Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 PsikiKiki

PsikiKiki

Nowy użytkownik

• 15 postów
  • Na forum od: 10.2017
0

Napisano 11 październik 2017 - 17:25

Witam. Moja zona jest małym zmarzluchem i czesto na stoku marzna jej rece. Zamierzamy w tym roku zakupic cos porzadnego i cieplego. Wiem ze firma Leki ma w swojej ofercie rekawice ze standardem cieplnym Extra Warm. Czy ktos z forumowiczow uzytkuje takie rekawiczki. Ewentualnie cos sprawdzonego i godnego polecenia.

#2 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Na forum od: 10.2011
4341
  • Umiejętności: 7

Napisano 11 październik 2017 - 17:36

Lepsze będą z jednym palcem, wiem coś o tym, mojej też jest zimno w ręce.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#3 Dany de Vino

Dany de Vino

Użytkownik

• PipPipPip
  • 763 postów
  • Na forum od: 09.2014
558
  • Umiejętności: 6
  • Kraków / Białystok

Napisano 11 październik 2017 - 17:44

Popieram zdanie Kordianakw. Tak zwane "łapki" z jednym palcem. Jak jest naprawdę zimno, a zdarza się (szczególnie na lodowcach) sam takich używam i jeszcze nie udało mi się w nich zmarznąć. Polecam ocieplane puchem kaczym (bez zbyt oczywistych aluzji). Revelka.

Pozdr.

#4 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPip
  • 5670 postów
  • Na forum od: 02.2008
3489
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 11 październik 2017 - 17:47

No i zepsuliście zabawę....

Może zagramy w lotto- który z jednopostowych trolli odpowie i poda linka? 

#5 PsikiKiki

PsikiKiki

Nowy użytkownik

• 15 postów
0

Napisano 11 październik 2017 - 17:56

Popieram zdanie Kordianakw. Tak zwane "łapki" z jednym palcem. Jak jest naprawdę zimno, a zdarza się (szczególnie na lodowcach) sam takich używam i jeszcze nie udało mi się w nich zmarznąć. Polecam ocieplane puchem kaczym (bez zbyt oczywistych aluzji). Revelka.

Pozdr.

Firma Leki posiada w swojej ofercie rekawice z 1 palcem, napewno mniej sie w nich marznie, tylko pytanie moje dotyczy troche innej kwesti.

#6 PsikiKiki

PsikiKiki

Nowy użytkownik

• 15 postów
0

Napisano 11 październik 2017 - 17:58

No i zepsuliście zabawę....

Może zagramy w lotto- który z jednopostowych trolli odpowie i poda linka? 

:)

#7 pakalolo

pakalolo

Użytkownik

• Pip
  • 34 postów
  • Na forum od: 11.2016
9
  • Umiejętności: 8
  • Śląsk

Napisano 12 październik 2017 - 09:44

Witam. Moja zona jest małym zmarzluchem i czesto na stoku marzna jej rece. Zamierzamy w tym roku zakupic cos porzadnego i cieplego. Wiem ze firma Leki ma w swojej ofercie rekawice ze standardem cieplnym Extra Warm. Czy ktos z forumowiczow uzytkuje takie rekawiczki. Ewentualnie cos sprawdzonego i godnego polecenia.

nie przepłacaj za Leki tylko uderzaj w łapawice (jednopalczaste) puchowe jakiejkolwiek firmy, koledzy dobrze radzą. Z nimi tylko problem jest wtedy kiedy jest wilgotno i mokro, na marcowe szusowanie może być w nich zimno kiedy puch złapie więcej wilgoci i nie będzie wystarczająco izolował. Przy standardowym użytkowaniu w zimie mi nie zdarzyło się rękawic zmoczyć nawet na stokach PL.