Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

W 3 lata od zera do instruktora :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#81 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPip
  • 1815 postów
  • Na forum od: 05.2006
1063
  • Umiejętności: 7
  • Śląsk

Napisano 30 kwiecień 2017 - 14:28

styczen 2014-styczen 2017 = 3 sezony

No, zabłysnąłeś. To samo napisałem w pkt. 2 -  linijkę poniżej cytatu.

Nie mniej jednak w styczniu 2014 był pierwszy sezon a w styczniu 2017 czwarty, dlatego w pierwszym poście wątku użyłem określenia 3 lata a nie 3 sezony.

~~Jag24

Dziwną masz pracę, że nie ma nawet ustawowych 26 dni urlopu.

Tak jak pisałem to są ograniczenia w Twojej głowie bo narty nie są dla Ciebie aż tak istotne. Niej est to problem ale nie upieraj się, że nie możesz bo po prostu Ci na tym nie zależy - podobnie jak większości ludzi na stoku.

Pracę można zmienić na inną, wcale niekoniecznie gorszą a rodzinę przekonać do przeprowadzki albo zorganizować więcej wolnego i dojeżdżać. My wcale nie wywracaliśmy życia do góry nogami żeby jeździć tyle co jeździmy. Ja dalej normalnie pracuje i zacząłem kolejne studia, Przeprowadzając się zmieniłem pracę na podobną i nieco lepiej płatną. Sara studiuje z powodzeniem to co wcześniej zaczęła. Dopiero chcąc jeździć 2 x tyle będziemy musieli wszystko przeorganizować ale kto wie czy tak kiedyś nie zrobimy.

• Mitek podziękował za tę wiadomość

Zawody Skiforum: 2012 GS - 2 miejsce, 2013 SL - 1 miejsce :D

Moja jazda:

http://www.dailymoti...m/video/x3nh7il

#82 valdi3

valdi3

Nowy użytkownik

• PipPip
  • 128 postów
  • Na forum od: 03.2009
19
  • Umiejętności: 6
  • Tarnobrzeg

Napisano 30 kwiecień 2017 - 15:19

No, zabłysnąłeś. To samo napisałem w pkt. 2 -  linijkę poniżej cytatu.

Nie mniej jednak w styczniu 2014 był pierwszy sezon a w styczniu 2017 czwarty, dlatego w pierwszym poście wątku użyłem określenia 3 lata a nie 3 sezony.

ja o niebie Ty o chlebie , dobra ale niech Ci bedzie nie ciagne dalej bo skonczy sie jak z Mitkiem

#83 bocian74

bocian74

Kiepski narciarz

• PipPipPipPipPipPip
  • 4896 postów
  • Na forum od: 12.2008
1737
  • Umiejętności: 2
  • Rybnik

Napisano 30 kwiecień 2017 - 19:12

Pracę można zmienić na inną, wcale niekoniecznie gorszą a rodzinę przekonać do przeprowadzki albo zorganizować więcej wolnego i dojeżdżać. My wcale nie wywracaliśmy życia do góry nogami żeby jeździć tyle co jeździmy. Ja dalej normalnie pracuje i zacząłem kolejne studia, Przeprowadzając się zmieniłem pracę na podobną i nieco lepiej płatną. Sara studiuje z powodzeniem to co wcześniej zaczęła. Dopiero chcąc jeździć 2 x tyle będziemy musieli wszystko przeorganizować ale kto wie czy tak kiedyś nie zrobimy.

Oj, Śpiochu, napiszę to ponownie. Życie będzie miało dla ciebie jeszcze wiele, niekoniecznie przyjemnych, niespodzianek :)
Pozdr
Marcin

#84 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPip
  • 1815 postów
  • Na forum od: 05.2006
1063
  • Śląsk

Napisano 30 kwiecień 2017 - 19:41

Wiele już napotkałem, mam nadzieję, że z kolejnymi też dam sobie radę. 

Pewnie odbieracie to jako przejaw beztroski ale ja po prostu nie akceptuje tego co wielu uznaje za konieczne.

Zawody Skiforum: 2012 GS - 2 miejsce, 2013 SL - 1 miejsce :D

Moja jazda:

http://www.dailymoti...m/video/x3nh7il

#85 kordiankw

kordiankw

Samiec alfa

• PipPipPipPipPip
  • 2080 postów
  • Na forum od: 10.2011
3502

Napisano 30 kwiecień 2017 - 20:04

Życie to ciągły kompromis. Czasami trzeba jednak z czegoś zrezygnować.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Lubię ludzi ale nie wszystkich. Wiele wybaczam ale nie wszystko. Szybko zapominam, ale nie zawsze. Ci których lubię już o tym wiedzą. Ci, których nie lubię, to zauważą. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło. Wrogom wskażę tam drogę .....

#86 Malwina321

Malwina321

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 05.2017
0

Napisano 31 maj 2017 - 12:30

Na tą chwilę, niestety nie mamy filmiku.

Jeśli będzie śnieg to jest duża szansa, że będziemy za 2 tyg na Dzikowcu.

Przyjedź na zlot to zobaczysz jak to wygląda, może też uda się coś nagrać.

Polecam kamerkę sportową. Sam mam i używam :) można w świetny sposób nagrać wiele genialnych scen, z takich filmików jest zawsze super pamiątka! :)