Skocz do zawartości

wyjazd na lodowiec w weekend majowy


yaro1771

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
Poproszę o film:
[email protected] yaro1771

Nowy użytkownik

  • photo-thumb-173872.jpg?_r=1492763760
  • 21 postów
  • Na forum od: 03.2009
10
  • Umiejętności: 1

Wysłano 19 kwiecień 2017 - 14:59

Szanowny Panie,

przez skórę wyłazi z Pana nie chęć wspólnego wyjazdu, ale chęć zdyskredytowania naszej propozycji z powodów , których pewnie się domyślam, ale nie chce mi się ich wymieniać, ponieważ szkoda na to czasu. Proszę sobie darować, gdyż nie dam się złapać i nie wciągnie mnie Pan w swoją grę, którą osobiście oceniam jako nieudolną. Radziłbym znaleźć inny obiekt do rozładowania frustracji. Żegnam i nie pozdrawiam.

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

  • photo-157736.png?_r=0
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 11159 postów
  • Na forum od: 11.2007
6267
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Wysłano 20 kwiecień 2017 - 09:00

Cześć

Być może nie wiesz - dziwne by to było - ale w środowisku narciarskim tradycyjnie zwracamy się do siebie po imieniu. Forma Pan jest zarezerwowana dla wyrażenia wyjątkowego szacunku związanego zazwyczaj z wiekiem i/lub dorobkiem osoby, do której się zwracamy. Zastosowanie tej formy w postach/listach, które są w swojej wymowie jednoznacznie obraźliwe i lekceważące jest nadużyciem pewnych norm i zasad.

Czy byłbyś w takim razie tak miły i wskazał mi miejsca w których zaprezentowałem niechęć (tak wygląda poprawna forma) czy też moją frustrację, bo szczerze mówiąc ciężko mi się czegoś takiego doszukać.

Jak widzisz staram się być grzeczny i rzeczowy pomimo Twoich obraźliwych sugestii. Frustracja zazwyczaj wiąże się z agresją, której nie przejawiam w odróżnieniu do Ciebie.

Dlaczego zakładasz moje złe intencje i na jakiej postawie?

Pozdrawiam

yaro1771

Nowy użytkownik

  • photo-thumb-173872.jpg?_r=1492763760
  • 21 postów
  • Na forum od: 03.2009
10
  • Umiejętności: 1

