Skocz do zawartości

Czas na polowanie, zaczynaja sie wyprzedaze kolekcji 16/17


hsk

Rekomendowane odpowiedzi

moja skrzyka pocztowa zapychana jest od kilku dni mailami co coraz to ciekawszymi ofertami

np. deski Rossignola ze srednim rabatem 45%, K2 nawet do 60%, Nordici, Heady Atomici ca. 50% Rabat.

Jakby ktos chcial udac sie na polowanie : use google albo zapytajcie.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja skrzyka pocztowa zapychana jest od kilku dni mailami co coraz to ciekawszymi ofertami
np. deski Rossignola ze srednim rabatem 45%, K2 nawet do 60%, Nordici, Heady Atomici ca. 50% Rabat.
Jakby ktos chcial udac sie na polowanie : use google albo zapytajcie.
 
Krzychu


Buty z flex em powyżej 120, może coś Co wpadnie w oko długość stopy 27.

To byłbym wdzięczny za audyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty z flex em powyżej 120, może coś Co wpadnie w oko długość stopy 27.

To byłbym wdzięczny za audyt.

 

popatrz tu: Sport-1a

tam maja (wg mnie) fajne promocje, ale buty z takimi rabatami bez wielkiego wyboru, deski za to i owszem.

 

popatrz tez TU - lada chwila i u nich sie zacznie wyprzedaz sezonu.

No i porejestruj sie na newslettera w wielu sklepach (ja mam do tego celu specjalnego emaila) i jestem na bierzaco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o linka do promocji K2?

 

patrz linku powyzej sport-1a....

 

 

Kiszkowate te promocje, cóż z tego że dają 30%,50% upustu jak i tak są droższe narty czy buty od cen mojego miejsca zaopatrzenia. 

 

W tej branzy jestem zdany na powszechnie dostepne ceny i promocje... wiec pochwal sie gdzie kupujesz - moze i my cos dla siebie tam znajdziemy ??

 

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja skrzyka pocztowa zapychana jest od kilku dni mailami co coraz to ciekawszymi ofertami

np. deski Rossignola ze srednim rabatem 45%, K2 nawet do 60%, Nordici, Heady Atomici ca. 50% Rabat.

Jakby ktos chcial udac sie na polowanie : use google albo zapytajcie.

 

Krzychu

 

Po co dawać Niemcom zarabiać jak w naszych sklepach za chwilę również będzie czyszczenie magazynów i do tego dużo prościej a na pewno taniej jest załatwić ewentualnie zwroty lub reklamacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dawać Niemcom zarabiać jak w naszych sklepach za chwilę również będzie czyszczenie magazynów i do tego dużo prościej a na pewno taniej jest załatwić ewentualnie zwroty lub reklamacje.

dlatego napisalem, ze "sezon na wprzedarze sie zaczyna" i "zeby uzyc google" - kazdy znajdzie wtedy sobie odpowiednia promocje dla siebie.

Nie dorabiaj do tego polityki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że kupisz obce produkty w polskim sklepie.

To już coś.

 

Przez długie lata jazdy na nartach w zasadzie cały sprzęt kupowałem w Polsce.

Jednie kije nabyłem w Czeskim Cieszynie.

 

p.s. producenta dobrych , polskich nart znajdziesz bez problemu.

Ubrać się w polskie szmatki także dasz radę.

Rękawice Viking to naprawdę świetny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy się liczy !!!


Jasne, jednak w patriotyzmie lokalnym raczej chodzi o produkty wyprodukowane na miejscu, nie importowane.
Zresztą o czym my rozmawiamy? Czy ktokolwiek tutaj, mając do wyboru, w środku sezonu, wyjazd do Zakopanego lub np. Trzech Dolin, w podobnej cenie, wybierze Zakopane?
Pozdr
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mnie masz :)
 
Ja NIE.


No co ty, nawet jeśli musiałbyś sie tłoczyć we Francji w klitce na 3000 m.n.p.m a w Zakopcu miałbyś wypaśmy apartament ze SPA wliczonym w cenie? :D
Pozdr
Marcin
PS: Właśnie policzyłem, że 3 z 5 par rękawic w domu to Vikingi :)

PS2: Ale właśnie wróciłem z ferii spędzonych w SK :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w La Plagne.

Nie ma co dyskutować o nartach we Francji.

To światowy top.

Nigdzie nie jest tak dobrze jak tam.

 

 

O Zacofanem pisałem już w innym wątku :)

 

Zamierzam podtrzymać tradycję jednego wyjazdu w sezonie na Kasprowy bo szczęśliwie zakwalifikowałem się do finału MPA w SL który odbędzie się na Kasprowym.

 

Cieszę się na te narty.

 

 

Marcin.

Liczę Ci punkty i wychodzi remis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...