Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wypadek na nartach?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 PARTNERZY

PARTNERZY

Nowy użytkownik

• 0 postów
  • Na forum od: 08.2017
0

Napisano 16 sierpień 2017 - 11:01

Kancelaria Prawna i Finansowa PARTNERZY z chęcią pomoże ubiegać się o odszkodowanie.

Ktoś w Was wjechał? Jesteś ubezpieczony? Uległeś wypadkowi?

Aby zasięgnąć więcej informacji zapraszam na www.prawo-gdansk.pl

p.baczkowski@prawo-gdansk.pl

#2 Olaaa90

Olaaa90

Użytkownik

• Pip
  • 46 postów
  • Na forum od: 09.2017
0

Napisano 07 grudzień 2017 - 07:45

Jeśli trenuje się pod okiem trenera, to nie ma szans, żeby nabawić się poważnej kontuzji. Ja zaczęłam ćwiczyć w maju. I już jestem na bardzo fajnym poziomie. A trenera znalazłam w internecie: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe
Polecam wszystkim tę stronkę - naprawdę ciekawe narzędzie dla miłośników sportu. No i jest jeszcze blog o tematyce sportowej i zdrowego stylu życia :)

#3 Bruner79

Bruner79

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1688 postów
  • Na forum od: 11.2009
591
  • Umiejętności: 3
  • Nysa

Napisano 07 grudzień 2017 - 08:36

Droga Olu daj namiar na tego trenera :) chętnie skorzystamy z niego wszyscy, jak nie w maju to w czerwcu, będziemy wdrażać się w skręt kompensacyjny :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No pain no gain ...

#4 hoginska

hoginska

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 12.2017
0

Napisano 08 grudzień 2017 - 09:04

Kancelaria Prawna i Finansowa PARTNERZY z chęcią pomoże ubiegać się o odszkodowanie.

Ktoś w Was wjechał? Jesteś ubezpieczony? Uległeś wypadkowi?

Aby zasięgnąć więcej informacji zapraszam na www.prawo-gdansk.pl

p.baczkowski@prawo-gdansk.pl

Czyli firma ubezpieczeniowa, nie zawsze wypłaca lub wpłaca za mało po wypadku?

Czy pomagacie też odzyskać pieniądze, za opóźnienia w lotach, przejazdach?

#5 Ka-ro-li-na

Ka-ro-li-na

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 12.2017
0

Napisano 11 grudzień 2017 - 10:32

Gdy się ulegnie wypadkowi to nikt od razu nie myśli o odszkodowaniu tylko o zdrowiu.Najpierw pierwsza pomoc, zazwyczaj SOR, a następnie długie leczenie - w przypadku urazów na nartach jest to zazwyczaj lekarz ortopeda.Dopiero później zastanawiamy się o odszkodowaniu. Zdrowie jest najważniejsze ;) Dobry i sprawdzony przeze mnie lekarz ortopeda w Krakowie to Bartłomiej Dobosz. Urazy sportowe to jego specjalność. Więcej informacji o nim i jego gabinecie znajduje się na stronie http://ortopedakrakow.com/. W razie "W" szczerze polecam.

#6 majda

majda

Nowy użytkownik

• 3 postów
  • Na forum od: 02.2018
1

Napisano 23 luty 2018 - 16:15

Czyli firma ubezpieczeniowa, nie zawsze wypłaca lub wpłaca za mało po wypadku?

Wszystko zależy od tego jaką firmę ubezpieczeniową wybierzemy. Tutaj mały poradnik na ten temat: https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/moje-zycie/lubie-podroze/poradnik-ubezpieczeniowy-ferie-zimowe-czesc-1%C2%A0Wiadomo,że nikt z góry nie zakłada, że coś mu się wydarzy na nartach czy podczas innych atrakcji zimowych.Czasami jednak warto się ubezpieczyć bo nawet jeśli nie będziemy mieli wypadku z własnej winy tylko ktoś inny w nas wjedzie to zanim uzyskamy odszkodowanie od tej drugiej osoby trochę czasu minie. Gdy zdarzy się wypadek najważniejsza jest bardzo szybka pomoc. Zwróćmy uwagę czy nasze ubezpieczenie obejmuje transport ze stoku do najbliższego szpitale? Koszty transportu ze szpitala do miejsca w którym mieszkamy? Jeśli wypadek wydarzy się w górach i my mamy poważny złamanie lub inny uraz to nie zawsze będziemy mogli wrócić do domu własnym transportem, być może będzie potrzebny specjalistyczny transport. Co z kosztami rehabilitacji jeśli taka będzie konieczna? Na ubezpieczenie innych użytkowników stoku nie mamy wpływu ale na nasze ubezpieczenie już tak

#7 fokataka1

fokataka1

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 02.2018
1
  • Umiejętności: 1

Napisano 26 luty 2018 - 14:20

Dokładnie, ubezpieczyć się koniecznie i absolutnie trzeba. Bez tego ani rusz... Np. tutaj są ciekawe informacje.