Wysłano wczoraj, 16:40

Drogi Mitku i reszto ferajny,

Przeważnie, nie z braku czasu, ale ochoty, nie wdaję się w tego rodzaju dyskusje. Szkoda mi po prostu nerwów na deliberowanie z kilkoma „internetowymi fighterami”, których żywot to fora na necie. Jednakże, ze względu na poczucie obowiązku w stosunku do innych forumowiczów, tym razem odpowiem, na te wszystkie zarzuty, ale będzie to już ostatni wpis, bez względu na to, co napiszecie dalej. Cała ta historia wymaga uporządkowania dlatego podzielę ją na kilka wątków. Watek pierwszy to wątek głównego forumowicza „Mitka”. Jego pierwszy wpis na moje ogłoszenie brzmiał „Jakie uprawnienia? Jakie doświadczenie?”. Forma i sposób w jaki zapytał nie sugeruje grzeczności i potencjalnego zainteresowania, ale chęć zdeprecjonowania oferty za pomocą wykazania niekompetencji. Po tym w jaki sposób odpisałem, poczuł się urażony i odp. , że grzecznie pyta. Czy to było grzecznie, niech wszyscy sami sobie odpowiedzą ,ale wg. mojej znajomości zasad zadawania pytań to jeśli mówimy o formie grzecznościowej powinno to wyglądać zupełnie inaczej. Na początku powinien się przywitać, odnieść do opisu i wówczas ewentualnie poprosić o to co Go interesuje. Nie zrobił tego, to w odp, dostał to co dostał. Następnie zasugerował, że nasza propozycja ma charakter komercyjny, cyt. „Organizujesz wyjazd, podajesz ceny, oferujesz usługę - tak to wygląda z mojego punktu widzenia - więc pytam.”, co jest nieprawdą, ponieważ nigdy tak nie była przedstawiana. Wówczas również odp. dostał taką na jaką zasłużył. W dalszym etapie zaczął kłaść nacisk na „film”, przysłał mi na priv. chęć jego otrzymania. Oczywiście nie miałem wątpliwości, że chodzi mu tylko i wyłącznie o zdezawuowanie moich uprawnień poprzez wskazanie na niskie umiejętności. Najprawdopodobniej był przekonany, że skoro nie chcę zamieścić filmu to pewnie nie jeżdżę zbyt dobrze. Przecież, prawdopodobnie On tak uważa, że gdybym jeździł dobrze to bym chciał się pochwalić. On przecież tak robi. Filmów na YT w których pokazuje różne techniki jest mnóstwo. Przykładowo, tu link https://www.youtube....h?v=vXSDQ-P6xKQ, nazwany „śmig”. Tak na marginesie, to każdy niech sam oceni ten śmig :-))) Po tych atakach postanowiłem napisać kilka słów, co o tym wszystkim myślę i zamieścić upragniony przez adwersarzy film. Kiedy już obejrzeli, atak na moje umiejętności się zakończył, co nie znaczy, że zakończył się w ogóle. Kwestią, na której skupili się w dalszej kolejności to pomówienie o własny interes cyt. „Przywołałeś mnie tu parę razy imiennie, w kontekście walki o rynek, konkurencji i chciwości więc proszę o jakikolwiek dowód - post, ogłoszenie, wypowiedź świadka, opis, zdjęcie - że na działaniach forumowych czy innych działaniach w sieci zarobiłem chociażby 50 groszy lub że wziąłem od kogoś jakiekolwiek pieniądze za poradę/y na stoku.”. Podtrzymuje to co napisałem, ponieważ czymże innym, jeśli nie formą reklamy, jest chociażby aktywność na forum w sposób, który jednoznacznie sugeruje, iż jest się ekspertem. Komentarze we wszystkich działach, oceny, rady itp. itd. a także informowanie na profilu, że jest instruktorem SITN PZN. Czy to nie jest forma reklamy??? Przecież jeśli ktoś będzie miał wątpliwości w jakiejś kwestii to do kogo się zwróci o radę ??? Do nowicjusza czy eksperta na forum.??? Zresztą służę przykładem. W dyskusji na temat uprawnień nadawanych przez MENIS, na pytanie forumowicza o ich rodzaj, zdezawuował je pisząc cyt. To kurs na stopien instruktora rekreacji o specjalizacji narciarstwo zjazdowe a nie stopień na kurs instruktora Sitn PZN to wielka róznica. Sposób dochodzenia do uprawnień instr. Sitn na stronach Sitn znajdziesz. A kurs taki jak powyższy może zorganizowac praktycznie każdy, któremu Pani w ministerstwie pieczątkę gdzie trzeba przybije. :-))) Czy tym wpisem nie zareklamował swoich uprawnień, a jednocześnie umniejszył wartość tych, które daje Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu. Proszę się zastanowić ??? Po dalszej części tamtej dyskusji wnioskuję, że ów pytający zrezygnował z robienia uprawnień MENIS. No i oczywistą oczywistością jest to , że po takim komentarzu każdy czytający to ogłoszenie, czyli potencjalny klient,  zniechęci się do ich robienia , a wejdzie na strony SITN. Dlaczego „Mitek” stosuje tego rodzaju kryptoreklamę ??? Kto dał mu prawo do umniejszania uprawnień MENIS ??? Jak już wspomniałem powyżej jest osobą bardzo aktywną, ma w swoim profilu ponad 11 tys komentarzy. Jeśli zabawimy się w matematykę to wychodzi, że robi średnio 4-5 wpisów dziennie. Niektóre są dość obszerne, co sugeruje, że wymagają poświęcenia sporej ilości czasu. Oprócz tego widnieje w zakładce „moderatorzy”. Jeśli to złożymy do kupy to mi osobiście nasuwa się podejrzenie, że jest to jego praca. Dlatego twierdzenie z jego strony, że cyt. „że na działaniach forumowych czy innych działaniach w sieci zarobiłem chociażby 50 groszy” jest wątpliwe. Nie mam na to dowodów, ale pomyślcie sami !?!? Oczywiście mam nadzieję, że nie ma „układu” z żadnym z organizatorów,  tutaj się reklamujących i nie robi wpisów pod kogoś, a jednocześnie przeciw komuś. Tego nie twierdzę, ale pewności nie mam, dlatego pytam.?! Chociaż z drugiej strony, wpis dotyczący uprawnień MENIS jest na tyle przejrzysty, że kto wie.??? Takich kwiatków znalazło by się pewnie w jego wpisach więcej, ale wybaczcie, nie czytałem ponad 11 tysięcy :-))) tylko kilka. …...Ten fragment wysyłam tytułem wstępu dla Twojego przemyślenia.

