Skocz do zawartości

Jak zapłacić za Gopass?


W.W.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam dwa karty Gopass, swój i żony.

Różnica pomiędzy kosztem doładowania kart Gopass a zakupu zwykłych karnetów w kasie na stoku, wynosi łącznie 23 zł.

Jako, że nie ma kont w koronach czeskich, to muszę zlecić zapłatę 6080 koron z konta złotówkowego. Za przewalutowanie mBank weźmie 20 zł i do tego ok. 10 zł za przelew zagraniczny.

Zatem cała operacja jest droższa, niż zysk z posiadania karty Gopass.

 

Czy ja coś przegapiłem, czy też istnieje inni/tańszy sposób doładowania kart Gopass?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam dwa karty Gopass, swój i żony.

Różnica pomiędzy kosztem doładowania kart Gopass a zakupu zwykłych karnetów w kasie na stoku, wynosi łącznie 23 zł.

Jako, że nie ma kont w koronach czeskich, to muszę zlecić zapłatę 6080 koron z konta złotówkowego. Za przewalutowanie mBank weźmie 20 zł i do tego ok. 10 zł za przelew zagraniczny.

Zatem cała operacja jest droższa, niż zysk z posiadania karty Gopass.

 

Czy ja coś przegapiłem, czy też istnieje inni/tańszy sposób doładowania kart Gopass?

 

Gopass to chyba Słowacja i Euro?

Jeśli się nie mylę i powyższe jest prawdą, , to można założyć darmowe konto w EUR i zrobić przelew- przelew SEPA kosztuje 5 PLN. Do takiego rachunku można tez mieć kartę (tu już inaczej płatne w różnych bankach) i prawdopodobnie dałoby się taką kartą zapłacić przez internet, ale trzeba rozważyć, czy karta w ogóle jest potrzebna i czy nie lepiej wyjdzie jednak przelew.

Pozdr

Marcin

 

PS: Dopiero zauważyłem, że Gopass działa tez w Czechach i tam podają ceny w CZK :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...