Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

,,Mały problem z butem"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 wort

wort

Wujek Dobra Rada

• PipPipPipPip
  • 1500 postów
  • Na forum od: 11.2005
635
  • Umiejętności: 1

Napisano 11 wrzesień 2017 - 20:07

Mhm, to są wyżyny twych możliwości? Daruj sobie i szukaj zaczepki wśród ludzi na swoim poziomie ...

kl.PNG

#42 ~Adam

~Adam

Nowy użytkownik

• 13 postów
  • Na forum od: 09.2017
1
  • Umiejętności: 1
  • Lidzbark

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:19

Sebo ze swojego małego doświadczenia zauważyłem, że za wąski but powoduje ból w podeszwie. Gdyby but był za ciasny w jednym miejscu to by powodował miejscowy ból, natomiast jeśli po całości jest za wąski to się dzieje podobnie jak u ciebie. Stopa wchodzi w but, na początku czuć że jest ciasno i fajnie ale z biegiem czasu zaczyna narastać ból jakiegoś większego obszaru stopy. To mi wygląda na to, że skończy się na odbarczaniu skorupy. Stopę masz jaką masz i musisz dopasować do niej but, a nie stopa musi dopasować się do buta.

Apropo mnie kiedyś bolała podeszwa stopy od źle ustawionego cantingu komina, pokombinuj z tym. - może komuś wyda się to niemożliwe ale tak właśnie było.

#43 zeberkaa

zeberkaa

Ja Użytkownik

• PipPipPipPip
  • 1945 postów
  • Na forum od: 01.2011
868
  • Umiejętności: 5
  • ZDolny Śląsk

Napisano 14 wrzesień 2017 - 21:28

Apropo mnie kiedyś bolała podeszwa stopy od źle ustawionego cantingu komina, pokombinuj z tym. - może komuś wyda się to niemożliwe ale tak właśnie było.

Pewnie różne wygibasy stopy mogą powodować jej napięcia i ból. Dla tego niby warto poczekać na narciarskie ułożenie stopy w akcji bo wówczas akurat moze nie boleć, tyle że pozostaje jeszcze czas do spędzenia w kolejce do kolejki, na kanapie, w gondoli, w knajpie, w skibusie i co wtedy?

Ulga po usunięciu wkładki nie koniecznie sugeruje złą jakość wkładki czy wadę stopy a za małą objętość skorupy lub po prostu właśnie za wąską skorupę. Po wyjęciu wkładki stopa opadła niżej wiec miała więcej miejsca i nie uwierały ją ew. łukowate sklepienie skorupy. 

zbieram na skręty znów od zera