Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Spoko pożyczka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Jessy

Jessy

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 03.2017
0
  • Umiejętności: 1
  • Tarnobrzeg

Napisano 19 wrzesień 2017 - 12:18

Prawda jest taka, że nikt się nie przyznaje do brania pożyczek/kredytów, a i tak większość prędzej czy później jakąś weźmię :P Nigdy nie wiadomo jak to się potoczy w życiu i czy w kluczowym momencie nie braknie komuś pieniędzy, więc nie uważam, że pożyczki są takie złe. Grunt to mieć zdrowy rozsądek i odpowiednie podejście, żeby nie popaść w ewentualne długi. Kolejny przykład - kupno mieszkania/budowa domu. Kto może sobie na to pozwolić za gotówkę? Ułamek społeczeństwa? Bez kredytu ani rusz. Kiedyś sprawdzałem swoją zdolność kredytową na stronie https://direct.money...sci-kredytowej/i niestety ale na chwilę obecną mogę sobie jedynie pomarzyć i swoim domu :D

#22 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2446 postów
  • Na forum od: 10.2011
5260
  • Umiejętności: 7

Napisano 19 wrzesień 2017 - 14:07

Na tym forum każdy może pozwolić sobie na spełnianie marzeń, bo narciarstwo to drogie hobby. Gdyby było inaczej to nikt z piszących tu nie tracił by czasu na stukanie w klawiaturę, tylko zakasałby rękawy i zabrał się do roboty by na to hobby zarobić. Proponuję poszukać innej grupy docelowej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#23 HighIT

HighIT

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 09.2017
0

Napisano 02 październik 2017 - 15:10

W sumie zanim zdecyduje się na jakąkolwiek pożyczkę to zawsze wpierw kontaktuję się z biurem rachunkowym http://biurorachunko...kmazowiecki.pl/

#24 paolomario

paolomario

Użytkownik

• PipPipPip
  • 390 postów
  • Na forum od: 10.2015
381
  • Umiejętności: 3

Napisano 02 październik 2017 - 16:57

Jak kanclaria - wielkie g..no :)

#25 panzertank

panzertank

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 10.2017
0
  • Umiejętności: 1
  • Warszawa

Napisano 10 październik 2017 - 13:22

Czy słyszeliście może o firmie AASA? Czytałem na internecie, że oferuje pożyczka online dla biznesu bez zaświadczeń Jestem zainteresowany tym tematem, ponieważ chce rozwinąć swoją działalność  . 

Aasa to w porządku firma ale na internecie jest więcej pożyczek online dla biznesu jak np w tym miejscu http://www.bezbiku.i...edyty-dla-firm/

#26 mig12345

mig12345

Stary maruda

• PipPipPipPipPipPip
  • 5893 postów
  • Na forum od: 02.2008
3733
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik, Ustroń

Napisano 10 październik 2017 - 14:44

Niezły kameleon....

#27 paolomario

paolomario

Użytkownik

• PipPipPip
  • 390 postów
  • Na forum od: 10.2015
381
  • Umiejętności: 3

Napisano 10 październik 2017 - 17:38

Niezły kameleon....

Do tego schozofrenik :lol:
Podobno na FB też klika "Lubię to" pod własnymi postami B) ;)

#28 izou

izou

Nowy użytkownik

• 24 postów
  • Na forum od: 02.2016
2

Napisano 31 październik 2017 - 12:02

Nie kazda firma pozyczkowa prywatna jest zła. Pisałem w innym temacie o tym, że pierwsze pożyczki za darmo nie są wcale taką głupią opcją dla kogos, kto chce pożyczyć pieniadze na szybko i  na krótki czas.

Jednakże jeśli macie możliwość to polecam;

wyrobienie sobie karty kredytowej - jest to darmowy kredyt na prawie 2 miesiące

albo zalożenie sobie jakiegoś konta z możliwością debetu. Oprocentowanie na debecie małe nie jest ale i tak jest o  wiele niższe niż w chwilówkach

Tutaj masz to lepiej opisane - link.

#29 wuj_Tarabuk

wuj_Tarabuk

Nowy użytkownik

• 7 postów
  • Na forum od: 11.2017
0

Napisano 16 listopad 2017 - 08:35

Ja tam nie mam zaufania do pożyczek.

#30 coda77

coda77

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 06.2017
1

Napisano 10 grudzień 2017 - 03:05

Ja tam nie mam zaufania do pożyczek.

To może więcej poczytaj ogólenie o systemie dłużnym? Jest masa dobrych artykułów, niedawno sam czytałem publikację przykładowo czym są opcje binarne i naprawdę otwiera to oczy na kwestie, co do których do tej pory zwyczajnie nie miałem nawet odrobiny wiedzy - szczerze Ci gadam.