Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kije Fizan

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 IzQas

IzQas

Nowy użytkownik

• 1 postów
  • Na forum od: 08.2017
0

Napisano 12 sierpień 2017 - 18:54

Witam. Ostatnio szukając jakiejś tańszej alternatywy kijów Leki Race GS natrafiłam na takie "cuś" jak Fizan Race GS. 

Są dość tanie (120/150 zł), więc nasuwa się tu pytanie czy takie budżetówki się nie złamią w połowie zjazdu albo po upadku.  :huh:

Miał ktoś z nimi do czynienia i podzieli się opinią?

#2 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2104 postów
  • Na forum od: 10.2011
3812
  • Umiejętności: 7

Napisano 12 sierpień 2017 - 19:05

Nie wiem jak jest z kijami narciarskimi, ale żona od kilku lat używa zarówno fizan jak i leki do nordic walking i różnica na korzyść leki jest jedynie w wypinaniu rękawicy. Natomiast sztywność kija jest podobna. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#3 widzewiak_z_gor

widzewiak_z_gor

Użytkownik

• PipPip
  • 164 postów
  • Na forum od: 11.2007
40
  • Umiejętności: 6
  • Z Gór

Napisano 12 sierpień 2017 - 19:13

Witam.

Ładne te kijaszki i cena też dobra. Osobiście nie miałem ich w łapach, ciekawe czy nie są ciężkie.

Pozdrawiam.

#4 raceman

raceman

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 104 postów
  • Na forum od: 04.2012
40
  • Umiejętności: 1
  • Wrocław

Napisano 12 sierpień 2017 - 21:38

Witam. Ostatnio szukając jakiejś tańszej alternatywy kijów Leki Race GS natrafiłam na takie "cuś" jak Fizan Race GS. 

Są dość tanie (120/150 zł), więc nasuwa się tu pytanie czy takie budżetówki się nie złamią w połowie zjazdu albo po upadku.  :huh:

Miał ktoś z nimi do czynienia i podzieli się opinią?

bez obaw,Fizan to renomowany producent kijów.

#5 Dany de Vino

Dany de Vino

Użytkownik

• PipPipPip
  • 738 postów
  • Na forum od: 09.2014
517
  • Umiejętności: 6
  • Kraków / Białystok

Napisano 13 sierpień 2017 - 07:58

Przejeździłem cały ubiegły sezon z tymi kijami. Są nieco grubsze, może nie tak szpanerskie, ale są w porządku. Widziałem dwa rodzaje. Mają różne końcówki (ostrza). Zwróć na to uwagę.

Pozdr 

#6 raceman

raceman

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 104 postów
  • Na forum od: 04.2012
40
  • Umiejętności: 1
  • Wrocław

Napisano 13 sierpień 2017 - 08:49

Przejeździłem cały ubiegły sezon z tymi kijami. Są nieco grubsze, może nie tak szpanerskie, ale są w porządku. Widziałem dwa rodzaje. Mają różne końcówki (ostrza). Zwróć na to uwagę.

Pozdr 

powinna byc koncowka widia

#7 Estka

Estka

Użytkownik

• PipPipPip
  • 874 postów
  • Na forum od: 01.2015
921

Napisano 13 sierpień 2017 - 10:01

Nie wiem jak jest z kijami narciarskimi, ale żona od kilku lat używa zarówno fizan jak i leki do nordic walking i różnica na korzyść leki jest jedynie w wypinaniu rękawicy. Natomiast sztywność kija jest podobna. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ja do NW mam Leki. Moi panowie mają Komperdella i Exela. Fizan - to były jedyne kije, które poszły do zwrotu. Były dużo tańsze od pozostałych i całkowicie nieelastyczne. Być może, gdybym kupiła droższy model (a tym samym wyższy), to jakość byłaby porównywalna...