Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

ubezpieczenie sprzętu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelw

pawelw

Użytkownik

• PipPip
  • 269 postów
  • Na forum od: 10.2007
59
  • Umiejętności: 8
  • wawa

Napisano 14 listopad 2017 - 00:32

Witam szanowne grono, 

Poszukuje porządnego ubezpieczenia sprzętu od kradzieży  jak na razie znalazłem tylko bagaż do 5 tys ale to dla mnie mało. Jedziemy do PL mamy 6 par nart w boksie + szpej serwisowy+ buty i strój sportowy, narty serwisowe lub  góra sklepówek. Chciałbym ubezpieczyć to na ok 15-20 tys. Wie może ktoś jak ? 

#2 robertdr

robertdr

Użytkownik

• PipPipPip
  • 420 postów
  • Na forum od: 11.2007
221
  • Umiejętności: 1
  • 3miasto

Napisano 14 listopad 2017 - 07:41

Witam szanowne grono, 

Poszukuje porządnego ubezpieczenia sprzętu od kradzieży  jak na razie znalazłem tylko bagaż do 5 tys ale to dla mnie mało. Jedziemy do PL mamy 6 par nart w boksie + szpej serwisowy+ buty i strój sportowy, narty serwisowe lub  góra sklepówek. Chciałbym ubezpieczyć to na ok 15-20 tys. Wie może ktoś jak ? 

Cześć,

standardowe ubezpieczenie tego nie obejmie. Możesz to załatwić przy ubezpieczeniu klubu, lub (co najlepsze) poprzez brokera na szczególnych warunkach. Jeśli nie wiesz gdzie się zwrócić pomogę znaleźć odpowiedniego człowieka.

pozdrawiam

Robert

• pawelw podziękował za tę wiadomość
www.domnaklinku.eu

#3 pawelw

pawelw

Użytkownik

• PipPip
  • 269 postów
  • Na forum od: 10.2007
59
  • Umiejętności: 8
  • wawa

Napisano 14 listopad 2017 - 14:05

Cześć,

standardowe ubezpieczenie tego nie obejmie. Możesz to załatwić przy ubezpieczeniu klubu, lub (co najlepsze) poprzez brokera na szczególnych warunkach. Jeśli nie wiesz gdzie się zwrócić pomogę znaleźć odpowiedniego człowieka.

pozdrawiam

Robert

jakbyś miał sprawdzony namiar to poproszę na prv