Skocz do zawartości

Polska policja na włoskich stokach


Mohikanian

Rekomendowane odpowiedzi

  Ciekawy jakie macie zdanie na ten temat.

  Pojawiła się informacja że pojawią się patrole polskiej policji na włoskich stokach ..

Polskiej policji? Czy mowiacej po polsku??? Czy polska policja moze dzialac poza granicami kraju? W razie problemu jakos mam wieksze zaufanie do wloskiej policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskiej policji? Czy mowiacej po polsku??? Czy polska policja moze dzialac poza granicami kraju? W razie problemu jakos mam wieksze zaufanie do wloskiej polic

 

no właśnie mnie delikatnie mówiąc "zadziwia"

 

http://lodz.onet.pl/...jskowej/ptm9qyy

 

Cytat:

O tym, że ferie zimowe są okresem wytężonej pracy policjantów, przypomniał komendant główny policji Jarosław Szymczyk. Zwiększone siły policyjne zostaną skierowane do miejscowości turystycznych, górskich, ale także tam, gdzie organizowane będą półkolonie.

- Będziemy też poza granicami kraju. Podpisane porozumienie z szefem Polizia di Stato spowoduje, że nasi policjanci wyjadą na włoskie stoki, atrakcyjne turystycznie dla naszych rodaków. Będziemy pełnili służbę wspólnie z włoskimi policjantami - dodał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mnie delikatnie mówiąc "zadziwia"

 

http://lodz.onet.pl/...jskowej/ptm9qyy

 

Cytat:

O tym, że ferie zimowe są okresem wytężonej pracy policjantów, przypomniał komendant główny policji Jarosław Szymczyk. Zwiększone siły policyjne zostaną skierowane do miejscowości turystycznych, górskich, ale także tam, gdzie organizowane będą półkolonie.

- Będziemy też poza granicami kraju. Podpisane porozumienie z szefem Polizia di Stato spowoduje, że nasi policjanci wyjadą na włoskie stoki, atrakcyjne turystycznie dla naszych rodaków. Będziemy pełnili służbę wspólnie z włoskimi policjantami - dodał.

Taką służbę to ja rozumiem, a nie jakieś tam jeżdżenie w te i wewte w Szczyrku :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką służbę to ja rozumiem, a nie jakieś tam jeżdżenie w te i wewte w Szczyrku :) pzdr

 

A ja nie za bardzo rozumiem.

Tak już mamy bezpiecznie w kraju,na drogach i taką świetną służbę zdrowia że stać nas na wysyłanie patroli na włoskie stoki ?

W Austrii także będą ? i na Kanarach, wyspach Greckich i dla bezpieczeństwa nadzorować nurkowanie w blue Hole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie za bardzo rozumiem.

Tak już mamy bezpiecznie w kraju,na drogach i taką świetną służbę zdrowia że stać nas na wysyłanie patroli na włoskie stoki ?

W Austrii także będą ? i na Kanarach, wyspach Greckich i dla bezpieczeństwa nadzorować nurkowanie w blue Hole ?

 

Dokładnie. Paranoja. A może prywata.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha trochę poczucia humoru.Chodziło mi o to, jak się pewnie zapatruje na to potencjalny uczestnik patrolu.

pzdr

Humor humorem ale to smutne i niedobre jest.

Można filozofię i frazesy dorabiać że to dla naszego bezpieczeństwa ale to wręcz korupcją i prywatą brzydko pachnie.

Pytanie czy narciarze we Włoszech odczuwają taką potrzebę ?

Zapatrują się na to radośnie pewnie Ci  najwięksi spolegliwi i ulubieńiecy komendantów itp....a kto za to zapłaci ? I Pan zapłaci,i ja zapłacę i Ty  ,i ta Pani zaplaci,i tamten narciarz zapłaci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że temat należy rozwinąć w troszkę szerszej perspektywie. Temat Polskich policjantów na alpejskich stokach wydaje się być zamknięty gdyż każdy zdrowo myślący wie że chodzi o zdrowy i darmowy wypoczynek tych lepszych - zresztą jak wieść gminna niesie samo kształcenie instruktorów "policyjnych" w Kluszkowicach jest zarezerwowane dla osób które nigdy nie będą pracować na stoku a tak na przyklejkę dołącza się dla zasady tych co pracują. "Generał" Szwajcowski - narciarz pasjonata - którego miałem zaszczyt poznać - stworzył pojęcie "śnieżnych patroli" w Polsce - jestem całkowicie pewien że kierowały nim szczytne idee. Pytanie brzmi czy w dobie dzisiejszych uwarunkowań prawnych takie patrole w ogóle mają sens - osobiście uważam że nie. Jak dla mnie jest to zwykły PR na szkodę podatnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...