Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPip
  • 273 postów
  • Na forum od: 03.2016
237
  • Umiejętności: 6
  • Rajszew

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:42

Gdy na Kasprowym zagrożenie lawinowe, większość ośrodków narciarskich w Polsce już zamknięta, UFO po ostatnich opadach śniegu ponownie uruchomiło ośrodek narciarski. Z mojej strony pełen szacunek, że można i że się komuś po prostu chce.

http://www.ufo-ski.p...x.php?strona=12

UFO.jpg

#2 Dany de Vino

Dany de Vino

Użytkownik

• PipPipPip
  • 748 postów
  • Na forum od: 09.2014
530
  • Kraków / Białystok

Napisano 21 kwiecień 2017 - 14:57

Wszystko fajnie, ale te ceny... 90pln dziennie. Trochę (tak o połowę) za dużo. Przecież to stoczek dla dzieciaków. Jeśli taki dzieciak nie jest z zamożnej rodziny, to skąd on ma wziąć taką sumę? Nie podoba mi się to. Może gmina powinna pomyśleć o jakichś dopłatach przynajmniej dla dzieci.

Np.: w Druskiennikach, w całorocznej hali narciarskiej (też z oświetleniem, naśnieżaniem + chłodzeniem do temp. -6C) jest trochę taniej.  

• sebawroc podziękował za tę wiadomość

#3 moruniek

moruniek

Użytkownik

• PipPip
  • 273 postów
  • Na forum od: 03.2016
237
  • Rajszew

Napisano 21 kwiecień 2017 - 15:06

Wszystko fajnie, ale te ceny... 90pln dziennie. Trochę (tak o połowę) za dużo. Przecież to stoczek dla dzieciaków. Jeśli taki dzieciak nie jest z zamożnej rodziny, to skąd on ma wziąć taką sumę? Nie podoba mi się to. Może gmina powinna pomyśleć o jakichś dopłatach przynajmniej dla dzieci.

Np.: w Druskiennikach, w całorocznej hali narciarskiej (też z oświetleniem, naśnieżaniem + chłodzeniem do temp. -6C) jest trochę taniej.  

Ten cennik to się ma do rzeczywistości jak pięść do oka. Miałem tam przyjemność jeździć 12.11.2016, Pan stwierdził, że jestem dziś jego pierwszym Klientem więc od 8:00 do 10:00 jeżdżę za darmo. Najczęściej daje też karnet dziurkowany na 20 zjazdów za 20 zł a dzieciaki puszcza za darmo. Przynajmniej moje jeździły za free. I pokaż mi drugi stok w Polsce, który ruszył 11.11.2016 i jeździ do 21.04.2017. 

#4 sstar

sstar

Użytkownik

• PipPip
  • 268 postów
  • Na forum od: 01.2017
95
  • Umiejętności: 5
  • Łódź/Wrocław

Napisano 21 kwiecień 2017 - 23:49

Ten cennik to się ma do rzeczywistości jak pięść do oka. Miałem tam przyjemność jeździć 12.11.2016, Pan stwierdził, że jestem dziś jego pierwszym Klientem więc od 8:00 do 10:00 jeżdżę za darmo. Najczęściej daje też karnet dziurkowany na 20 zjazdów za 20 zł a dzieciaki puszcza za darmo. Przynajmniej moje jeździły za free. I pokaż mi drugi stok w Polsce, który ruszył 11.11.2016 i jeździ do 21.04.2017. 

Mi też się podoba, oby tylko to się jakoś opłaciło i kontynuowali działalność. Gdyby było bliżej pewno bym się wybrał. Pamiętam jak na jakiejś głupiej górce w Dolinie Szczęścia w Szklarskiej się najeździłem w godzinkę...