Skocz do zawartości

Znów się zazieleniło :) czyli nowe Elany


Harpia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

NA TYM ZDJECIU  widac swietny teren na off - czy ktos latem np stara sie nieco wygladzic powierzchnie? np troche poprzestawiac kamole (nie mowie, ze  kombajnem lub spychaczem, zeby Zima byla mozliwosc jazdy tam przy widocznych opadach sniegu? czy wszyscy maja to w d........

 

PS: wiem ,ze skala rozna, ale......2 min od domu mam tzw park (cos ok 5x5km na gorkach z ok 22km wytyczonych tras do mtbk: jako , ze spaceruje tam z psami, wiec jak wdze jakas przeszkde troche zwichrowana to poprawiam. jak jakies drzewo sie zwali, to poprzesuwam jak moge, poobcinam galezie, ktore wchodza na trasy ( z tych padnietych drzew, nigdy - zdrowych). wlasnorecznie zbudowalem 13 przeszkod   do mtbk, zwykle na poboczu tras.....I jest swietna zabawa...... moze takie cos by sie tam przydalo?: skrzyknac grupe, spedzic pare wekend'ow, zeby  zima byla mozliwosc "off" juz przy niewielkich opadach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się 14/15
https://www.skionlin...plate,7613.html
Ale jaka płyta?

 

Trochę niechcący zamieszałem ale postaram się to wyprostować.

 

Ja jeździłem na GSX MASTER i one mają rejsową płytę Tyrolia tak jak wszystkie inne narty ELAN grupy RACE WORLD CUP.

MarioJ jeździł na sklepowej GSX z systemem mocowania wiązań Fusion.

Tu wiązania są mocowane do specjalnego , zintegrowanego z nartą elementu który jednocześnie stanowi płytę.

 

W nartach 19/20 wydaje się , że Elan od tego pomysłu odchodzi.

Załączone miniatury

  • ElanWiązania.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam; czy może wiecie jakie sa katy boczne i slizgu dla SLX 17/18 i 18/19 po wyjściu z fabryki - wersje publiczne. nie sprawdzaliśmy a już pare ostrzeń pod nasze ustawienia poszlo. ps.: co to za kijki w nowosciach 2020 pzdr

O ile dobrze pamiętam jest to 87/0,5. Ja zmieniłem sobie na 86/0,5. Moim zdaniem te narty z większym kątem były trochę takie bez charakteru. Edit: Teraz doczytałem że chodzi Ci o sklepówki. Jak w nich mają się kąty nie wiem. Obstawiam 88/05.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wiec ja nie napsulem sąsiad któremu znalazłem testowe 18/19 przeszedł na 1 ślizg. Tak moje sklepowe jego testowe 18/19 w sumie do sprawdzenia jaki rdzen maja.
Te kijki kto im robi?

 

Mam kije ELAN GS z poprzednim malowaniem. Wyprodukowała je jakaś włoska firma.

 

Trochę nie rozumiem pozostałej części Twojego postu ale jeśli masz sklepowe SLX to rdzeń jest drewniany.

100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sklepowki 2017/2018 a druga para jest testowa 2018/2019 w sumie do sprawdenua jaki rdzeń bo kupione testowe we wrześniu i nie ogladalemdokladnie

Co to jest narta testowa?

Jakoś się nazywa.

Najlepiej daj fotę.

 

p.s. ciężko rdzeń wypatrzyć. Obojętne jak długo, dokładnie i wnikliwie  się patrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc a pewnie ze ciezko ;) zwlaszcza w race naszych, jak wszyscy wiemy z oznaczeniem world cup sa tansze (zwlaszcza na stronkach slowackich) poniewaz rdzen jest poprostu metalowy dlatego te nartki sa sporo tansze co jest pulapka dla nowicjuszy


Metalowy? Rozwiń temat mogą być dwa titanale ale nie rdzeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc a pewnie ze ciezko ;) zwlaszcza w race naszych, jak wszyscy wiemy z oznaczeniem world cup sa tansze (zwlaszcza na stronkach slowackich) poniewaz rdzen jest poprostu metalowy dlatego te nartki sa sporo tansze co jest pulapka dla nowicjuszy

1) Komórki są droższe od sklepówek. Część firm, w tym elan, stosuje oznaczenie world cup także na nartach sklepowych, także tym dopiskiem nie zawsze warto się sugerować. 2) Gdyby rdzeń był metalowy, to nikt nie byłby w stanie takich nart docisnąć, ponieważ ów materiał nie jest na tyle elastyczny, giętki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...