Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Trochę z innej beczki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 harlem

harlem

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 10.2016
0

Napisano 29 grudzień 2016 - 10:40

Chciałbym się poradzić was drodzy koledzy i koleżanki w sprawie nie do końca dotyczącej tematu przewodniego forum. Mianowicie- ostatnio zainteresował mnie temat ubezpieczeń na życie. Czy ktoś z was załatwiał jakieś formalności z tym związane? Posiadacie takie ubezpieczenia? I gdzie najlepiej się za nimi rozglądać? Z góry dzięki za pomoc :)

#2 MARIOWROC

MARIOWROC

Użytkownik

• PipPipPip
  • 303 postów
  • Na forum od: 11.2010
36
  • Umiejętności: 1
  • Wrocław

Napisano 29 grudzień 2016 - 10:46

Szukaj dobrego brockera z kilku ubezp. mysle ze tak najlepiej bo jak będziesz tylko u tego co ma np. Pzu Alliianz lub inny to każdy będzie zachwalal swoje pozatym ubez bardzo poszły do gory

#3 sese

sese

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1433 postów
  • Na forum od: 02.2007
1116
  • Umiejętności: 7
  • Wrocław

Napisano 29 grudzień 2016 - 10:56

Ja mam ubezpieczenie na życie w Allianz + ubezpieczenie od zachorowań i zabiegów operacyjnych (jak zachoruję lub wyląduje na stole operacyjnym płacą kasę) + ubezpieczenie Allianz Best Doctors ( w przypadku najcięższych chorób nie płacą kasy ale leczą cię w dowolnej klinice na świecie do 6.000.000 Euro) Pakiet można dowolnie konfigurować (różne sumy ubezpieczenia, różne ryzyka, różne zachorowania). Jakbyś chciał coś więcej wiedzieć pisz na priv

#4 erudtya

erudtya

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 06.2015
0

Napisano 03 styczeń 2017 - 13:18

Ja z kolei poleciłbym poprzeglądanie ofert na porównywarkach. Swoje ubezpieczenie znalazłem na rankomacie także może i tobie się coś trafi :) Generalnie tak chyba jest najłatwiej, bo szybko wyczaić co się opłaca.

#5 harlem

harlem

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 10.2016
0

Napisano 04 styczeń 2017 - 12:14

Chyba po prostu muszę poszperać po różnych ofertach, dzięki wielkie za rady :)

#6 erudtya

erudtya

Nowy użytkownik

• 10 postów
  • Na forum od: 06.2015
0

Napisano 09 styczeń 2017 - 10:44

Powodzenia w szukaniu :)