 

Tak więc kolego „Mitku” zastanów się czy warto mnie w dalszym ciągu dyskredytować czy nie lepiej dać spokój. Chciałbym tą sprawę załatwić dyplomatycznie, ale jak mawiał Fryderyk II Wielki „dyplomacja bez armat jest jak muzyka bez instrumentów” , dlatego jak widzisz mam kilka armat, a jak poszukam to znajdę więcej. Ale nie chcę wojny. Wojna to ostateczność. Zastanów się kto więcej by na niej stracił. Czy ja, nikomu nie znany uczestnik forum cz Ty uznany ekspert. Wejdź na chwilę w skórę rasowego polityka i kieruj się „realizmem politycznym”. Przecież nawet jeśli przegram to mocno nadszarpnę Twoją pozycję. Czy warto ??? Reasumując, sprostuję swoją wypowiedź jeśli przeprosisz za początkową formę i odwołasz jak to nazwałeś „Uważam, ze całe działania kolegi Yaro to zakamuflowana próba badania walorów rynkowych forum spowodowana właśnie chęcią wejścia na rynek wyjazdowy, dodajmy wysoce nieudolna.”  Czekam na odp prywatną, jaka jest Twoja decyzja. Myślę, że dociera do Ciebie świadomość, iż trafiłeś na twardego przeciwnika. Nie odpowiadaj na gorąco. Przemyśl to. Być może sięgnij po poradę prawnika. Nie chciałbym wypowiedzieć słów, które pewnie znasz z historii „A więc wojna! Z dniem dzisiejszym wszystkie zagadnienia schodzą na plan dalszy - komunikat radiowy odczytany przez Zdzisława Świętochowskiego PR 1.09.1939” Jednocześnie daję słowo, że zostanie to między nami. Mam nadzieję, że okażesz się dżentelmenem i nie obca jest Ci zasada „pacta sund servanda”. Wiesz, że nie jesteś bez winy , a tym bardziej nie jesteś święty.

 

Z poważaniem

yaro1771

 

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

  • photo-157736.png?_r=0
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 11159 postów
  • Na forum od: 11.2007
6267
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Wysłano wczoraj, 19:06

Drogi Kolego

Jeżeli uważasz, że masz jakiekolwiek armaty przeciwko mnie i że "mogę coś stracić" w kwestii forumowej walki to bardzo się mylisz.

Forum jest mi całkowicie obojętne - co wielokrotnie podkreślałem w swoich postach - a uprawnienia do moderowania zostały mi przyznane przy okazji organizowanych przeze mnie zawodów oraz imprez.

Forum to dla mnie zabawa a jednocześnie platforma porozumienia. Dzięki forum poznałem osobiście wielu świetnych ludzi z którymi za tym pośrednictwem utrzymuję kontakt ale mogę w inny sposób.

Swoje pisanie traktuje jak misję. Trafiłem przypadkiem a ilość bzdur jakie przeczytałem zmusiła mnie niejako do pisania i prostowania.

Mam nadzieję i dowody, że wielu osobom pomogłem i to jest jedyna wartość dające osobistą satysfakcję. Być może masz duszę prawniczą i nie rozumiesz, że ktoś może poświęcać dużo (w twoim mniemaniu) czasu na coś co nie przynosi żadnych korzyści materialnych. Cóż to Ty pisałeś o pasjonatach ale jak widać istota tego określenia jest Ci obca.

