Skocz do zawartości

Gdzie na narty w ten weekend w Polsce?


blachaxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu, gdyby ktoś był jutro w Dzikowcu to niech da znać jakie warunki?

Nocna jazda w niedzielę koło Wrocka mnie interesuje, jakieś sugestie, Polska lepiej ew. Czechy...

Z nocnej kojarzę Dzikowca, Zieleniec...
Szklarska odpada - Puchatek niech śpi spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przez weekend w Szczyrku .. COS strasznie oblodzony ... SON sporo lepiej i trasy od rana nieźle przygotowane ... im później i niżej (kasza) coraz gorzej.

 

W sobotę był Dzikowiec - było świetnie.

W nd był Zieleniec - było bardzo dobrze.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra jestem z rodziną w Wiśle, więc zdam relacje z okolicznych stoków (Wisła, Ustroń, Szczyrk, być może Istebna). Chodzi mi też po głowie Wielka Racza (ale to już nie Polska).  

Witam!

A jak z warunkami obecnie w Wiśle na Nowej Osadzie,Cieńków,?Wybieram się tam jutro prawdopodobnie.

Na stronach piszę że otwarte wszystkie trasy oprócz 5-tki na Cieńkowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A jak z warunkami obecnie w Wiśle na Nowej Osadzie,Cieńków,?Wybieram się tam jutro prawdopodobnie.

Na stronach piszę że otwarte wszystkie trasy oprócz 5-tki na Cieńkowie.

Cieńków wyglądał dziś strasznie (dużo muld i lodu), każdego dnia wygląda zresztą coraz gorzej. 5 była w sobotę jeszcze czynna i nie wyglądała źle. Na Nowej Osadzie nie jeździłem, ale stok z okien samochodu wyglądał lepiej niż Cieńków. Zdjęcie Cieńkowa z soboty.

 

Cie%C5%84k%C3%B3w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A jak z warunkami obecnie w Wiśle na Nowej Osadzie,Cieńków,?Wybieram się tam jutro prawdopodobnie.

Na stronach piszę że otwarte wszystkie trasy oprócz 5-tki na Cieńkowie.

Z racji tej ,że jestem w Wiśle od soboty do czwartku pozwolę sobie odpowiedzieć . Na Cieńkowie  "5" rzeczywiście jest zamknięta , ciepły wiatr +słońce zrobiły swoje . Na starcie z górnej stacji trochę kamieni i dość duża połać przetartego stoku , dalej kasza ...ale da się zjezdżać :) .

Dziś w nocy ciepło , więc od rana raczej niewiele się zmieni ( mieszkam vis'avis Cieńkowa , stok widzę obecnie z okien :) ) , na Nowej Osadzie nie byłem , na Klepkach ...kasza od rana .... Soszów zdecydowanie najlepsze warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieńków wyglądał dziś strasznie (dużo muld i lodu), każdego dnia wygląda zresztą coraz gorzej. 5 była w sobotę jeszcze czynna i nie wyglądała źle. Na Nowej Osadzie nie jeździłem, ale stok z okien samochodu wyglądał lepiej niż Cieńków. Zdjęcie Cieńkowa z soboty.

 

Cie%C5%84k%C3%B3w.jpg

 

Z racji tej ,że jestem w Wiśle od soboty do czwartku pozwolę sobie odpowiedzieć . Na Cieńkowie  "5" rzeczywiście jest zamknięta , ciepły wiatr +słońce zrobiły swoje . Na starcie z górnej stacji trochę kamieni i dość duża połać przetartego stoku , dalej kasza ...ale da się zjezdżać :) .

Dziś w nocy ciepło , więc od rana raczej niewiele się zmieni ( mieszkam vis'avis Cieńkowa , stok widzę obecnie z okien :) ) , na Nowej Osadzie nie byłem , na Klepkach ...kasza od rana .... Soszów zdecydowanie najlepsze warunki

Witajcie!

Soszów dzisiaj generalnie nie wchodził w grę bo nie ma opcji w Wiślańskim Skipasie.A chciałem go wykorzystać.

Wybrałem Nową Osadę.

Jazda od 8:00 do 14:30.

Zaczynałem przy temperaturze +2 a kończyłem na +10.

Były też w międzyczasie bardzo silne podmuchy wiatru.

Musiał być chyba lekki przymrozek w nocy bo trasy po ratraku były dosyć twarde.Trzymało się to gdzieś do 10:00.Później szybko się roztopiło bo słońce.Oprócz gdzieś górnej polowy trasy czerwonej przy lesie-pewnie przez to że zasłaniają drzewa.Tutaj do 11 wytrzymało.

Kolejek do wyciągów zero.Ludzi mało(największa frekwencja z tego ,,mało,, było w godzinach gdzieś 11:00-13:00).

Trasy otwarte wszystkie.

Generalnie zadowolony jestem że tam pojechałem.

P.S. Wstawię później kilka zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwardoń biały na całym odcinku. W nocy przymrozek na tyle duży że rano trasa twarda jak na PŚ - coś pięknego. Niestety jak słońce się oprze to już tak od 11 zaczyna się robić solidna kasza. Plus jest taki że odnosi się wrażenie że ośrodek jest otwarty tylko dla mnie. Dzisiaj pojawiła się pierwsza Pani jeżdżąca w spódniczce to nieomylny znak że zbliża się wiosna. :D  :D  :D

Tak było o 12

ZW SKI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A która trasa tam to czerwona? Przyznam, że nigdy na mapki nie patrzyłem.....

Patrząc z dołu po prawej stronie wyciągu ,nie wiem czym ona się różni od tej po lewej stronie i z jakiego powodu jest czerwona ,no i gdzie jest granica między tymi trasami ,ale ktoś miał niezłą wyobraźnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie Soszów obecnie w okolicy "rządzi" w godzinach porannych rewelacja , Klepki po południu pomimo ,że kasza to bez przecierek i kamieni ....Byłem zobaczyć dziś popołudniu w Szczyrku , a tam wiosna .... ;)

Klepki dziś wyraźnie lepsze niż wczoraj, nie wiem z jakiego powodu. Moja 3,5 letnia córka już zjeżdża z samej góry.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...