Skocz do zawartości

Smary polskie Ika - ktoś używał ?


pawelw

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie tylko ile jest fluoru w takim smarze, bo sama nazwa HF odnosi się w relacji do innych produktów danego producenta. Nie sądzę aby przy naszym poziomie narciarskim smar odgrywał rolę wyższej inżynierii smarowania, aczkolwiek ciekaw jestem opinii bo przyznaję, że  produktu w ręce nie trzymałem.

 

Zawsze możesz kupić u mnie Toko HF. Obiecuję, że tych pieniędzy nie wydam za granicą :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Jak w temacie 

 

konkretnie chodzi mi o HF czy ktoś to już używał i jak odczucia... jak mam kupić Toko lub Start to może jednak nasz PL i zostawić PLN w PL ?  

 

A ja Ci polecam smary Andrzeja Maraska czyli IKA, sam ich nie używałem (HF), bo to nie moja liga, ale bazy świetnie jadą, szczególnie twarda niebieska, nie do zdarcia na sztucznych śniegach. Kilogramy tych smarów kupują zawodnicy z Polski i krajów ościennych, głównie jako smary treningowe. Jak masz możliwość to porozmawiaj sobie z zawodnikami o smarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci polecam smary Andrzeja Maraska czyli IKA, sam ich nie używałem (HF), bo to nie moja liga, ale bazy świetnie jadą, szczególnie twarda niebieska, nie do zdarcia na sztucznych śniegach. Kilogramy tych smarów kupują zawodnicy z Polski i krajów ościennych, głównie jako smary treningowe. Jak masz możliwość to porozmawiaj sobie z zawodnikami o smarach.

Używałem w sporcie amatorskim,koledzy też ,o dziwo jedyne czym ustępują Toko czy Holm. to cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja Ci polecam smary Andrzeja Maraska czyli IKA, sam ich nie używałem (HF), bo to nie moja liga, ale bazy świetnie jadą, szczególnie twarda niebieska, nie do zdarcia na sztucznych śniegach. Kilogramy tych smarów kupują zawodnicy z Polski i krajów ościennych, głównie jako smary treningowe. Jak masz możliwość to porozmawiaj sobie z zawodnikami o smarach.

Jacek dobrze prawi.Smary od Andrzeja sa naprawde bardo dobrej jakości z dobre pieniadze.W lutym byłem u Andrzeja po smary osobiście a po za tym własnie mieli zawody i zawodnicy jezdzili na ich smarach.Piszę Andrzej bo mój imiennik a poznaliśmy się właśnie w okolicznościach zakupu smaru hehe. A u Jacka kaja45  kupowałem ostrzałkę pilniki diament i także polecam sklep Remsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Osobiście przetestowałem smary ika (baza twarda + HF czerwony) na 42 BP CT50, Jedyne co stwierdziłem że na zjazdach odjeżdżałem praktycznie wszystkim. Ogólnie wrażenie bdb+. Nie wiem jak ocenić stan smaru po biegu. Za strefą trzymania ślizgi były miejscami białe - (no ale to 50km przy -8C). Jeżeli chodzi o stosunek ceny do ilości i jakości to celująco. W tym sezonie nie dam już rady , ale w przyszłym postaram się zrobić kilka testów porównawczych IKA HF do smarów SWIXA HF na bazie IKA.

...a teraz udało mi się kupić w bardzo dobrej cenie zestaw wysokich fluorów Holmenkola na ebay niemieckim,idzie kilka aukcji z takimi zestawami bez ceny minimalnej,jeśli ktoś zainteresowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne smary zakupione w IKA, Żeby nie było smarowanie nart co drugi dzień ale jazda po betonie i średnia kilometrów 140 km na dwa dni także trzeba było smarować tym bardziej że nowe deski więc nie żałowałem .Ostatni wyjazd 10 dni a 9 dni jazdy i 563 km przejechane .Naprawdę smary super.A po za tym moje pieniązki zostają w Polsce i u rodzimego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...