Nie zamierzam w  żadnej kwestii Cie przepraszać ani czegoś prostować. Jako, że kieruję się na forach pewnymi żelaznymi zasadami nie ujawnię oczywiście tej korespondencji dopóki Ty nie wyrazisz na to zgody choć - nie ukrywam - strasznie mnie korci.

Ciekawi mnie również dlaczego używasz platformy prywatnej a nie piszesz tekstu otwartego - szczerze mówiąc nie za bardzo rozumiem, tym bardziej, że - jak napisałeś - nie darzysz mnie żadnym szacunkiem.

Co do filmiku to...jakby nie rozumiesz intencji albo - mam nadzieję, że jednak nie - mierzysz wszystkich swoją miarą. Nie wypowiedziałem się ani słowem na temat Twojej jazdy ponieważ:

- nie prosiłeś o oceny i rady

- nie to było tematem rozmowy a o film prosiłem prywatnie

- nie chciałem doprowadzać do dziecinady typu: A to jednak ja jeżdżę lepiej a nie Ty.

Jak wyrazisz taka wole ocenię twoją jazdę uczciwie i bezstronnie tak jak zawsze to robię.

 

Co do kwestii szkolenia, to Sitn popełnił wielki błąd wypuszczając monopol szkoleniowy. We wszystkich liczących się federacjach szkolenie jest z centralizowane a porządne uprawnienia ba... jakiekolwiek uprawnienia pozwalające na pracę zarobkową, wymagają sporo pracy i naprawdę porządnego przygotowania od kandydatów i tak być powinno.

Tak się składa, że przeszkoliłem w swoim życiu ponad 20 lat i wierz mi, że to jest fajna zabawa w doradzanie dopóki się nic nie stanie a żeby się nic nie stało nie wystarczy niestety kurs MENIS, który - i to jest fakt po prostu - zatwierdzany był często przez osoby, które nawet na oczy nart nie widziały. Oczywiście są różne kursy i różni kursanci ale pewne prawidłowości są niezaprzeczalnymi faktami.

Chętnie zakopię topór wojenny, który wygrzebałeś ale niestety musisz albo pokazać moją CHCIWOŚĆ i merkantylne podejście albo grzecznie przeprosić bo po prostu mnie obraziłeś jak rzadko - nie tylko zresztą mnie bo wymieniłeś paru kolegów, którzy nigdy w życiu nie szkolili - a ich/moją jedyną winą??? jest to, że lubimy sobie popisać i mamy na to czas.

Właśnie wróciłem z roweru więc umysł mam jasny jak rzadko.

Pozdrowienia

yaro1771

Nowy użytkownik

  • photo-thumb-173872.jpg?_r=1492763760
  • 21 postów
  • Na forum od: 03.2009
10
  • Umiejętności: 1

Wysłano wczoraj, 23:22

Drogi "Mitku",

Jeszcze raz apeluje do Twojego rozsądku. Prosiłem abyś nie odp. na gorąco, dobrze się zastanów. Ja nic nie stracę, Ty możesz wiele. A jeśli, jak twierdzisz, robisz to co robisz z poczucia misji, będzie bolało tym bardziej. Jesteś, na tym forum, osobą opiniotwórczą, a to wymaga wstrzemięźliwości w wypowiedziach. Twój post odnośnie MENIS to zwykłe oszczerstwo niepoparte żadnymi dowodami, a w przypadku osoby opiniotwórczej to poważne nadużycie. Ja to co innego, mogę pisać co chce, za miesiąc i tak nikt nie będzie o tym pamiętał.  Schowaj dumę i pomyśl pragmatycznie. Jak zapewne zauważyłeś mam lekkie pióro i potrafię kojarzyć fakty, nazwijmy to, ponadprzeciętnie, ale, po prostu, szkoda mi czasu na wojowanie z Tobą. Zapewne jesteś świadom, że w Twoich wpisach znajdę wiele wypowiedzi, które są na granicy pomówień lub po prostu nimi są. Uwierz mi , że nie warto ryzykować. Lepiej się dogadać. Lecz jeśli ma to nastąpić, to nie możesz tego wymagać jednostronnie. Trochę rozpuściło Cię to forum, a taka lekcja każdemu dobrze robi. 

