Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Spoko pożyczka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jessy

Jessy

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 03.2017
0
  • Umiejętności: 1
  • Tarnobrzeg

Napisano 19 wrzesień 2017 - 12:18

Prawda jest taka, że nikt się nie przyznaje do brania pożyczek/kredytów, a i tak większość prędzej czy później jakąś weźmię :P Nigdy nie wiadomo jak to się potoczy w życiu i czy w kluczowym momencie nie braknie komuś pieniędzy, więc nie uważam, że pożyczki są takie złe. Grunt to mieć zdrowy rozsądek i odpowiednie podejście, żeby nie popaść w ewentualne długi. Kolejny przykład - kupno mieszkania/budowa domu. Kto może sobie na to pozwolić za gotówkę? Ułamek społeczeństwa? Bez kredytu ani rusz. Kiedyś sprawdzałem swoją zdolność kredytową na stronie https://direct.money...sci-kredytowej/i niestety ale na chwilę obecną mogę sobie jedynie pomarzyć i swoim domu :D

#22 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2130 postów
  • Na forum od: 10.2011
3994
  • Umiejętności: 7

Napisano 19 wrzesień 2017 - 14:07

Na tym forum każdy może pozwolić sobie na spełnianie marzeń, bo narciarstwo to drogie hobby. Gdyby było inaczej to nikt z piszących tu nie tracił by czasu na stukanie w klawiaturę, tylko zakasałby rękawy i zabrał się do roboty by na to hobby zarobić. Proponuję poszukać innej grupy docelowej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....