Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Sylwester a narty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kacha-35

Kacha-35

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 09.2017
0

Napisano 04 październik 2017 - 13:09

Też uważam,że to jak chcesz spędzić sylwestra to sprawa indywidualna.Ja lubię czynny wypoczynek i nie koniecznie muszę pić tyle w sylwestra,żebym rano z łóżka nie mogła wstać.My w tym roku planujemy właśnie taki wypad.Uciec z zatłoczonego miasta na kilka dni;) Właśnie przeglądam oferty.Może gdzieś za granicę nam się uda wyskoczyć:)

#22 syedov

syedov

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 10.2017
1

Napisano 09 październik 2017 - 20:17

Nie można i nie warto próbować. Wybierz balowanie w Sylwestra i/lub wyjazd ana narty w innym terminie, będziesz dużo bardziej zadowolony.

Wydaje mi się, że Azamag1 to kobieta :) tak wynika z jej wpisów :)

Zastanawiam się czy swego planowanego wyjazdu na narty nie połączyć z imprezą sylwestrową, Myślicie, że obie te rzeczy można połączyć? Czy wystarczy sił po białym szaleństwie na udaną zabawę sylwestrową?

Spojrzałem na Twoje posty i widziałem, że pisałaś o Bukowel na urlop (nie sylwester) z Wytwórnią Wypraw. Zajrzałem sobie na ich stronę i oni też organizują sylwestra tam, więc możesz sobie przełożyć urlop :) No chyba że chcesz jechać 2x :)

#23 Azamag1

Azamag1

Nowy użytkownik

• 7 postów
  • Na forum od: 11.2015
1

Napisano 11 październik 2017 - 20:36

Nie brałam pod uwagę dosłownego spędzenia Sylwestra na stoku, choć może być to interesujące przeżycie. Bardziej chodziło mi o to by wyjechać w okresie Sylwestra w jakieś miejsce gdzie można pojeździć, a Sylwestra spędzić na jakiejś fajnej lokalnej imprezie. Biorąc pod uwagę warunki pogodowe z ostatnich lat może rzeczywiście brać pod uwagę zagraniczny wyjazd. Jednak syedov Bukowel  i narty jakoś na myśl mi nie przyszło o takim połączeniu. Musze poszukać i poczytać opinii na ten temat.

#24 Moioas

Moioas

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 10.2017
0
  • Umiejętności: 1

Napisano 12 październik 2017 - 13:49

Nie brałam pod uwagę dosłownego spędzenia Sylwestra na stoku, choć może być to interesujące przeżycie. Bardziej chodziło mi o to by wyjechać w okresie Sylwestra w jakieś miejsce gdzie można pojeździć, a Sylwestra spędzić na jakiejś fajnej lokalnej imprezie. Biorąc pod uwagę warunki pogodowe z ostatnich lat może rzeczywiście brać pod uwagę zagraniczny wyjazd. Jednak syedov Bukowel  i narty jakoś na myśl mi nie przyszło o takim połączeniu. Musze poszukać i poczytać opinii na ten temat.

W tym roku planuję właśnie takie rozwiązanie. Ostatnio tak sylwestra spędziliśmy 3 lata temu. Było naprawdę świetnie, byliśmy dwa dni wcześniej na stokach, sylwestra spędziliśmy na imprezie (delikatnie:D) i pierwszego stycznia na stok!