 

                                                                                                                                                                                               Z poważaniem

                                                                                                                                                                                                 yaro1771

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

  • photo-157736.png?_r=0
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 11159 postów
  • Na forum od: 11.2007
6267
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Wysłano dziś, 00:26

Cześć

Wiele to znaczy co? Zamordujesz mi zonę lub dzieci kolego? Nie rób z siebie autokarykatury.

Proponuje przenieść tą dyskusję na forum publiczne - ja się tego nie boję więc zapraszam.

Nie zauważyłem ani lekkiego pióra - raczej ciężkie bo długie teksty - a kojarzenie faktów tym bardziej słabe - wtedy teksty byłyby krótsze a ponadprzeciętne jest już naprawdę Twoją imaginacją osobistą.

Chętnie zaryzykuję Kolego konfrontacje z taką ponadprzeciętną jednostką.

A dogadanie się z Tobą jest oczywiście możliwe i z przyjemnością się piwka napiję tylko przestań strugać... no właśnie co Ty strugasz koleś...

Zabawne.

Pozdrowienia

PS

W tej chwili już możliwości są dwie:

-  publikujemy te privy i zobaczmy co ludzie myślą

- przepraszasz i dziękujesz, że nie jestem prawniczy dzieckiem

Pozdro

yaro1771

Nowy użytkownik

  • photo-thumb-173872.jpg?_r=1492763760
  • 21 postów
  • Na forum od: 03.2009
10
  • Umiejętności: 1

Wysłano dziś, 00:40

hehe... publikuj. Pycha zawsze kroczy przed upadkiem. Wydaje mi się , być może się mylę, że jest wiele osób na tym forum, które mają dość Twoich uwag i mądrości, we wszystkich pojawiających się tematach, ale po prostu nie chce im się wdawać w dyskusje z nadgorliwcem z poczuciem "misji", ponieważ, jak mawiał klasyk "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu" . Miałem nadzieje przemówić do Twojego rozsądku. No cóż, sam wybrałeś swój los.

 

                                                                                                                                                                   Z poważaniem

                                                                                                                                                                      yaro1771

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

  • photo-157736.png?_r=0
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 11159 postów
  • Na forum od: 11.2007
6267
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Wysłano dziś, 01:07

Cześć

Rozumiem, że publikujemy naszą rozmowę na forum. Gdzie? W temacie? W oddzielnym temacie? W Twoim lub moim albo - naszym - temacie?

Pamiętaj to może mieć duże znaczenie dla Ciebie w kwestii późniejszych prawnych czy innych wojenek, które sugerowałeś. Daję Ci tu wolną rękę. A może sam chcesz opublikować i opatrzyć komentarzem.... Nie chciałbym abyś poczuł się oszukany.   ;)

Pozdrowienia serdeczne

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaro1771, nie szkoda Ci czasu ? Jedziesz na majówkę, baw się tam dobrze i nie psuj sobie wątroby przepychankami na tym forum.

 

 

Mitek

1. Nie rozumiem, jak mogłeś uznać, że forma Pan jest obraźliwa ?

2. "Nie chęć" w tamtym zdaniu jest poprawnie napisane. Nie chodziło o niechęć do czegoś/kogoś, tylko zaprzeczenie chęci do czegoś. Przykład: to nie chęć do spotkania Tobą kierowała, ale chęć napicia się wódki. Zaprzeczany jest ten cały zwrot  "chęć do spotkania". To drugie współrzędnie złożone przeciwstawne zdanie mówi jaka była Twoja rzeczywista chęć. Tamto zdanie brzmiało: "...wyłazi z Pana nie chęć wspólnego wyjazdu, ale chęć zdyskredytowania naszej...".

Po Twojej poprawce byłoby: "...wyłazi z Pana niechęć wspólnego wyjazdu, ale chęć zdyskredytowania naszej...". Zdanie bez sensu, bo drugie zdanie złożone nie wiąże się z pierwszym. Jest w nim zaprzeczenie "czegoś", ale nie wynika "czego" z pierwszego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy to, że ktoś napisał dużo postów - tak jak na przykład ja - to jest jakieś ścigane przestępstwo? Co chwila podnoszony jest ten problem.

