Skocz do zawartości

Usunięcie podziękowań


Jarda

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest żaden przytyk do http://www.skiforum....ty/#entry566172 i do Seby a raczej do organizatorów tego forum, ale łatwiej zrozumieć o co chodzi autorom tego wątku: dotąd ilość podziękowań świadczyła choć w przybliżeniu o poziomie umiejętności ocenianego i świeżak na forum miał jakieś wskazanie którym mógł się kierować. Obecnie to się mocno zmieniło. Z jednej strony jakieś podziękowania autorom w dziale humor należą się bezsprzecznie bo to ich mobilizuje do dalszych wysiłków, z drugiej strony mocno wpływa to na ogólny obraz zawodnika. Bo patrząc ile dzięksów w stosunku do postów ma np. kol. Seba, to takiego wątku jak wskazałem nie powinien -teoretycznie- zakładać. Powtarzam, to nie jest przytyk do kol. Seby. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na każdym  forum (przynajmniej na takich bywam) - jest jeden, odpowiedni i specjalny dział służący do kontaktu z jego właścicielem/ moderatorem. Miałem wrażenie, że i tutaj jest podobnie. 

 

STO PIĘĆDZIESIĄT DNI TEMU ZADAŁEM JEDNO, JEDYNE i KLUCZOWE DLA MNIE  PYTANIE.

 

Poza forumowym planktonem (który jest na każdym forum, a żyje z "życia" na nim, a nie poza) oraz moimi bliskimi przyjaciółmi z białego - "Dobrymi Druhami" nie odpowiedział NIKT z właścicieli. NIKT. Ani tutaj, ani na priva. Od stu pięćdziesiąciu dni !!!!!!!!!!!

 

W związku z czym mam kilka hipotez :

 

 

- właściciel ma to miejsce głęboko między pośladkami

- właściciel żywi się nie merytoryczną treścią, ale ilością wejść/ odwiedzin - jego biznes.

- nie ma zupełnie tu żadnych moderatorów. Ani jakichkolwiek ich marnych namiastek.

- właściciel NIE OGARNIA ZUPEŁNIE TEMATU

 

 

W związku z powyższym uważam, że będzie mi wolno wywołać TUTAJ - PUBLICZNIE Z IMIENIA I NAZWISKA - właściciela  - "Grzegorza Jarzynę" tego forum, czyli pana A.S. IMIENNIE

Aby uzyskać odpowiedź na jedno zadanie przeze mnie pytanie. JEDNO.

 

NASTĘPNYM RAZEM WYWOŁAM PANA A.S. Z PEŁNEGO IMIENIA I NAZWISKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy się osobiście, a wypowiedziałem się w tym wątku, więc jestem forumowym planktonem. W wolnej chwili sprawdzę czy przez przypadek nie dałem ci kiedyś jakiegoś dzięksa i go usunę. Może zamiast apelować do administracji wystarczy prośba do planktonu i będzie po sprawie. Załóżcie sobie w gronie „Dobrych Druhów” jakieś zamknięte forum do którego pogardzany plankton nie będzie miał dostępu. Będziecie mogli pisać o czym chcecie i dawać sobie w pełni zasłużone dzięksy. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy wejść do ustawień profilu, wybrać "powiadomienia", następnie kliknąć w "Rozdana" na górze tabelki (prawa strona i nastepnie klikać:
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie
Odwołaj podziękowanie

aż do ostatniego dzięksa.
Powodzenia :)

Po krótkim acz traumatycznym doświadczeniu z oprogramowaniem forum (vbulletin) zgaduję, że nie ma automatycznej opcji usunięcia wszystkich podziękowań.
W VB najprościej byłoby usunąć konto, wtedy wszystkie aktywności są przepisywane do konta "Gość", być moze w tym oprogramowaniu forum jest podobnie.

Pozdr
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację, w jaki sposób mogę usunąć ze swego konta wszystkie tzw "podziękowania". Nie chcę mieć nic wspólnego z tą hucpą, która opanowała to forum. JUŻ nie moje forum.

 

jutro rano p. Szydlo pewnie wrzuci podobnego tweta (: i tez znow nie bedzie wizial o co jeje chodzi
serio to smiesznosc 10 mimo ze nie wiem o co chodzi (:

 

Tylko że Jardzie nie chodzi o te dzięksy które on rozdał, a o te otrzymane.

 

a skad wiesz ? (: moze on sam nie wie o o mu chodzi, pozna pora, posty co pre miesiecy wyrwane z d...

nie wiem jak wy ale mnie smieszy ...jak szydlo i hucpa (: (: pasuje do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...