Skocz do zawartości

Serwis Okolice Bielska, ewentualnie Wisła.


Spiochu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Możecie polecić DOBRY serwis narciarski, który umie naostrzyć narty (87/05) nawet jak krawędź jest stara i zaokrąglona.

Najlepiej maszynowo lub ręczną maszynką obrotową.

Jak chcesz mieć narty dopieszczone ' z sercem' to Pawłowice - serwis kolegi Stanieczko. Tradycyjnie polecam też  kol. Smusza z Rybnika - chyba juz tam coś robiłeś...

Serwisy ' w gorach' z jakimi miałem do czynienia to typowe stokowe 'oszczarnie'....  zazwyczaj poprawne, nie korzystam. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie dobra opcja byl serwis w Wisle przy rondzie. Ostrzyli na maszynie ale na zadany kat i bardzo dobrze. Cena i czas oczekiwania tez nie do przebicia.
Ziomka z Rybnika nie polecam. ( nie wiem czy to ten sam ) Strukture zrobil mi byle jak. Narty wrocily obite i ukradl mi rzepy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć, na drugim forum jest jakaś zmowa milczenia :) pewnie znajomości - może ktoś tutaj mi odpowie - może być na priv jeśli ktoś nie chce robić komuś reklamy lub anty reklamy smile.png 

Ponieważ sam sobie nie serwisuje sprzętu – pewnie powoli czas zacząć – zawsze mam wątpliwości, gdzie zawieść narty do serwisu w Bielsku – Białej lub okolicy.

Zawsze byłem zadowolony z „mojego” serwisu - nie zmieniałem go – ostatnio jednak słyszałem trochę złych opinii na jego temat – specjalnie nie piszę o to jaki to serwis jest, aby nie ukierunkować Waszej opinii – choć ja dalej jestem z niego zadowolony.

Proszę Was o opinię – pomoc – nie wiem jakie jeszcze informację chcecie – narty jakie mam widać w profilu, wydaje mi się, że jeżdżę dość dobrze …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...