Czy jeżeli gdzieś jest jakaś elita - to należy ją zmieszać z błotem i zniszczyć...? Nie za bardzo rozumiem dlaczego?

Zauważyłem, że pewnymi osobami rządzi chroniczna nienawiść do tych, którzy np. więcej piszą albo ktoś im podziękował, albo się po prostu lubią i razem na narty jeżdżą.

Jeżeli ktoś napisał jakiś tekst poradniczy w który włożył sporo czasu i swojej wiedzy a wielu ludzi mu za to podziękowało to dla niektórych jest to dowód na to, że jest członkiem "elyty" i trzeba go zmieszać z błotem, sugerować, że jest nieuczciwy, spiskuje itd.

 

Niektórzy są po prostu chorzy chyba!

 

Ludwiku sankcje karne są dla bandytów, gwałcicieli i złodziei. Ja brzydzę się od zawsze "prawniczym" podejściem do życia a skarżenie za jakieś głupoty uważam za niegodne i małostkowe po prostu. Lepiej dać sobie po razie słownie lub w realu. Mnie łatwo znaleźć - w przeciwieństwie do wielu nie jestem anonimowy choć nie mam konta na facebooku a aktywność forumowa jest moją jedyna w sieci.

Tak jak pisałem, chętnie zorganizuję spotkanie w przyszłym sezonie, zwłaszcza dla kolegów, którzy ciągle mają jakieś problemy i coś do zarzucenia elycie - choćby nie wiem co to było.

Pozdrowienia

Pozdrowienia

Na jakieś zawody forumowe czy jazdę bym się chętnie wybrał. 

Chyba z 3 sezony temu na Czarnym Groniu widziałem ze dwie czy trzy osoby które miały forumowe emblematy na kasku. Nie zdążyłem zagadać wtedy bo odjechali krzesełkiem na górę. Sam takich nadruków Skiforum szukałem na kask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko w  jednej sprawie:

 

Publikowanie prywatnej  korspondencji to  intelektualne szambo

Cześć

Korespondencja opublikowana za obopólną zgodą obu piszących tak, że nie ma problemu.

To właściwie mój pomysł aby wszyscy mogli ocenić co stracę czy nie stracę.. :) :) i jaki kolega jest w ogóle ekstra.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Korespondencja opublikowana za obopólną zgodą obu piszących tak, że nie ma problemu.

To właściwie mój pomysł aby wszyscy mogli ocenić co stracę czy nie stracę.. :) :) i jaki kolega jest w ogóle ekstra.

 

Pozdrowienia

 

 

Nie zmienia to faktu Mitku i Jarku, że  tego się po prostu nie robi*. Nikomu z  nas  nie  chce się  być "czytaczem"  i arbitrem w osobistych wycieczkach na  PW. Nikogo to  nie  interesuje, co jeden pan drugiemu  prywatnie udowadnia  itd  itd  itd ( a  może się mylę ? )

 

 

 

Szanujcie Nas trochę :)

 

pozdrawiam

 

 

 

* co  by  było, gdyby  Wasz  temat zamiast nart dotyczył  bielizny  ?  oglądalibyśmy upublicznione  majtki ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu Mitku i Jarku, że  tego się po prostu nie robi*. Nikomu z  nas  nie  chce się  być "czytaczem"  i arbitrem w osobistych wycieczkach na  PW. Nikogo to  nie  interesuje, co jeden pan drugiemu  prywatnie udowadnia  itd  itd  itd ( a  może się mylę ? )

 

 

 

Szanujcie Nas trochę :)

 

pozdrawiam

 

 

 

* co  by  było, gdyby  Wasz  temat zamiast nart dotyczył  bielizny  ?  oglądalibyśmy upublicznione  majtki ?

Cześć

Może masz rację. Natomiast dyskusja dotyczyła konkretnych postów i była odpowiedzią na nie stąd taki pomysł.

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stok niewymagający,łatwy-tak wnioskuję z tego filmiku.Chciałabym zobaczyć jakiś filmik z Twojej jazdy na trudnym stoku-wtedy oceniłabym rzeczywiste twoje umiejętności.Iwona.

