Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Chirurg-ortopeda ze Śląska poszukiwany!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Estka

Estka

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Na forum od: 01.2015
1447

Napisano 19 listopad 2017 - 22:15

Mój przyjaciel właśnie zerwał ścięgno Achillesa (w wyjątkowo "ciekawy" sposób, jak to lekarze na pogotowiu ocenili). Teraz szuka chirurga/ kliniki/ szpitala na Śląsku (najlepiej okolice Rybnika), któremu mógłby bez obaw powierzyć swoją nogę. Poszkodowany ma 4 dychy na karku i wielką chęć powrotu do wszystkich uprawianych sportów, w tym narciarstwa, siatkówki i piłki nożnej. Ktoś, coś?

#2 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6526 postów
  • Na forum od: 02.2008
4669
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 19 listopad 2017 - 22:40

Mój przyjaciel właśnie zerwał ścięgno Achillesa (w wyjątkowo "ciekawy" sposób, jak to lekarze na pogotowiu ocenili). Teraz szuka chirurga/ kliniki/ szpitala na Śląsku (najlepiej okolice Rybnika), któremu mógłby bez obaw powierzyć swoją nogę. Poszkodowany ma 4 dychy na karku i wielką chęć powrotu do wszystkich uprawianych sportów, w tym narciarstwa, siatkówki i piłki nożnej. Ktoś, coś?

http://www.sport-klinika.pl

Mogę też polecić klinikę w Bielsku - dokładny namiar jutro. Córka znajomych miała tam niedawno sprawnie 'robione kolano'. W dodatku o kilka tys taniej niż w Żorach.

#3 pakalolo

pakalolo

Użytkownik

• PipPip
  • 160 postów
  • Na forum od: 11.2016
76
  • Umiejętności: 1
  • Śląsk

Napisano 20 listopad 2017 - 20:58

http://www.galen.pl/w Bieruniu

prowadzona przez wybitnego specjalistę dra Ficka, współpracował z wieloma czołowymi sportowcami. Szczerze polecam, cała moja rodzina sportowa jak już musi to tylko tam się leczy :)

#4 Estka

Estka

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1152 postów
1447

Napisano 20 listopad 2017 - 21:04

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Kolega już jest po zabiegu.

Temat zamykam.

#5 Adam WiDUCH

Adam WiDUCH

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1635 postów
1088
  • Rajcza

Napisano 20 listopad 2017 - 21:31

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Kolega już jest po zabiegu.

Temat zamykam.

Ale czemu zamykasz.... Świetny lekarz w dwa dni ogarnął temat ...... Bardzo proszę daj namiar.................dobra lekarz nieważny....klinika daj telefon proszę.......  

https://www.youtube....h?v=NhUgCZ7a5TY. - Ta chwila kiedy twoje dziecko jest lepsze od ciebie - bezcenna :D   :D 

https://www.youtube....h?v=Z3k-foYDtUY.

www.eskider.pl - tyczki slalomowe

#6 milosz007

milosz007

Użytkownik

• Pip
  • 37 postów
  • Na forum od: 02.2015
8
  • Umiejętności: 8
  • Wrocław

Napisano 01 grudzień 2017 - 15:01

Ale czemu zamykasz.... Świetny lekarz w dwa dni ogarnął temat ...... Bardzo proszę daj namiar.................dobra lekarz nieważny....klinika daj telefon proszę.......  

Jestem miesiąc po artroskopii kolana polecam klinikę Galen z Bierunia, mój zabiegł wykonywał Doktor Grzegorz Hajduk.

Rekonwalescencja przebiega wzorowo, o kulach chodziłem właściwie przez 3-4 dni.

Zdecydowanie lepiej niż przy pierwszym zabiegu.

