Skocz do zawartości

Puchar Świata 17/18


FerraEnzo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ponownie "monotonia" u Panów....Marcel i Heniek a później walka o trzecie miejsce.

 

"Zjazd" Pań na niebiesko ;) Włoszki pojechały kapitalnie. Stan stoku ....bez komentarza :(

 

 

Wczoraj zjazd Panów w miarę szybko został rozstrzygnięty. Beat Fuez - perfekcyjny zjazd pod każdym aspektem. Zawody bardzo fajne a i widoki przepiękne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ponownie "monotonia" u Panów....Marcel i Heniek a później walka o trzecie miejsce.

 

 

 

Pierwszy raz byłem świadkiem komentowania zawodów przez Pana Macieja Bydlińskiego.

Wreszcie jest widoczna relacja pomiędzy tym co komentator mówi a wynikiem.

U Pana Domańskiego to takie " co innego widzisz a co innego słyszysz" :)

 

Ewidentnie Pan Maciek wie o czym mówi i świetnie koreluje odchyłki jazdy z wpływem na wynik.

Jak dla mnie ma 100% trafne spostrzeżenia. Właściwie tylko się uczyć.

Nie zawsze błąd przynosi dużą stratę a czasem nawet korzyść.

 

Przydało by się jeszcze aby "sprzedał" nam więcej zakulisowych "plotek i ploteczek" z kuchni PŚ i będzie super.

Na razie jest bardzo dobrze.

Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Jesteś na miejscu? Będę w piątek po południu z ekipą.
Pozdro

Jestem w Skiwelt w Westendorf dzisiaj wyciągi w dużej części stały.
Jak sie pogoda nie poprawi to ide w piatek na supergigant.Jak przestanie wiac to raczej na narty W sobote rano wracamy. O ktorej bedziecie w piatek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Skiwelt w Westendorf dzisiaj wyciągi w dużej części stały.
Jak sie pogoda nie poprawi to ide w piatek na supergigant.Jak przestanie wiac to raczej na narty W sobote rano wracamy. O ktorej bedziecie w piatek?

A ja wiem...

Mój tel 6002490600. Jakby co daj sygnał!. My mieszkamy w Mittershill więc raczej drugi biegun - jak dojadę nie pojadę. Ale może coś się skręci w drodze. Jakby co dzwoń!

Serdeczne pozdrowienia

Mitek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem...
Mój tel 6002490600. Jakby co daj sygnał!. My mieszkamy w Mittershill więc raczej drugi biegun - jak dojadę nie pojadę. Ale może coś się skręci w drodze. Jakby co dzwoń!
Serdeczne pozdrowienia
Mitek

Faktycznie daleko,do Kitzbuehel mam 15 minut pociagiem,wczoraj podjechalismy na kawe,jakbym tam był w piatek ,to zadzwonie.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...