Skocz do zawartości

Jaki kubek termiczny


izou

Rekomendowane odpowiedzi

Skandal

Zgadzam się absolutne z Tobą!
Pierwszy skandal to to, że Mitek oskarża kubki Contigo o alkoholizm.
Drugi skandal to Estka - bezpodstawnie zarzuca mi złe traktowanie kubków terrrrmicznych.
Trzeci skandal to próżnia w (już nie) moim Contigo West Loop 2.0 - poszła sobie. Przezornie kupowałem kubek przez net ale z odbiorem osobistym. Dzisiaj zawitałem w sklepie z chęcią oddania kubka w ramach 14 dni zwortu. Zostały przeprowadzone testy temperatury i cała prawda o braku próżni wyszła na jaw. Kubek został wymieniony na nowy (w kolorze Monaco Blue!) który nie nagrzewa się (prawie wcale) po wlaniu wrzątku (hmm, nikt tutaj nie zwrócił uwagi na to co pisałem o wysokich skokach temperatury na obudowie...).
Poza tym przeczytałem instrukcję kubka. Otóż wrzątek wolno wlewać, ale uwaga! - trzeba odczekać 3 minuty zanim go zakręcimy. Nie pisali chyba o tym, ale wiem, że woda w okolicach 100 stopni poddana wstrząsom w zamkniętym pojemniku ma przykrą tendencję do zwiększania ciśnienia co może skutkować wybuchem przy rozszczelnieniu (otwarciu ustnika). Znalazłem relację jakiegoś nieszczęśnika o takim zdarzeniu w dyskusji na forum outdorowym.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek został wymieniony na nowy (w kolorze Monaco Blue!)
 

 

Ja kupiłam do tej pory 3 kubki z tej firmy. Wszystkie bez koloru - sama blacha ;). Bo chciałam je myć w zmywarce, a z tych kolorowych wtedy czasem farba odchodzi. Ale muszę przyznać, że kolorowe są ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.empik.com...47264,gadzety-p

 Mam taki świetna ergonomia , bardzo podobny , bardzo wygodny ...o połowę tańszy i nawet farba z niego schodzi tak jak z contigo ,więc po co przepłacać ;)

Czy dobrze widzę, że działanie "zaworka" jest takie same jak w Contigo? To może sobie sprawię. Bo (Danny) wybór kubka (w kolorze Monaco Blue) nie jest prostą sprawą, jeżeli wybiera się dla Kobiety... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wybór kubka (w kolorze Monaco Blue) nie jest prostą sprawą, jeżeli wybiera się dla Kobiety... ;)

 

No, bez przesady! :wacko: Przecież to banalnie proste:

Wybierasz kubek w kolorze jej ulubionego lakieru do paznokci, lub w kolorze do niego kontrastowym. Jednocześnie kolor powinien pasować do lakieru samochodu. I do torebki. Opcjonalnie, można kolor dostosować do przedmiotów najczęściej leżących na biurku - jeśli kubek będzie używany w pracy. Ale wtedy nie powinien gryźć się z kolorem lunchboxa. I trzeba jeszcze tylko pamiętać o ogólnym wystroju kuchni. Na koniec warto zerknąć na kolor roku ogłaszany przez Pantone, żeby nie było jakiegoś przypału. I gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, bez przesady! :wacko: Przecież to banalnie proste:

Wybierasz kubek w kolorze jej ulubionego lakieru do paznokci, lub w kolorze do niego kontrastowym. Jednocześnie kolor powinien pasować do lakieru samochodu. I do torebki. Opcjonalnie, można kolor dostosować do przedmiotów najczęściej leżących na biurku - jeśli kubek będzie używany w pracy. Ale wtedy nie powinien gryźć się z kolorem lunchboxa. I trzeba jeszcze tylko pamiętać o ogólnym wystroju kuchni. Na koniec warto zerknąć na kolor roku ogłaszany przez Pantone, żeby nie było jakiegoś przypału. I gotowe.

 

 

Łatwizna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie poznałam takiego człowieka. Za to spotkałam w swoim życiu parę osób, dla których naczelnym problemem jest zawsze wybór samego napoju ;).

Ba... są i tacy, którym jest to obojętne, a problemem jest - czy nie zabraknie ... ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z widzenia :D.

Ufff, kubek zaakceptowany. Kolor odpowiada pazurkom, sukience, lakierowi na samochodzie, kotu, firankom, szafkom w kuchni tylko lekki zgrzyt z narzutą na kanapie. A, i trzyma temperaturę. ;)
Pantone - faktycznie, przecież w tym biznesie stosunkowo równy podział pci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...