Skocz do zawartości

Puchar Świata 17/18


FerraEnzo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też Petrę lubię...nawet bardzo :wub:  ale szkoda Mikaeli, w tym sensie że przegrała o włos. Tak jak piszecie zapowiada się mega ciekawy sezon. Zobaczymy co jutro pokaże sz.p Marcel :D

Ps. Z tego co gdzieś tam czytałem, Mikaela raczej nie gwiazdorzy, skromna, zdolna dziewczyna i ma to coś... :wub: :wub: :wub:

 

Nikt jej chyba gwiazdorzenia nie zarzuca, Miśka gwiazdą jest.

A w grze musi się dziać. I się zadziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikaela pojechła super. Zaraz po pierwszym przejeździe wydawać by się mogło, że znowu pozamiatała (różnica do Hansdotter 0.7, do Wendy 1.2) a tu okazało się, że kolejne zawodniczki potrafiły do niej doskoczyć. I tu jeszcze bardziej trzeba docenić Petrę. Mikaela to klasa sama w sobie. Przecież nie raz pewnie jeszcze wygra, ale mam nadzieję, że skończyły się różnice po 2-3 sekundy. Idzie młodość. I idą Igrzyska. Kto na co chce trafić z formą (Puchar czy Medal?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tragiczne wieści docierają do nas z Kanady. Podczas treningów na stacji Nakiska wypadku doznał David Poisson. Niestety, alpejczyk zmarł.

Nie żyje jeden z najbardziej doświadczonych alpejczyków w stawce Pucharu Świata. David Poisson przygotowywał się do zawodów w Kanadzie. Podczas jednego ze zjazdów na stacji Nakiska wypadł z trasy. W oświadczeniu francuskiej federacji brakuje konkretnego wyjaśnienia, jak doszło do tej tragedii. – Jesteśmy zdruzgotani tą wiadomości – napisał w oświadczeniu personel sportowy i administracyjny federacji. – Łączymy się w bólu z bliskimi Davida.

Poisson miał trzydzieści pięć lat. Cztery lata temu w Schladming zdobył brązowy medal mistrzostw świata. To ogromna strata dla Francji przed igrzyskami w Pjongczang. Rodzima prasa narciarza przypomina, że w podobnych okolicznościach 16 lat temu zmarła Régine Cavagnoud."

http://sportsinwinte...uski-alpejczyk/
https://sport.onet.p...reningu/kpcrycn

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tragiczne wieści docierają do nas z Kanady. Podczas treningów na stacji Nakiska wypadku doznał David Poisson. Niestety, alpejczyk zmarł.

Nie żyje jeden z najbardziej doświadczonych alpejczyków w stawce Pucharu Świata. David Poisson przygotowywał się do zawodów w Kanadzie. Podczas jednego ze zjazdów na stacji Nakiska wypadł z trasy. W oświadczeniu francuskiej federacji brakuje konkretnego wyjaśnienia, jak doszło do tej tragedii. – Jesteśmy zdruzgotani tą wiadomości – napisał w oświadczeniu personel sportowy i administracyjny federacji. – Łączymy się w bólu z bliskimi Davida.

Poisson miał trzydzieści pięć lat. Cztery lata temu w Schladming zdobył brązowy medal mistrzostw świata. To ogromna strata dla Francji przed igrzyskami w Pjongczang. Rodzima prasa narciarza przypomina, że w podobnych okolicznościach 16 lat temu zmarła Régine Cavagnoud."

http://sportsinwinte...uski-alpejczyk/
https://sport.onet.p...reningu/kpcrycn

 

:(

Brak slow...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Brak slow i to na gorze ktora jest jakos wybitnie nie lezy. Zawsze mi sie wydaje ze w tym Flachau jakis dziwny snieg jest.

Cześć

Dokładnie. Stok niby łatwy a nie łatwy prze te padaki. Śnieg taki jakiś błyszcząco śliski - myślę, że to największa chemia jaka na trasach się zdarza. Fajne porównanie z Zagrzebiem.

Wyjątkowo mi się ta trasa nie podoba no ale to Flachau - ojczyste rejony Hermanna!

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dokładnie. Stok niby łatwy a nie łatwy prze te padaki. Śnieg taki jakiś błyszcząco śliski - myślę, że to największa chemia jaka na trasach się zdarza. Fajne porównanie z Zagrzebiem.

Wyjątkowo mi się ta trasa nie podoba no ale to Flachau - ojczyste rejony Hermanna!

Pozdrowienia

Cały czas się zastanawiam jakie warunki będą na IO. Mam nadzieję że nie takie jak w Sochi tym bardziej że na próbach przedolimpijskich było chyba zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...