Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 gordasz

gordasz

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Na forum od: 10.2008
141
  • Umiejętności: 7
  • Krosno

Napisano 08 grudzień 2016 - 23:15

Witajcie, spadło na mnie to szczęście, że moja dziewczyna chciałaby wreszcie nauczyć się jeździć na nartach :)!!!

Więc poszukuje całego sprzętu, może ktoś ma jakieś elementy układanki, które odda za małe pieniądze - póki co nie inwestujemy, bo nie wiadomo czy "impreza się spodoba"

Więc poszukiwane są rzeczy dla kobietki 164cm szczupłej

Kurtka rozm s

spodnie rozm s

narty ( do ok 155cm długości )

buty( tutaj kwestia rozważenia ciekawszych ofert - noga uniwersalna, dotąd wszystkie mierzone były "super" rozm 38)

Wszelkie propozycje rozważę i zachęcam do wietrzenia piwnicy i szafy - "Po Żonie, dziecku" :) 

#2 Mikołaj Ski Team

Mikołaj Ski Team

Użytkownik

• PipPipPip
  • 350 postów
  • Na forum od: 11.2014
64
  • Umiejętności: 1
  • Warszawa

Napisano 09 grudzień 2016 - 06:46

A zatem buty:

http://www.skiforum....5-255/?p=546907
Francja moim kierunkiem, zapraszam do wspólnych wyjazdów:

#3 jaro323

jaro323

Strażnik muld :)

• PipPipPipPipPip
  • 2275 postów
  • Na forum od: 02.2011
1475
  • Rumia

Napisano 09 grudzień 2016 - 08:51

W składziku znajdę narty Atomic NOmad Radon 157 cm, kurtka Ice Peak niebieska rozmiar S, buty Rossignol flex ok 70 rozmiar 37.

#4 gordasz

gordasz

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1077 postów
141
  • Krosno

Napisano 15 grudzień 2016 - 23:22

Up Up, potrzebuję narciochy do postawienia pierwszych kroków, na 2-3 pierwsze wyjazdy... 

Na moich nauka może być trudna :( 

#5 Adam WiDUCH

Adam WiDUCH

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1614 postów
  • Na forum od: 01.2015
1059
  • Umiejętności: 2
  • Rajcza

Napisano 16 grudzień 2016 - 09:02

To ciuchy niech weźmie z szafy a sprzęt z wyporzyczalni

https://www.youtube....h?v=NhUgCZ7a5TY. - Ta chwila kiedy twoje dziecko jest lepsze od ciebie - bezcenna :D   :D 

https://www.youtube....h?v=Z3k-foYDtUY.

www.eskider.pl - tyczki slalomowe

#6 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12899 postów
  • Na forum od: 11.2007
7729
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 16 grudzień 2016 - 09:06

Up Up, potrzebuję narciochy do postawienia pierwszych kroków, na 2-3 pierwsze wyjazdy... 

Na moich nauka może być trudna :(

Cześć

Mam na składzie pierwsze narty żony. To jest jakiś popularny model Kneissla, mający gdzieś około 25-26 lat. Narta nietaliowana o długości 185cm. Białe z Tyroliami chyba. Odgrzebie na strychu i dam zdjęcia jak chcesz. Zona ma dokładnie 165cm wzrostu i waży 56-57 kg więc zalicza się do szczupłych. Może to nie jest narta zbyt "aktualna" w sensie modelu ale żona wyrosła na dobrego narciarza więc... Oddam za jedno piwo i podziękowanie. Nawet ci je gdzieś dowiozę pod warunkiem, że będziecie się dobrze opiekować bo narta jest w stanie idealnym. :)

Pozdrowienia serdeczne

#7 gordasz

gordasz

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1077 postów
141
  • Krosno

Napisano 16 grudzień 2016 - 10:06

Cześć

Mam na składzie pierwsze narty żony. To jest jakiś popularny model Kneissla, mający gdzieś około 25-26 lat. Narta nietaliowana o długości 185cm. Białe z Tyroliami chyba. Odgrzebie na strychu i dam zdjęcia jak chcesz. Zona ma dokładnie 165cm wzrostu i waży 56-57 kg więc zalicza się do szczupłych. Może to nie jest narta zbyt "aktualna" w sensie modelu ale żona wyrosła na dobrego narciarza więc... Oddam za jedno piwo i podziękowanie. Nawet ci je gdzieś dowiozę pod warunkiem, że będziecie się dobrze opiekować bo narta jest w stanie idealnym. :)

Pozdrowienia serdeczne

Witaj Mitku :) 

Bardzo dziękuje za propozycje, jednak takie rarytasy to powoli trzeba będzie wieszać na ścianie - mimo wszystko chce aby się nie zraziła - a może się tak zdażyć przy nietaliowanej narcie o 20cm dłuższej od niej.. Trzymaj okaz, wraz z upływem lat wartość być może będzie rosła :) 

Dzięki za odpowiedź !

