiego Mölltaler Gletscher i jego siostrzanego ośrodka, Ankogel - Mallnitz, za pośrednictwem swojego internetowego kanału sprzedaży GOPASS. Ponad 1,13 mln klientów ze Słowacji, Czech i Polski zarejestrowanych w programie GOPASS otrzyma specjalne oferty na szusowanie także w Alpach austriackich.

"Umowa o współpracy z ośrodkami austriackimi jest ważnym krokiem w naszej działalności. Zarejestrowani członkowie programu GOPASS, a także osoby, które właśnie zamierzają się zarejestrować, oprócz ośrodków w słowackich Tatrach Jasna-Chopok, Jezioro Szczyrbskie, Tatrzańska Łomnica, polskiego Szczyrku i czeskiego Szpindlerowego Młynu mają możliwość otrzymania atrakcyjnej oferty karnetów narciarskich na lodowiec Mölltaler lub do ośrodka  Ankogel Mallnitz w austriackiej Karyntii. Wierzymy, że narciarze uznają to za interesującą alternatywę dla dotychczas oferowanych usług. Lodowiec Mölltaler Gletscher jest jednym z 8 austriackich lodowców, na którym można jeździć na nartach przez 10 miesięcy w roku ze 100% gwarancją śniegu na wysokości do 3 122 m n.p.m. W przyszłości rozważamy inwestycje w tym regionie, a mianowicie w segmencie hotelowym i restauracyjnym "- skomentował Bohuš Hlavatý, dyrektor generalny i prezes zarządu TMR.

Heinz Schultz, zarządca ośrodka narciarskiego i przedstawiciel spółki Mölltaler Gletscher powiedział: „Uważamy, że nasza rodzinna firma jest sprawą sercową, której celem jest odnosić sukcesy, w dalszym ciągu inwestować w jakość usług, ale to jest możliwe tylko wtedy, gdy będziemy rozwijać się w sposób rozsądny. Dlatego z zadowoleniem przyjmujemy współpracę z ważnym i silnym partnerem, jakim jest słowacka firma TMR. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca będzie korzystna dla naszego regionu, a dzięki słowackim partnerom będziemy mogli oczekiwać napływ nowych, zadowolonych klientów.“

Ośrodek narciarski Mölltaler Glätscher w jedynej lodowcowej części regionu Karyntia oferuje stoki narciarskie o różnym stopniu trudności, do najpopularniejszych tras należy niemal 7 km trasa FIS, którą uwielbiają wykorzystywać trenerzy i zawodnicy reprezentacji narciarskiej. Sezon na lodowcu Mölltaler trwa od połowy czerwca do maja następnego roku, a wysokość pokrywy śnieżnej w szczycie sezonu wynosi aż 450 cm. Ośrodek posiada stoki dla początkujących, jak i zaawansowanych freeriderów. Do ciekawostek należy kolejka naziemna Mölltaler Gletscher Express, która w ciągu 8 minut może przewieźć na wysokość 2 234 m n.p.m. 220 pasażerów, pokonując dystans ponad 4,7 km i 1 012 m przewyższenia. Osoby, które nie posiadają umiejętności narciarskich, mogą podziwiać cudowne widoki z restauracji panoramicznej Ice Palace na wysokości 2 800 m n.p.m, skąd urzeka wspaniała  sceneria 28 okolicznych szczytów. Ośrodek posiada szkoły narciarskie, restauracje, parkingi, skibusy, wypożyczalnie nart, snowpark i inne atrakcje. Odległość od Bratysławy wynosi 500 km.

