Skocz do zawartości

filmy fajnie zrobione


Szabir

Rekomendowane odpowiedzi

Wzorowa jazda na przodzie zewnętrznej narty.


Tak, uwielbiam oglądać narciarzy z zawodniczą techniką w swobodnej jeździe, bez znaczenia czy to jest sportowa przeszłość, teraźniejszość czy przyszłość. Zdecydowanie bardziej mi się to podoba i wyżej cenię taką jazdę niż demonstratorów takich jak np: Reilly McGlashan, którzy wszystko robią tak perfekcyjnie, jakby pod publikę, ręce idealnie ułożone itp, zawodowcy tak nie jeżdżą, ich technika jest dopasowana do aktualnych potrzeb - stok, kąt nachylenia, rodzaj śniegu itp.
To mi się podoba, np: taka jazda:
https://youtu.be/D6Wuih39nBg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no fakt powinienem wrzucić link ale jakoś to mi umykało z głowy .A jak mam doła to zarzucam na YT jej filmiki i od razu banan na gębie


Mam podobnie - mało rzeczy potrafi oderwać mnie od rzeczywistości tak jak jazda na nartach lub oglądanie dobrej jazdy na nartach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "trochę " innej dyscyplinie także mamy perłę.

Ola jest fenomenalna.

Oglądałem ją na żywo.

 

Klub w którym gram w tenisa stołowego gra w 5 lidze :)

Wystawiliśmy  na ligowy mecz 6 sciu naprawdę dobrych 45 latków.

Ja się nie łapię :)

Po drugiej stronie grający trener i trójka 13-sto latków w tym Ola .

Staruchy jeszcze wygrały ( 9:5)  ale w przyszłym roku " nie będzie co zbierać"

Ich trener mówił, że już w rewanżu za 3 miesiące może być bardzo ciężko bo dwa tygodnie temu że swoją młodzieżą wygrywał a dziś już nie.

 

Ola ma fenomenalną technikę i cudowną świadomość pozycji przeciwnika.

Zawsze gra tam gdzie jest to najmniej wygodnie dla przeciwnika.

Pięknie dozuje siłę zagrań.

 

Ogrywała starszych koncertowo :)

 

W tym roku wygrała Puchar Polski swojego rocznika.

 

https://www.facebook...27856624090617/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie - mało rzeczy potrafi oderwać mnie od rzeczywistości tak jak jazda na nartach lub oglądanie dobrej jazdy na nartach.

To tak jak u mnie. Żona czasami latem mówi do mnie że zima się skończyła haha  :D  żebym już dał spokój . Krótka piłka odpowiedż że w innych pokojach też są TV jak nie pasi to tam może oglądać  :)  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nauczysz tej ładnej zrównoważonej pozycji, trochę balansu, to celem jest taki dziki zjazd:

 

https://youtu.be/AkigzUFr3ys?t=2026

 

Że niby najwyższa forma narciarstwa?

Bzdura.

Nie rusza mnie to kompletnie.

Coś takiego to w ogóle nie narciarstwo!!!

Tygodnie przygotowań, śmigłowce, kamery, drony, znajomość i wielomiesięczna obserwacja terenu aby zaliczyć w dowolnym stylu stromą górkę.

Gdzie tam jest jakaś technika jazdy?

Zsuwanie się dla zaliczenia.

 

Dla żadnego zawodnika slalomisty czy gigancisty to nie jest techniczne wyzwanie.

Pojedzie każdy bez problemu.

Jednak "ci Twoi" nie pojadą jak Neureuther czy inny zawodnik tej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie trafiłeś. To są Himalaje. Oni tam poszli na nogach, najpierw z tragarzami, a później po lodowcu całkowicie samodzielnie. Żadnych Heli, tylko drony do filmowania.
Obejrzyj sobie cały film, to nie jest standardowa produkcja z Alaski robiona pod sponsorów. To jest wyprawa robiona własnymi siłami rajderów i wspinaczy, z fajna historią góry.

I spuść troszkę powietrza :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie trafiłeś. To są Himalaje. Oni tam poszli na nogach, najpierw z tragarzami, a później po lodowcu całkowicie samodzielnie. Żadnych Heli, tylko drony do filmowania. Obejrzyj sobie cały film, to nie jest standardowa produkcja z Alaski robiona pod sponsorów. To jest wyprawa robiona własnymi siłami rajderów i wspinaczy, z fajna historią góry. I spuść troszkę powietrza :-)

Czyli z założenia dla tysiecznej promila narciarzy......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...