Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gopass TMR

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ARC Żywiec

ARC Żywiec

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 09.2017
0

Napisano 03 wrzesień 2017 - 15:26

Witam czy ktoś kupuje sezonówke na( w ośrodku Szczyrku i w ośrodkach na Słowacji - Jasná Północ i Jasná Południe, Tatrzańska Łomnica, Szczyrbskie Jezioro i Stary Smokowiec)    z okolic Żywca lub jadących przez Korbielów  szukam chętnych do wspólnych podróży, szusowania itp.

#2 broot

broot

Użytkownik

• Pip
  • 98 postów
  • Na forum od: 11.2016
39

Napisano 05 wrzesień 2017 - 23:28

Ja planuję kupić sezonówkę i będę pewnie jeździł przez Korbielów. Zastanawiam się nad rozszerzeniem o Szczyrk, ale mieszkam w Wawie, więc jeśli już jechać taki kawał, to chyba lepiej mi zrobić te parę kilometrów więcej i skoczyć na Chopok.

#3 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 879 postów
  • Na forum od: 03.2016
1090
  • Umiejętności: 6
  • Rajszew

Napisano 06 wrzesień 2017 - 06:15

Ja planuję kupić sezonówkę i będę pewnie jeździł przez Korbielów. Zastanawiam się nad rozszerzeniem o Szczyrk, ale mieszkam w Wawie, więc jeśli już jechać taki kawał, to chyba lepiej mi zrobić te parę kilometrów więcej i skoczyć na Chopok.

I tak i nie. Z Wa-wy na Chopok to około 6-7 godzin jazdy samochodem, do Szczyrku dojedziesz w około 4 godziny. Dla krótkich wypadów, na 2-3 dni moim zdaniem to ogromna różnica.   

#4 Rogue

Rogue

Użytkownik

• Pip
  • 40 postów
  • Na forum od: 11.2014
8
  • Umiejętności: 5
  • Marki

Napisano 06 wrzesień 2017 - 07:12

I tak i nie. Z Wa-wy na Chopok to około 6-7 godzin jazdy samochodem, do Szczyrku dojedziesz w około 4 godziny. Dla krótkich wypadów, na 2-3 dni moim zdaniem to ogromna różnica.   

Chopok zaliczyłem tylko raz. Zwykle kończyło się na TŁ. Szczyrk dopiero przede mną. Postawie pytanie w ten sposób:  

Pomijając 2-3 godziny dłuższego dojazdu to gdzie jest lepiej / ciekawiej?

pzdr

#5 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPipPip
  • 879 postów
  • Na forum od: 03.2016
1090
  • Umiejętności: 6
  • Rajszew

Napisano 06 wrzesień 2017 - 08:13

Chopok zaliczyłem tylko raz. Zwykle kończyło się na TŁ. Szczyrk dopiero przede mną. Postawie pytanie w ten sposób:  

Pomijając 2-3 godziny dłuższego dojazdu to gdzie jest lepiej / ciekawiej?

pzdr

A to już zależy tylko od Ciebie, każdy ośrodek po pewnym czasie Ci się znudzi. Moim zdaniem ważna jest różnorodność, Chopok, TŁ, Szczyrk zapewnia tą różnorodność. Czy jednak te 3 ośrodki wystarczą na cały sezon, moim zdaniem mogą się jednak znudzić (być zatłoczone w ferie itp.). Moim zdaniem alternatywą pozostają mniejsze ośrodki plus Austria.    

#6 ARC Żywiec

ARC Żywiec

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 09.2017
0

Napisano 07 wrzesień 2017 - 21:05

A to już zależy tylko od Ciebie, każdy ośrodek po pewnym czasie Ci się znudzi. Moim zdaniem ważna jest różnorodność, Chopok, TŁ, Szczyrk zapewnia tą różnorodność. Czy jednak te 3 ośrodki wystarczą na cały sezon, moim zdaniem mogą się jednak znudzić (być zatłoczone w ferie itp.). Moim zdaniem alternatywą pozostają mniejsze ośrodki plus Austria.    

Na chwile obecną jakością i wielkością Chopok nie ma sobie równych w tym rejonie  fajnie aby się zebrała jakaś grupa osób na wspólne wyjazdy jakby nie liczyć z Żywca  na Chopok i z powrotem to 300 km i dwie godziny jazdy w jednym kierunku jadąc w 3 lub 4 zawsze szybciej mija czas i o wiele taniej ;)