Centrum narciarskie Ankogel Mallnitz (20 km od ośrodka narciarskiego Mölltaler Gletscher) znajduje się w Parku Narodowym Hohe Tauern pomiędzy Karyntią i Salzburgiem  i jest idealnym urozmaiceniem dla miłośników białego szaleństwa w regionie, zwłaszcza  dzięki doskonałym terenom położonym w większości  powyżej linii drzew. Ankogel Mallnitz ma umiarkowanie trudne trasy na wysokości od 1 287 do 2 636 m n.p.m, a do dyspozycji narciarzy jest 12,8 km stoków narciarskich. Oba ośrodki korzystają ze wspólnego karnetu narciarskiego.

archiv_molltaler-gletscher-1.jpg

moelltal_archiv-2.jpg

ankogel_archiv-3.jpg

archiv_ankogel-4.jpg

ankogel_archiv-5.jpg

archiv-moltaler-gletscher-6.jpg

_________________________________________________________________________________
Spółka Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) jest liderem w branży turystycznej w Europie Środkowej i Wschodniej, który posiada i zarządza atrakcyjnymi ośrodkami górskimi, parkami rozrywki, restauracjami, usługami i sklepami sportowymi oraz hotelami. W Tatrach Niskich TMR posiada i zarządza ośrodkiem Jasná Tatry Niskie oraz hotelami Wellness Hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta i Hotel Rotunda. TMR jest również właścicielem Aquaparku Tatralandia. Jest to największy całoroczny park wodny na Słowacji, który poza zabawą w wodzie oferuje również relaks w kompleksie Tropical Paradise z wodą morską, zabawę w Fun Parku oraz noclegi w bungalowach i apartamentach w kompleksie Holiday Village Tatralandia. W Tatrach Wysokich TMR posiada i zarządza ośrodkiem Tatry Wysokie z resortami Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec oraz resortem Jezioro Szczyrbskie, którym spółka TMR współzarządza. Ponadto w Tatrach Wysokich TMR posiada również hotele Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso i górską bazę noclegową Hrebienok. Dzięki pośrednictwu TMR posiada 9,5% udziałów w spółce Melida, a.s., która wynajmuje i zarządza ośrodkiem Špindlerův Mlýn w Czechach. TMR wynajmuje i zarządza ośrodkiem narciarskim Ještěd w Czechach. W Polsce TMR posiada 97% udziałów w ośrodku górskim Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (Szczyrk) i 100% udziałów w spółce, która posiada i zarządza Śląskim Wesołym Miasteczkiem Legendia oraz 7,3% udziałów w projekcie rozrywkowo-edukacyjnym za pośrednictwem polskiej spółki Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR posiada i wynajmuje osobom trzecim hotele Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky i Bungalovy. Do końca 2017 r. w rozwój i modernizację ośrodków TMR zainwestowano 300 mln EUR. Akcje TMR są notowane na trzech europejskich giełdach: w Bratysławie, Pradze i Warszawie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#36 techset

techset

Użytkownik

• PipPip
  • 208 postów
  • Na forum od: 12.2010
85
  • Łódź/Malta

Napisano 11 październik 2018 - 17:45

Spiochu, Mikar dzięki za info. Na akcjach się nie znam ale oferta wydaje się sensowna.

#37 pawelb91

pawelb91

Użytkownik

• PipPipPip
  • 500 postów
  • Na forum od: 11.2008
408
  • Nowy Sącz

Napisano 18 październik 2018 - 10:33

Na koncie Gopass pojawiła się możliwość zakupu dziewięciu jednodniowych kuponów na skipass na lodowiec Molltaler w Austrii w cenie 29,90e za dzień, do wykorzystania w terminie 25.10.2018 - 25.12.2018.

Kupony Molltaler.png

#38 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 574 postów
  • Na forum od: 03.2016
618
  • Rajszew

Napisano 18 październik 2018 - 11:03

Na koncie Gopass pojawiła się możliwość zakupu dziewięciu jednodniowych kuponów na skipass w cenie 29,90e za dzień, do wykorzystania w terminie 25.10.2018 - 25.12.2018.

attachicon.gifKupony Molltaler.png

Co interesujące, jest to umieszczone w sekcji "Rabaty na Słowacji"

Dodam, że karnet dziecięcy w promocyjnej cenie kosztuje 19,9 Euro.