Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

pożyczka internetowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 mirek443

mirek443

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 07.2017
0

Napisano 21 wrzesień 2017 - 13:42

Witam. Oferta pożyczki przez internet słyszeliście coś o niej. Ciekawi mnie ogólny proces przeprowadzenia. Kilka osób właśnie wspominało mi o tej ofercie, ale tyle pozytywów przedstawiali, że nie mogłam uwierzyć. Dlatego pytam się Was. Czy jest tak kolorowo jak mówią ? Ja jestem prawie przekonana.

#2 RobertK

RobertK

Podły szyderca

• PipPipPip
  • 864 postów
  • Na forum od: 10.2011
564
  • Umiejętności: 4
  • Świdnica

Napisano 21 wrzesień 2017 - 13:44

mirek, jak jesteś prawie przekonana - to bierz

#3 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2566 postów
5981
  • Umiejętności: 7

Napisano 21 wrzesień 2017 - 13:45

Nawet się nie zastanawiaj tylko bierz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#4 Estka

Estka

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1112 postów
  • Na forum od: 01.2015
1324

Napisano 21 wrzesień 2017 - 16:28

Mirek jest tu nowa. Pierwszy post i od razu takie zaufanie do nas. W nasze ręce swoje pieniądze. Chlip, chlip, normalnie się poryczałam ze wzruszenia, chlip...

A swoją drogą ciekawe, na jakie forum wlezie Mirek jak będzie chciała sobie kupić narty?

Może wędkarskie? Pielęgniarskie? Albo dla tapicerów-amatorów?

#5 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2566 postów
5981
  • Umiejętności: 7

Napisano 21 wrzesień 2017 - 16:57

Mirek jest tu nowa. Pierwszy post i od razu takie zaufanie do nas. ?

To nie jest pierwszy post Mirek.

Ja ostatnio słysząłam o świetnej ofercie POŻYCZKA która z pewnością nie tylko mi wpadła w oko. Ze względu na ostatnie " gorsze chwile "w firmie związane z finansami, musiałam wziąć pożyczkę i ze względu na ich wyrozumiałość nie miałam problemu ze spłatą w późniejszym terminie. Sprawdzcie sami. Polecam

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#6 Estka

Estka

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1112 postów
  • Na forum od: 01.2015
1324

Napisano 21 wrzesień 2017 - 17:25

To nie jest pierwszy post Mirek.

Biorąc pod uwagę treść kolejnych postów, myślę że Mirek nie powinna bać się problemów, gdyby nie mogła spłacić pożyczki. Każdy prawnik ją wybroni. Że też pożyczkodawcy niczego nie zauważyli... :blink:

#7 wuj_Tarabuk

wuj_Tarabuk

Nowy użytkownik

• 13 postów
  • Na forum od: 11.2017
0

Napisano 15 listopad 2017 - 19:02

Ja tam od pożyczek wolę się trzymać z daleka.

#8 zela

zela

Nowy użytkownik

• 20 postów
  • Na forum od: 11.2015
1

Napisano 05 styczeń 2018 - 08:41

No i w sumie dobrze.Ale życie nie jest czarno białe i taka pożyczka czasami potrafi uratować tyłek. Chociaz proponowałabym porównać sobie poszczególne oferty i dopiro wtedy podjąć decyzję.  http://www.chwilowkionline.pl/-  tutaj na przyklad  Taką która będzie przemyślana.

#9 Dorota40

Dorota40

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 01.2018
3
  • Umiejętności: 1

Napisano 30 styczeń 2018 - 15:27

Wiem z autopsji, że chwilówki przynoszą przykre konsekwencje. Stanowczo odradzam te źródło.

#10 DanielDzak

DanielDzak

Nowy użytkownik

• 11 postów
  • Na forum od: 12.2017
0
  • Wrocław

Napisano 30 styczeń 2018 - 19:10

Nie ma sensu brać chwilówek, szczególnie jeśli nas na nie nie stać. Później spłata jednej generuje kolejną.

#11 coda77

coda77

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 06.2017
1

Napisano 07 luty 2018 - 23:32

Nie ma sensu brać chwilówek, szczególnie jeśli nas na nie nie stać. Później spłata jednej generuje kolejną.

No i w końcu ktoś powiedział jakiś głos rozsądku, bardzo ale to bardzo łatwo jest wpaść w pętle zadłużenia i nie ma co liczyć że jakieś kredyty konsolidacyjne czy nawet osławiona ale niezupełnie praktyczna upadłość konsumencka nas tu jakkolwiek poratuje, bo ludzie sobie marnują życie przez te długi. Tak czy inaczej ja to mówię, że to są jak te automaty na komórkę, trudno już potem odróżnić zabawę od przywiązania. Tak jak Daniel pisze, trzeba do tego podejść z głową i tyle.

#12 panjan

panjan

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 02.2018
0

Napisano 23 luty 2018 - 12:05

Właśnie w chwilówkach chodzi o to żebyś był stałym klientem i spłacał jedną pożyczkę następną. W raiffeisen można wziąć kredyt gotówkowy bez odsetek i to pożyczający decyduje w ilu ratach chce go spłacić.

#13 MarekTe

MarekTe

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 02.2018
0

Napisano 25 luty 2018 - 14:31

Czasami taka pożyczka potrafi uratować kogoś w ciężkiej sytuacji. W ostateczności może to być przydatne.

#14 izou

izou

Nowy użytkownik

• 27 postów
  • Na forum od: 02.2016
2

Napisano 06 czerwiec 2018 - 12:56

Czasami taka pożyczka potrafi uratować kogoś w ciężkiej sytuacji. W ostateczności może to być przydatne.

Zgadzam sie. jednak w wielu przypadkach osoba, która jest w trudnej sytuacji jeszcze bardziej się zakopuje. Sam jestem zdania,że pożyczki są przydatne i są dla każdego. Jedakże powinno się je brać z głową. I przekalkulować sobie czy bedziemy w stanie je spłacić czy moze nie. Poza tym ZAWSZE ale to zawsze trzeba porónać sobie warunki jakie oferuja poszczególne firmy pożyczkowe. Bo oprocentowanie jest bardzo rożne. Od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy procent rocznie.