Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kredyt dla biznesu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 mirek443

mirek443

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 07.2017
0

Napisano 03 październik 2017 - 07:48

Ostatnio potrzebowałam pieniędzy na upłynnienie mojej firmy, znalazłam   szybka pożyczka oferuje wyrozumiałość i przychylność ze względu na wypadek losowy, szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach,. Polecam

#2 moris

moris

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1120 postów
  • Na forum od: 05.2007
949
  • Umiejętności: 1

Napisano 03 październik 2017 - 10:55

Ostatnio potrzebowałam pieniędzy na upłynnienie mojej firmy, znalazłam   szybka pożyczka oferuje wyrozumiałość i przychylność ze względu na wypadek losowy, szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach,. Polecam

Bardzo dziękuję za informację - już biegnę i załatwiam, bo od długiego czasu szukałem takich ofert ;).

Ciesze się, że można liczyć na bezinteresowną pomoc od forumowczów/jednopostowców

.

#3 RobertK

RobertK

Podły szyderca

• PipPipPip
  • 765 postów
  • Na forum od: 10.2011
501
  • Umiejętności: 4
  • Świdnica

Napisano 03 październik 2017 - 14:09

bardzo istotna jest ta przychylność

bo bez niej to ... eh, szkoda gadać

"Najlepszy poranek: obudziłeś się, ubrałeś, poszedłeś do domu..."

Moje "wożenie się"

#4 Doradca_KredytMarket

Doradca_KredytMarket

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 10.2017
0

Napisano 04 październik 2017 - 10:10

bardzo istotna jest ta przychylność

bo bez niej to ... eh, szkoda gadać

Dzień dobry, 

przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku,  a prowizja jedynie 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

#5 saturday

saturday

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 10.2017
0
  • Umiejętności: 1
  • Katowice

Napisano 11 październik 2017 - 15:12

Całkiem sensowny kredyt dla biznesu można otrzymać na tej stronie http://www.epozyczkipozabankowe.pl są tam zarówno kredyty z banków i jak pozabankowe pożyczki dla firm.

#6 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2463 postów
  • Na forum od: 10.2011
5375
  • Umiejętności: 7

Napisano 11 październik 2017 - 15:31

Dzięki, właśnie takiego szukałem. A na nartach jeździsz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#7 izou

izou

Nowy użytkownik

• 24 postów
  • Na forum od: 02.2016
2

Napisano 31 październik 2017 - 11:59

Takie pożyczki są o wiele droższe od kredytów w banku. Chociaż nie aż tak drogie jak opisuje wiele osób. Weszła ustawa antylichwiarska, która to nieco uporządkowała. tak więc większość takich pozyczek ma maksymalne oprocentowanie, którego raczej nie mogą przekraczać. Firmy takie udzielają pożyczek osobom, które nie mają zatrudnienia, ktore maja wpisy w bik. Tak więc wiecej ryzykują. I stąd to oprocentowanie.

Sam nigdy nie brałem tego typu pożyczek, jednak przyznam, że oferty niektórych w sprawie pierwszych darmowych pożyczek nie są takie złe. 

#8 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPip
  • 5968 postów
  • Na forum od: 02.2008
3782
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 31 październik 2017 - 12:35

Takie pożyczki są o wiele droższe od kredytów w banku. Chociaż nie aż tak drogie jak opisuje wiele osób. Weszła ustawa antylichwiarska, która to nieco uporządkowała. tak więc większość takich pozyczek ma maksymalne oprocentowanie, którego raczej nie mogą przekraczać. Firmy takie udzielają pożyczek osobom, które nie mają zatrudnienia, ktore maja wpisy w bik. Tak więc wiecej ryzykują. I stąd to oprocentowanie.
Sam nigdy nie brałem tego typu pożyczek, jednak przyznam, że oferty niektórych w sprawie pierwszych darmowych pożyczek nie są takie złe.

Poproszę darmowa pożyczkę.

#9 wuj_Tarabuk

wuj_Tarabuk

Nowy użytkownik

• 7 postów
  • Na forum od: 11.2017
0

Napisano 16 listopad 2017 - 08:40

Z jednej strony zaczynanie nowej działalności od wzięcia kredytu ma pewne poważne minusy, bo nie ma się przecież stuprocentowej pewności, że biznes wypali, a jak nie, to z czego będziemy to spłacać? Z drugiej strony prawie każda działalność potrzebuje na start pewnego finansowego zaplecza, a skąd brać te pieniądze, jeśli nie z kredytu?

#10 /czarek/

/czarek/

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 118 postów
  • Na forum od: 12.2011
40

Napisano 16 listopad 2017 - 11:47

A co, w temacie narcarstwa, wujuuuu ? No i chyba koszulę już zmień, bo ....  ^_^