Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kredyt dla biznesu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mirek443

mirek443

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 07.2017
0

Napisano 03 październik 2017 - 07:48

Ostatnio potrzebowałam pieniędzy na upłynnienie mojej firmy, znalazłam   szybka pożyczka oferuje wyrozumiałość i przychylność ze względu na wypadek losowy, szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach,. Polecam

#2 moris

moris

żegnam po 10 latach

• PipPipPipPip
  • 1120 postów
  • Na forum od: 05.2007
945
  • Umiejętności: 1

Napisano 03 październik 2017 - 10:55

Ostatnio potrzebowałam pieniędzy na upłynnienie mojej firmy, znalazłam   szybka pożyczka oferuje wyrozumiałość i przychylność ze względu na wypadek losowy, szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach,. Polecam

Bardzo dziękuję za informację - już biegnę i załatwiam, bo od długiego czasu szukałem takich ofert ;).

Ciesze się, że można liczyć na bezinteresowną pomoc od forumowczów/jednopostowców

.

#3 RobertK

RobertK

Podły szyderca

• PipPipPip
  • 669 postów
  • Na forum od: 10.2011
440
  • Umiejętności: 4
  • Świdnica

Napisano 03 październik 2017 - 14:09

bardzo istotna jest ta przychylność

bo bez niej to ... eh, szkoda gadać

Najlepszy poranek: obudziłeś się, ubrałeś, poszedłeś do domu...

#4 Doradca_KredytMarket

Doradca_KredytMarket

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 10.2017
0

Napisano 04 październik 2017 - 10:10

bardzo istotna jest ta przychylność

bo bez niej to ... eh, szkoda gadać

Dzień dobry, 

przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku,  a prowizja jedynie 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

#5 saturday

saturday

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 10.2017
0
  • Umiejętności: 1
  • Katowice

Napisano 11 październik 2017 - 15:12

Całkiem sensowny kredyt dla biznesu można otrzymać na tej stronie http://www.epozyczkipozabankowe.pl są tam zarówno kredyty z banków i jak pozabankowe pożyczki dla firm.

#6 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Na forum od: 10.2011
4341
  • Umiejętności: 7

Napisano 11 październik 2017 - 15:31

Dzięki, właśnie takiego szukałem. A na nartach jeździsz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....