Skocz do zawartości

wyjazd na lodowiec w weekend majowy


yaro1771

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Każdego zapaleńca zapraszam do wyjazdu na lodowiec w weekend majowy
28.04– 03.05.2017
Wyjazd 8 – osobowym busem z Jeleniej Góry 28.04.2017
Wstępnie planujemy Hintertux, ale może to być Soelden lub Pitztal (do ustalenia). Chodzi o to , aby było blisko, czyli do 800 km. Wyjazd około południa i na kolacje jesteśmy na miejscu. Dla urozmaicenia można zaliczyć dwa lodowce tzn. 2 dni w Soelden i 2 dni na Pitztal, ponieważ są blisko. Tak zrobiliśmy w zeszłym roku i była to ciekawa opcja. Pensjonaty puste, w zasadzie na stokach większość stanowią Polacy. Jeśli dopisze pogoda jest po prostu „bajecznie”. Koszty wyjazdu mieszczą się w 300-400 euro/osoba z papu i wodopojem + przejazd (w zależności od ilości osób od 200 do 300 zł). Nocleg bierzemy razem ze śniadaniem (szkoda rano czasu na śniadaniowanie) w małym pensjonacie, raczej nie powinno być z tym problemu.
Na razie jest nas trzech, 2 x 30+ i 1 x 40+ (wszyscy z uprawnieniami instruktora, tak więc jeśli ktoś będzie zainteresowany wskazówkami to chętnie pomożemy).
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy na [email protected], kontakt tel. i ewentualne szczegóły po kontakcie mailowym.
Na zachętę załączam film "propagandowy" z zeszłego roku z Soelden
Pozdrawiam i zapraszam.
Jest naprawdę fajnie.
WARTO




PS. niestety film ma zbyt duży rozmiar i nie można go załadować, ale jeśli ktoś chce to wyślę na maila :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinowałbyś tylko z nami pojechał po raz kolejny :)

Będzie 40 osób i FUN, FUN http://www.onefun.pl...-stubai-austria

Cześć Maciuś, dzięki za propozycje, nie jest wykluczone, że jeszcze kiedyś skorzystam z Twojej oferty, ale ta trasa jest mi zupełnie nie po drodze. Jeśli mam jechać do Katowic lub Cieszyna i tam wsiadać to tak jakbym był prawie w Soelden , czyli na miejscu. Poza tym jazda autokarem jest jednak zbyt długa i męcząca. Małym busem jest jednak dużo szybciej, z Jeleniej Góry nie jedzie się 16 godzin tylko max 8 godzin ( jazda autokarem  z Warszawy 24 h to jakiś hardcore, chyba można znieść jajo), oprócz tego mogę zabrać skrzynkę piwa i 2 lub 3 pary nart a nie 1, oraz  podjechać na miejscu gdzie chce i kiedy chce. No i to co najważniejsze, jest trochę taniej :) . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maciuś, dzięki za propozycje, nie jest wykluczone, że jeszcze kiedyś skorzystam z Twojej oferty, ale ta trasa jest mi zupełnie nie po drodze. Jeśli mam jechać do Katowic lub Cieszyna i tam wsiadać to tak jakbym był prawie w Soelden , czyli na miejscu. Poza tym jazda autokarem jest jednak zbyt długa i męcząca. Małym busem jest jednak dużo szybciej, z Jeleniej Góry nie jedzie się 16 godzin tylko max 8 godzin ( jazda autokarem  z Warszawy 24 h to jakiś hardcore, chyba można znieść jajo), oprócz tego mogę zabrać skrzynkę piwa i 2 lub 3 pary nart a nie 1, oraz  podjechać na miejscu gdzie chce i kiedy chce. No i to co najważniejsze, jest trochę taniej :) . Pozdrawiam.

 

W autokarze zawsze można piwko spić i obejrzeć Powrót Króla.

Zupełnie poważnie - rozumiem argumentacje, więc zabierzemy Pana do Austrii nast razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...