Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Dobre apres ski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 lowe_krowe

lowe_krowe

Nowy użytkownik

• 2 postów
  • Na forum od: 02.2015
0

Napisano 12 luty 2017 - 13:58

Dzień dobry,

Po kilku wyjazdach do miejsc w Alpy gdzie po 18 tylko psy na ulicac szukam miejsca z dobrym apres ski do wyjazdu ze znajomymi. Raczej późny sezon (nie high). Patrzyłam na solden, ischgl ale ceny noclegów powalają. Marzy mi się miejsce gdzie po 16 można posiedzieć w stroju narciarskim m nad prosecco, aperolem i nie martwić się kwestia dojazdu (blisko hotel).
A wieczorem pójść na dobra pizzę i wino. Budżet tak do 2800 zł (w to wliczone jakieś jedzenie i bombardinio na stoku), bez jedzenia z Polski (zazwyczaj biorę tylko jakieś podstawy na śniadanie) . Raczej Włochy/Austria. Co do stoku - bardzo lubię takie podróżnicze (w stylu sella rondy czy Madonna - mezzano). Nie zależy mi na hiper jakości spania. Biorę pod uwagę Livigno :P

#2 blachaxxx

blachaxxx

Użytkownik

• Pip
  • 82 postów
  • Na forum od: 01.2015
7
  • Umiejętności: 2
  • Częstochowa

Napisano 22 luty 2017 - 19:05

Solden daje rade

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

#3 paw1

paw1

Użytkownik

• PipPipPip
  • 601 postów
  • Na forum od: 12.2007
172
  • Umiejętności: 1
  • śląsk

Napisano 22 luty 2017 - 20:02

Byłem w Solden i Ischgl to top ale drogie. O Livigno słyszałem że jest zabawowe i budżetowe (nie byłem)

#4 robertdr

robertdr

Użytkownik

• PipPipPip
  • 601 postów
  • Na forum od: 11.2007
745
  • 3miasto

Napisano 22 luty 2017 - 21:39

No to Livigno :)

wszędzie blisko, skibus jeździ chyba do 22.00 a na piechotę poza wyjątkami też spoko. W centrum knajpek pod dostatkiem, a na obrzeżach i mniej tłoczno i klimatycznie.

pozdrawiam

R

www.domnaklinku.eu

#5 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 371 postów
  • Na forum od: 11.2012
235
  • Rybnik

Napisano 22 luty 2017 - 22:26

Dzień dobry,

Po kilku wyjazdach do miejsc w Alpy gdzie po 18 tylko psy na ulicac szukam miejsca z dobrym apres ski do wyjazdu ze znajomymi. Raczej późny sezon (nie high). Patrzyłam na solden, ischgl ale ceny noclegów powalają. Marzy mi się miejsce gdzie po 16 można posiedzieć w stroju narciarskim m nad prosecco, aperolem i nie martwić się kwestia dojazdu (blisko hotel).
A wieczorem pójść na dobra pizzę i wino. Budżet tak do 2800 zł (w to wliczone jakieś jedzenie i bombardinio na stoku), bez jedzenia z Polski (zazwyczaj biorę tylko jakieś podstawy na śniadanie) . Raczej Włochy/Austria. Co do stoku - bardzo lubię takie podróżnicze (w stylu sella rondy czy Madonna - mezzano). Nie zależy mi na hiper jakości spania. Biorę pod uwagę Livigno :P

Żeby wieczorem pójść na dobrą pizzę i wino, nie trzeba szukać stacji z top apres ski :D :D

https://www.facebook.com/nartoholik/

Od 2008/09 Alta Badia*Arabba*Bachledova*Białka*Courchevel*Cortina d'Ampezzo*Czarna Góra*Harrachov*Herlikovice*Janske Lazne*Jasna*Jurgów*Korbielów*La Plagne*Les Arcs*Les Menuires*Łomnica*Madonna di Campiglio*Małe Ciche*Marilleva*Marmolada*Meribel*Peisey-Vallandry*Pejo*Ramzova*Rohace*Rokytnice*Sella Ronda*Soelden*Spindleruv Mlyn*Strbske Pleso*Stubai*Szczyrk*Tonale*Ustroń*Wisła*Val di Fassa*Val Gardena*Val Thorens*Velka Raca*Vratna*Zakopane*Zawoja*Zieleniec. Sezon 2017/18: HochZillertal*Ischgl*Samnaun*Soelden*Serre Chevalier*Montgenevre*Sestriere*Via Lattea*Szczyrk*Jasna*Bormio*Santa Caterina*Livigno. Sezon 2018/19 grudzień: Serfaus*Fiss*Ladis* Ischgl styczeń: Alpe d'Huez*Les Deux Alpes marzec: Tre Cime* Kronplatz* Sella Ronda