#7 jan koval

jan koval

FreeRiders

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 9311 postów
  • Na forum od: 09.2006
3565
  • Umiejętności: 9
  • oryginalnie z p-nia

Napisano 01 grudzień 2017 - 16:19

JEZELI czas spedzony o kulach jest glwonym miernikiem kwalifikacji zabiegu/operatora, to.....wspolczuje

pozdrawiam JK "...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

Plecak z ABS Mammut ProProtection 35l na sprzedaz - contact priv

http://blistergearre...pas-airbag-pack

#8 Dany de Vino

Dany de Vino

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Na forum od: 09.2014
986
  • Umiejętności: 6
  • Kraków / Białystok

Napisano 01 grudzień 2017 - 16:27

Janie, co tu dużo gadać... Wracaj!

Marnujesz czas na obcych, a sam widzisz, że jesteś naszym kościom tu potrzebny! :) 

#9 bubol

bubol

Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1518 postów
  • Na forum od: 01.2010
1293
  • Umiejętności: 1
  • Katowice

Napisano 01 grudzień 2017 - 18:15

Janie, co tu dużo gadać... Wracaj!

Marnujesz czas na obcych, a sam widzisz, że jesteś naszym kościom tu potrzebny! :)

Tak ? Przecież powiedzieli do lekarzy "niech jadą" za granicę ,myślałem ,że nie są potrzebni

#10 jan koval

jan koval

FreeRiders

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 9311 postów
  • Na forum od: 09.2006
3565
  • Umiejętności: 9
  • oryginalnie z p-nia

Napisano 03 grudzień 2017 - 14:15

Dany - nie stac mnie na rozpoczynanie trzeciego zycia....

a poza tym - lubie duzo sniegu pod nartami, czego Europa nie moze zapewnic.....

pozdrawiam JK "...w słownictwie Kovala każda narta poniżej 180cm to łyżwa ..." ( Jabol)

Plecak z ABS Mammut ProProtection 35l na sprzedaz - contact priv

http://blistergearre...pas-airbag-pack

#11 milosz007

milosz007

Użytkownik

• Pip
  • 37 postów
  • Na forum od: 02.2015
8
  • Umiejętności: 8
  • Wrocław

Napisano 06 grudzień 2017 - 07:14

JEZELI czas spedzony o kulach jest glwonym miernikiem kwalifikacji zabiegu/operatora, to.....wspolczuje

Nigdzie nie napisałem, że jest to jakikolwiek miernik kwalifikacji. Po prostu w moim odczuciu, zabieg który miałem wykonywany obecnie, oraz podejście ortopedy było wzorowe, a dodam, że w międzyczasie byłem na konsultacjach u 4 różnych specjalistów, raczej z górnej pułki. Jako jedyny spędził ze mną więcej niż 3 minuty, był chętny do opowiedzenia o samym zabiegu jak i rekonwalescencji i rehabilitacji.

W moim odczuci zachował się najbardziej profesjonalnie ze wszystkich lekarzy i stąd moje polecenie. O samym okresie chodzenia o kulach napisałem tylko dlatego, że było to dla mnie duże zaskoczenie. W każdym bądź razie życzę każdemu aby trafiał na lekarza która będzie miał takie indywidualne podejście, a nie będzie działał w formie na ilość zamiast na jakość (bo takich lekarzy teraz chyba najwięcej - niestety, co oczywiście nie świadczy o nich źle, nie mniej jednak wolę podejście takie jak opisane wcześniej)

#12 hoginska

hoginska

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 12.2017
0

Napisano 08 grudzień 2017 - 10:06

A ja mam problem ze stopami, ogromne bóle- ortopeda, będzie pomocny? Ewentualnie do jakiego innego lekarza się zgłosić?

#13 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 6526 postów
  • Na forum od: 02.2008
4669
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 08 grudzień 2017 - 15:18

A ja mam problem ze stopami, ogromne bóle- ortopeda, będzie pomocny? Ewentualnie do jakiego innego lekarza się zgłosić?

Do rodzinnego.... po skierowanie.

#14 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 3004 postów
  • Na forum od: 10.2011
8757
  • Umiejętności: 7

Napisano 08 grudzień 2017 - 18:05

Do rodzinnego.... po skierowanie.

Do tego specjalisty skierowanie nie jest potrzebne.
  • mig12345 podziękował za tę wiadomość
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....