Skocz do zawartości

Sklep Bydgoszcz lub okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Nie lepiej i pewnie dużo taniej będzie w internecie? W Bydgoszczy ciężko o dobre sklepy narciarskie.

Kupowałeś kiedyś buty narciarskie? Najpierw mierza Ci długość i szerokość stopy, podbicie itp itd i na tej podstawie dobierają buty. Ja zanim kupiłem swoje pierwsze to siedziałem w sklepie ze 3 godziny i mierzyłem chyba z 5 par, i dopiero 5ta była trafiona. Poza tym jak juz nawet przymierzysz w sklepie, i zamówisz taki sam model rozmiar itp itd to i tak wyjdzie lipa jak bedziesz musiał formować termicznie buta - dodatkowy koszt dojazdu + koszt formowania. A zwykle usługa jest już w cenie buta w sklepie. Lepiej dojechać do sklepu i kupić organoleptycznie Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dobrego sklepu ze sprzętem narciarskim (ze wskazaniem na buty narciarskie) w Bydgoszczy lub okolicy tego miasta. Może ktoś wskazać jakąś sprawdzoną lokalizację?

Marcin a Obergurgl nie może być ? :) Akurat zwolniło mi się jedno miejsce w terminie 17-20.11 i lecimy w tamten region. Tamtejszy sklep i serwis z ręką na sercu mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin a Obergurgl nie może być ? :) Akurat zwolniło mi się jedno miejsce w terminie 17-20.11 i lecimy w tamten region. Tamtejszy sklep i serwis z ręką na sercu mogę polecić.

He he,  dzięki za zachętę do wyjazdu. Jednak do stycznia chyba będzie ciężko z wyjazdem. Zmieniłem robotę i miejsce zamieszkania. Ja butów nie będę kupował. Mojej żonie już czas zmienić i kumpel musi kupić. I z tego co widzę chyba jednak Trójmiasto mi zostało,  bo jak kolega wyżej pisze w BD to słabizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...