Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupie używane szerokie narty na puch :)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 371 postów
  • Na forum od: 11.2012
235
  • Umiejętności: 1
  • Rybnik

Napisano 17 październik 2016 - 18:49

Na styczniową Francję. Nie wiem czy mi się spodoba więc nie chcę szaleć z ceną.

Mogą być na jeden, dwa sezony. Maks 400 PLN.

https://www.facebook.com/nartoholik/

Od 2008/09 Alta Badia*Arabba*Bachledova*Białka*Courchevel*Cortina d'Ampezzo*Czarna Góra*Harrachov*Herlikovice*Janske Lazne*Jasna*Jurgów*Korbielów*La Plagne*Les Arcs*Les Menuires*Łomnica*Madonna di Campiglio*Małe Ciche*Marilleva*Marmolada*Meribel*Peisey-Vallandry*Pejo*Ramzova*Rohace*Rokytnice*Sella Ronda*Soelden*Spindleruv Mlyn*Strbske Pleso*Stubai*Szczyrk*Tonale*Ustroń*Wisła*Val di Fassa*Val Gardena*Val Thorens*Velka Raca*Vratna*Zakopane*Zawoja*Zieleniec. Sezon 2017/18: HochZillertal*Ischgl*Samnaun*Soelden*Serre Chevalier*Montgenevre*Sestriere*Via Lattea*Szczyrk*Jasna*Bormio*Santa Caterina*Livigno. Sezon 2018/19 grudzień: Serfaus*Fiss*Ladis* Ischgl styczeń: Alpe d'Huez*Les Deux Alpes marzec: Tre Cime* Kronplatz* Sella Ronda

#2 Friski

Friski

Użytkownik

• PipPipPip
  • 724 postów
  • Na forum od: 10.2007
376
  • Umiejętności: 7
  • Gliwice

Napisano 17 październik 2016 - 21:35

Czy nie ma pomyłki w cenie?

#3 jaro323

jaro323

Strażnik muld :)

• PipPipPipPipPip
  • 2276 postów
  • Na forum od: 02.2011
1476
  • Rumia

Napisano 18 październik 2016 - 07:48

Przecież nie napisał że chce nowe :)
Jakie szerokie te dechy chcesz?

#4 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 371 postów
235
  • Rybnik

Napisano 18 październik 2016 - 09:25

Przecież nie napisał że chce nowe :)
Jakie szerokie te dechy chcesz?

90-100, sam nie wiem, to dopiero próba ale postanowiłem że w ten region już z samymi SL GS nie jadę bo Francuzi stoków nawet za bardzo nie lubią ratrakować.

Nawet mi to nie przeszkadza, ale nie na slalomkach :)

mój wzrost 180

95 kg trzeba policzyć

Od 2008/09 Alta Badia*Arabba*Bachledova*Białka*Courchevel*Cortina d'Ampezzo*Czarna Góra*Harrachov*Herlikovice*Janske Lazne*Jasna*Jurgów*Korbielów*La Plagne*Les Arcs*Les Menuires*Łomnica*Madonna di Campiglio*Małe Ciche*Marilleva*Marmolada*Meribel*Peisey-Vallandry*Pejo*Ramzova*Rohace*Rokytnice*Sella Ronda*Soelden*Spindleruv Mlyn*Strbske Pleso*Stubai*Szczyrk*Tonale*Ustroń*Wisła*Val di Fassa*Val Gardena*Val Thorens*Velka Raca*Vratna*Zakopane*Zawoja*Zieleniec. Sezon 2017/18: HochZillertal*Ischgl*Samnaun*Soelden*Serre Chevalier*Montgenevre*Sestriere*Via Lattea*Szczyrk*Jasna*Bormio*Santa Caterina*Livigno. Sezon 2018/19 grudzień: Serfaus*Fiss*Ladis* Ischgl styczeń: Alpe d'Huez*Les Deux Alpes marzec: Tre Cime* Kronplatz* Sella Ronda

#5 JurekByd

JurekByd

Stały bywalec forum

• PipPipPipPip
  • 1997 postów
  • Na forum od: 04.2007
509
  • Umiejętności: 8
  • Bydgoszcz

Napisano 18 październik 2016 - 10:39

Kup sobie dynastary chamy i wystarczy Ci 1 para i na trasę i poza.
<p> .

#6 Friski

Friski

Użytkownik

• PipPipPip
  • 724 postów
  • Na forum od: 10.2007
376
  • Gliwice

Napisano 18 październik 2016 - 11:03

Mając do dyspozycji 400 rozważ wypożyczenie nowoczesnej narty na puch z powder rokerem. (Coś mi się obiło o uszy że w Gliwicach będzie wypożyczalnia Majesty, w Profistyle kiedys wypożyczali a na pewno w katowickim Tuttu).

Kombinujący dwa razy traci - raz kupiłem za wąską, drugi raz za krótką - dwa sezony może nie stracone ale nie w pełni wykorzystane.