Witam

A ja chętnie zobaczył bym Panią na jakimś filmiku lub nawet kilku  :)  Pisze Pani poziom umiejętności na poziomie 9 w swoim profilu - to poziom znakomitych umiejętności i mało kto na SkiForum ma takie wpisane. Nawet instruktorzy mają wpisany poziom np.8.  

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział "humor" już jest. Czy jest też gdzieś dział "żenada"? Będzie można przenieść tam ten wątek, w którym udzielają się m.in.:

- (domniemani) instruktorzy po grouponie

- jedynie prawdziwi instruktorzy (wg ich samych)

- byli pomocnicy instruktorów (emerytowani)

- nie mający z instruktorami nic wspólnego (m.in. ja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zobaczysz mnie na żadnym filmiku,bo po prostu nigdy nie miałam potrzeby w takowym brać udziału.Ja swoje umiejętności oceniłam tak a nie inaczej,ponieważ doskonale radzę sobie na czarnych trasach,które najbardziej lubię.Oczywiście to moja ocena,instruktorzy może i oceniliby moją jazdę na poziom niżej,może nawet dwa,ale to ich sprawa.Dodam nieskromnie że kiedyś byłam pomocnikiem instruktora(było to już dosyć dawno),przeważnie jezdziłam w gronie kolegów instruktorów,a to do czegoś zobowiązywało,zobowiązywało do doskonałej jazdy.LudwiczkuR,trzymam za Ciebie kciuki i gorąco kibicuję,abyś kiedyś jak będziesz w moim wieku(59 lat) jezdził nadal bardzo dobrze.Teraz pozwalam Tobie abyś,kiedy wiesz już ile mam lat,obniżył moje umiejętności nawet do 1,średnio się tym przejmę,bo nadal zamierzam jezdzić po trudnych trasach,co daje mi największe zadowolenie.Pozdrawiam,Iwona.

 

Witam ponownie 

No nieco z Pani nicku domyśliłem się wieku  :)  No to szacun że Pani jeździ na nartach w tym pięknym wieku. Bo nie jeden blisko 60-tki trawy się trzyma i siedzi w kolejkach do lekarzy. Nie piję tu bynajmniej do ludzi faktycznie chorych bo to od nich nie zależy. 

Ja jeżdżę też na czarnych trasach, z szybkością na jakich moje race carvery pozwalają może nie koniecznie w ładnym stylu. 

A poza nartami uprawiałem i uprawiam różne sporty i formę mam niezłą. Formę najlepszą to miałem w czasie treningów kyokushin karate. Pisałem kilka lat temu że bardzo polecam ten sport w treningu przygotowawczym do nart - trening kata szczególnie z zamkniętymi oczami to świetny trening czucia głębokiego, fachowo to się zwie propriocepcja. Praca i rodzina nie pozwoliła na regularne treningi i odniesione kontuzje w czasie walk - uraz kolana pozbawił by mnie na zawsze uprawiania sportu który najbardziej kocham - tak samo jak Pani czyli narciarstwa.

 

P.S. Nie mam zamiaru obniżać Pani umiejętności i oceniać. Jedynie dana jazda mi się wizualnie bardziej podoba inna mniej. Narciarstwo to też nie geometria wykreślna by obliczać sinusy, arcustangensy czy też inne matematyczne obliczenia czy mierzyć kąt zakrawędziowania nart.

A autor tematu Yaro fajnie jeździ co widać na filmiku jaki załączył. 

 

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojku,ojku,zaraz tam"emerytowani".Moja emeryturka,ale zawodowa,będzie dopiero na początku listopada tego roku(Bogu niech będą dzięki że PIS obniżył wiek emerytalny,bo ten kuta......fon tusk,dołożył mi ponad rok więcej,a ja nie myślę tyle doginać zawodowo).Zaznaczę od razu że nie głosowałam na PIS-głosowałam jeszcze lepiej bo na Kukizka,ale jeśli chodzi o nartki to nie zamierzam iść jeszcze na emeryturę,mam nadzieję pojezdzić trochę i o jeden dzieł dłużej.

