Skocz do zawartości

Dolomity w marcu


Stupkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam chętnych na Val di Sole - wyjazd z PL przez Świecko. Od 13 marca niski sezon a tam 380km tras :). Mam upatrzoną kwaterę w Monclassico - 1085zł za 7 nocek na 4 osoby. Ktoś by reflektował?

 

Jeśli znajdzie się jedna osoba chętna to mam ugadany transport - 300zł/os, wyjazd 11.III powrót 18.III. Do podziału koszt zostaje koszt kwatery.

 

Ew.możemy się ugadać na inny termin choć wtedy logistycznie to trzeba przemyśleć :)

 

pozdrawiam, Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znalazłbyś transport dla dwóch osób? jeżeli tak to proszę o kontakt tel.601397941                                                                                                            Pozdrawiam.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Z tym może być mały problem. Opcja którą mam "na tapecie" to transport ja+ktoś - razem byłoby 4 w aucie. Można spróbować zbierać pełne auto - ja, wy i jeszcze jedna osoba - i jechać innym transportem. Taniej by kwatera wyszła. Pytanie czy ktoś posiada takowy? Ja mam Astrę niestety w wersji HB więc 4 osoby wejdą ale bagaż nie koniecznie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...