PS Jest też opcja zabrania na wyjazd kolegę który ma takie narty i chętnie się zamienia (jestem do dyspozycji ;) )

#7 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 371 postów
235
  • Rybnik

Napisano 18 październik 2016 - 11:30

Kup sobie dynastary chamy i wystarczy Ci 1 para i na trasę i poza.

Jurku pewnie masz rację, ale chcę sprawdzić czy się najpierw w takich poza trasowych realiach odnajdę. Jak tak to wtedy do rozważenia.

Jak nie to wolę zostać przy narcie strikte na trasę. 

#8 marioo

marioo

Użytkownik

• PipPipPip
  • 931 postów
  • Na forum od: 02.2009
559
  • Umiejętności: 3
  • Warszawa

Napisano 18 październik 2016 - 12:39

Jurku pewnie masz rację, ale chcę sprawdzić czy się najpierw w takich poza trasowych realiach odnajdę. Jak tak to wtedy do rozważenia.

Ale tak jak pisali koledzy - to nie jest tak że są jedne narty na off. Zamiast kupować na ślepo narty, za połowę budżetu nakup paliwa ;) i poproś kolegów jadących żeby zabrali co tam mają szerszego (na pewno ma nie jeden ;)) a na miejscu zamieniajcie się i potestuj różne. Jak kupisz pierwsze lepsze za 4 stówki to spora szansa, że jednak się nie spodoba :(

Pozdrawiam

marioo

#9 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12947 postów
  • Na forum od: 11.2007
7822
  • Warszawa

Napisano 18 październik 2016 - 12:57

Cześć

Jeżeli będziesz miał okazję to wypróbuj polecanego przez Jurka Chama. To absolutnie znakomita i super uniwersalna narta. Jeździłem na 87,97 i 107 z czego na 97 najwięcej. Narta na ubitym wymusza technikę podobną do jazdy na SL, super skrętna i pewnie trzymająca. Poza trasą bardzo fajna. I oczywiście bierz najdłuższą jaka jest w ofercie. Jakbym coś słyszał o używkach w dobrej cenie to dam znać bo często jestem w PM Sporcie.

Pozdrowienia

Pozdrowienia

#10 fredowski

fredowski

Umiejetnosci 11

• PipPipPipPipPipPip
  • 4437 postów
  • Na forum od: 03.2006
2368

Napisano 18 październik 2016 - 13:06

90-100, sam nie wiem, to dopiero próba ale postanowiłem że w ten region już z samymi SL GS nie jadę bo Francuzi stoków nawet za bardzo nie lubią ratrakować.

Nawet mi to nie przeszkadza, ale nie na slalomkach :)

mój wzrost 180

95 kg trzeba policzyć

Co nie wiesz, przeciez napisales to wiesz.

Szerokosc moze byc 95-100 mm,  dlugosc 180cm +.

Wiele zalezy od tego jak jezdzisz. 

Jezeli byle jak, to narty powinny byc lepsze i 400 PLN moze nie wystarczyc.

Jezeli dobrze, to narty moga byc byle jakie i w 400 PLN sie zmiescisz. Jedna moge ci sprzedac za 200 zeta.

Ogladaj albo szukaj drugiej.

Jak ciezko jest lekko zyc :)  Nie ma gazu nie ma skretu

#11 marioo

marioo

Użytkownik

• PipPipPip
  • 931 postów
  • Na forum od: 02.2009
559
  • Umiejętności: 3
  • Warszawa

Napisano 18 październik 2016 - 13:09

Co nie wiesz, przeciez napisales to wiesz.

Szerokosc moze byc 95-100 mm,  dlugosc 180cm +.

Wiele zalezy od tego jak jezdzisz. 

Jezeli byle jak, to narty powinny byc lepsze i 400 PLN moze nie wystarczyc.

Jezeli dobrze, to narty moga byc byle jakie i w 400 PLN sie zmiescisz. Jedna moge ci sprzedac za 200 zeta.

Ogladaj albo szukaj drugiej.

Jak dobrze jeździ to jedna mu wystarczy ;). Bargiel zjechał na jednej i zbyt szeroka nie była :)

Pozdrawiam

marioo

#12 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 371 postów
235
  • Rybnik

Napisano 18 październik 2016 - 14:36

Cześć

Jeżeli będziesz miał okazję to wypróbuj polecanego przez Jurka Chama.

Dzięki Mitek, ale nie musiałeś go obrażać :)

#13 Mitek

Mitek

uprzywilejowany cwaniaczek

• PipPipPipPipPipPipPip
  • 12947 postów
  • Na forum od: 11.2007
7822
  • Warszawa

Napisano 18 październik 2016 - 16:51

Dzięki Mitek, ale nie musiałeś go obrażać :)

Cześć

O kurde ale wtopa... Juras wybacz. Ustalmy, że to Szam dobra? ;)

Pozdrowienia