#8 Adam WiDUCH

Adam WiDUCH

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1614 postów
  • Na forum od: 01.2015
1059
  • Umiejętności: 2
  • Rajcza

Napisano 16 grudzień 2016 - 12:45

Witaj Mitku :)

Bardzo dziękuje za propozycje, jednak takie rarytasy to powoli trzeba będzie wieszać na ścianie - mimo wszystko chce aby się nie zraziła - a może się tak zdażyć przy nietaliowanej narcie o 20cm dłuższej od niej.. Trzymaj okaz, wraz z upływem lat wartość być może będzie rosła :)

Dzięki za odpowiedź !

Takich rarytasów nie wiesza się na ścianie tylko używa. Mietek zrobił prowo..............ację i i chyba już wszystko wie. Weź kolego się zastanów ile twoja Pani spędzi czasu w te pierwsze dni na stoku - z tobą  - 30 min i będzie miała dosyć, z instruktorem 2-3 h i choćby miała 2m dechy to i tak będzie miała radochę. Jak wcześniej wspomniałem - nie idź w koszty zróbcie wietrzenie magazynów znaczy szafy + sprzęt z wypożyczalni i będzie ok.

https://www.youtube....h?v=NhUgCZ7a5TY. - Ta chwila kiedy twoje dziecko jest lepsze od ciebie - bezcenna :D   :D 

https://www.youtube....h?v=Z3k-foYDtUY.

www.eskider.pl - tyczki slalomowe

#9 gordasz

gordasz

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1077 postów
141
  • Krosno

Napisano 16 grudzień 2016 - 21:52

Takich rarytasów nie wiesza się na ścianie tylko używa. Mietek zrobił prowo..............ację i i chyba już wszystko wie. Weź kolego się zastanów ile twoja Pani spędzi czasu w te pierwsze dni na stoku - z tobą  - 30 min i będzie miała dosyć, z instruktorem 2-3 h i choćby miała 2m dechy to i tak będzie miała radochę. Jak wcześniej wspomniałem - nie idź w koszty zróbcie wietrzenie magazynów znaczy szafy + sprzęt z wypożyczalni i będzie ok.

Dziękuje za opinię, jakże pomocną :) Ja także stawiałem pierwsze kroki na "ołówkach" i nie uważam aby to było konieczne - technologia idzie do przodu, chociaż Mitek z pewnością odstąpi Ci nartki za piwko, a radochę na stoku będziesz miał - nie zapomnij dodać zdjęcia !! :) 

Gdybym chciał narty wypożyczać nie założyłbym tematu - polecam udać się w szczycie sezonu do wypożyczalni i spróbować wybrać coś dla siebie :) (oczywiście zależy od stoku i obłożenia ).

#10 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12899 postów
  • Na forum od: 11.2007
7729
  • Umiejętności: 8
  • Warszawa

Napisano 17 grudzień 2016 - 09:38

Dziękuje za opinię, jakże pomocną :) Ja także stawiałem pierwsze kroki na "ołówkach" i nie uważam aby to było konieczne - technologia idzie do przodu, chociaż Mitek z pewnością odstąpi Ci nartki za piwko, a radochę na stoku będziesz miał - nie zapomnij dodać zdjęcia !! :)

Gdybym chciał narty wypożyczać nie założyłbym tematu - polecam udać się w szczycie sezonu do wypożyczalni i spróbować wybrać coś dla siebie :) (oczywiście zależy od stoku i obłożenia ).

Cześć

Błąd kolego. Można jeździć na wszystkim jeżeli ktoś chce jeździć. Jeżeli zaczyna się od kolekcjonerstwa sprzętu nic z tego nie będzie. Zrazi się bo będzie miała złe narty - zabawne.

Pozdrowienia

#11 gordasz

gordasz

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1077 postów
141
  • Krosno

Napisano 17 grudzień 2016 - 10:26

Cześć

Błąd kolego. Można jeździć na wszystkim jeżeli ktoś chce jeździć. Jeżeli zaczyna się od kolekcjonerstwa sprzętu nic z tego nie będzie. Zrazi się bo będzie miała złe narty - zabawne.

Pozdrowienia

Mylisz się Mitku :) 

Pomyliłeś także pojęcia, ja nie kolekcjonuje, a po prostu kupuje na szybko cały nowy sprzęt :) 

"złe" nie złe.. Z innej epoki, tego nie można porównać do złych nart :)

Zresztą, co ja komu tłumaczę - tutaj wszyscy z zamiłowania jeżdżą w dżinsach, skórzanych butach i na sztachetach od płotu - tylko to daje radość w XXI wieku :)

#12 Spiochu

Spiochu

FreeRiders

• PipPipPipPipPip
  • 2574 postów
  • Na forum od: 05.2006
1696
  • Śląsk

Napisano 17 grudzień 2016 - 16:59

Mam komplet Elany waveflex 10 152cm
Buty Tecnica rozmiar 38
Kask red rozmiar M.
Wszystko jezdzone przez Sare przez jej pierwsze 2 sezony. Narty ostrzone ismarowane recznie. Obecnie sprzet jest dla Sary za miekki. Narty dobre do nauki i poczatkow carvingu. Jak dojdzie do agresywnej jazdy bedziesz musial zmienic.

Zawody Skiforum: 2012 GS - 2 miejsce, 2013 SL - 1 miejsce :D

Moja jazda:

http://www.dailymoti...m/video/x3nh7il