Skocz do zawartości

Podstawy techniki sportowej


Marek O

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...nie bądźcie tacy zawiedzeni, bo to są lekcje dla początkujących, a nie dla poszukujących wskazówek do jazdy zawodniczej. Ktoś pytał o linki do porad Pana MO, więc wkleiłem. 

Wiem to Dany. Oglądałem kiedyś kilka z tych filmów. Mam wśród znajomych kilka osób którym ta seria może pomóc stawiać pierwsze i drugie kroki. Trafił do mnie przekaz i uważam, że początkujący może dużo z nich wynieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to Dany. Oglądałem kiedyś kilka z tych filmów. Mam wśród znajomych kilka osób którym ta seria może pomóc stawiać pierwsze i drugie kroki. Trafił do mnie przekaz i uważam, że początkujący może dużo z nich wynieść.

Cześć

Nie masz racji. To nie są filmiki tylko dla początkujących. Postaraj się złapać ideę. Jeżdżę na nartach chyba 47 lat a od jakichś trzydziestu paru mam uprawnienia instruktorskie i warsztaty z Markiem dały mi nowe spojrzenie na bardzo wiele kwestii technicznych. Spróbuj rozpiąć buty i pojeździć - zobacz na jakim jesteś etapie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie masz racji. To nie są filmiki tylko dla początkujących. Postaraj się złapać ideę. Jeżdżę na nartach chyba 47 lat a od jakichś trzydziestu paru mam uprawnienia instruktorskie i warsztaty z Markiem dały mi nowe spojrzenie na bardzo wiele kwestii technicznych. Spróbuj rozpiąć buty i pojeździć - zobacz na jakim jesteś etapie.

Pozdrowienia

Przecież napisałem "i drugie kroki", nie pamiętam już dobrze co tam było, ale wiem, że mi się podobało. Chyba chciałeś Danego zacytować ;)). Co do odpinania butów to musisz uściślić jak twarde masz na myśli bo np RC4 130 odpinam i jadę nawet po stromym nie czując niemal różnicy. Gorzej by pewnie było na mocno "zmęczonym" stoku, ale na w miarę równym różnica dla mnie jest niewielka a za super narciarza się nie uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...