Cześć
A kogo to obchodzi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zobaczysz mnie na żadnym filmiku,bo po prostu nigdy nie miałam potrzeby w takowym brać udziału.Ja swoje umiejętności oceniłam tak a nie inaczej,ponieważ doskonale radzę sobie na czarnych trasach,które najbardziej lubię.Oczywiście to moja ocena,instruktorzy może i oceniliby moją jazdę na poziom niżej,może nawet dwa,ale to ich sprawa

 

Wszystko zależy od przyjętej skali. Dla mnie 9 to poziom co najmniej aktualnej  czołówki Polski FIS lub tych co są pod koniec stawki w PŚ.

Nie sadzę jednak, że o taką ocenę Ci chodziło.

 

 

Forma Pan na niektórych forach jak wspinaczkowy Brytan jest bardziej obraźliwa niż epitet na cha. Rządzi tam charyzmatyczny Piotr Korczak vel Szalony, znany choćby z Deklaracji Nieśmiertelności (polecam), przy którym Mitek to delikacik;-)

 

Swego czasu, jak się wpisało w google pewien wulgaryzm zaczynający się od  "wy" to pierwszym wynikiem był Brytan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
A kogo to obchodzi.....

,

Upraszam Jarka (Moderatora) by wszelkie próby wypełzania polityki ( w dodatku nieortograficznej) z wątku Humor i innych w Hyde Parku były stanowczo cięte. Za chwilę bagno rozleje się na całe forum... Do awantur wystarczą takie tematy jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forma Pan na niektórych forach jak wspinaczkowy Brytan jest bardziej obraźliwa niż epitet na cha. Rządzi tam charyzmatyczny Piotr Korczak vel Szalony, znany choćby z Deklaracji Nieśmiertelności (polecam), przy którym Mitek to delikacik;-)

Cześć

Znasz Szalonego???

Brytan to moim zdaniem wzorowe forum niemoderowane.

Pozdro

 

Jednym z moich ulubionych zajęć jest czytanie ocen i samoocen dokonywanych przez ludzi nie rozumiejących nawet istoty poszczególnych narciarskich technik nie mówiąc o szczegółach.

Pozdrowienia

 

PS

Proszę serdecznie Moderatorów o nie zamykanie tego tematu chyba, że jakaś kmiotownia uderzy w politykę - wtedy oczywiste.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Znasz Szalonego???

 

Brytan to moim zdaniem wzorowe forum niemoderowane.

Pozdro

 

Jednym z moich ulubionych zajęć jest czytanie ocen i samoocen dokonywanych przez ludzi nie rozumiejących nawet istoty poszczególnych narciarskich technik nie mówiąc o szczegółach.

Pozdrowienia

 

PS

Proszę serdecznie Moderatorów o nie zamykanie tego tematu chyba, że jakaś kmiotownia uderzy w politykę - wtedy oczywiste.

Pozdrowienia

 

 

Szalonego nie znam, kontakt jedynie wirtualny. Wspinam się równie słabo jak jeżdżę na nartach:-)

Co do idealności, to mimo, że mi podoba się gdy treść ważniejsza od formy, to jednak jakieś tam sprawy sądowe się pojawiały, więc nie wiem czy admini uważają to za ideał? Nawet jeśli to okupiony dużą ceną.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalonego nie znam, kontakt jedynie wirtualny. Wspinam się równie słabo jak jeżdżę na nartach:-)

Co do idealności, to mimo, że mi podoba się gdy treść ważniejsza od formy, to jednak jakieś tam sprawy sądowe się pojawiały, więc nie wiem czy admini uważają to za ideał? Nawet jeśli to okupiony dużą ceną.

Cześć

Również go nie znam. Miałem przyjemność rozmawiać z nim może ze dwa razy no i sporo razy obserwować jego nieprawdopodobne umiejętności. Jest wyjątkowy po prostu. Ja kiedyś się próbowałem wspinać, bo wspinaczką bym tego nie nazwał ale po wypadku w Tatrach się po prostu zacząłem bać panicznie i tyle z tego było.

Sądzenie się w sprawach forumowych uważam za totalna dziecinadę. No wiesz to tak jakbyś kogoś skarżył, że przy grze w piłkę za blokiem nazwał Cię dupkiem albo Ci nogę złamał - żenada.

Pozdrowienia


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...