Skocz do zawartości

Tyrol 16/17 relacje zdjeciowe, wspominki z Jarobusa :)


jaro323

Rekomendowane odpowiedzi

Foty extra i nie są jakoś specjalnie zawirowane - chyba była jeszcze wczesna pora :) Krzysztof wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć, mój aparat gdzieś zaginął, później się znalazł w samochodzie ale bateria była rozładowana i w sumie żadnych zdjęć podczas naszej sylwestrowej imprezy w pałacyku pozostającym do tylko i wyłącznie naszej dyspozycji nie zrobiłem. ;)


Na niektórych nie taka wczesna - ale o formę trzeba dbać ....choć nieprzesadnie w Sylwestra ;)
Jest tego więcej, podeślę pewnie ...kiedyś ;)
 

Zwolniły się miejsca na nasz najbliższy wyjazd w terminie 06-09.01. U Krzycha w busie pojawiło się jedno wolne, startują z Kraka w czwartek późno wieczorem,
U mnie dostępne są dwa wolne miejsca, z Gdyni startujemy w czwartek po południu, jedziemy trasą na Bydgoszcz/Poznań. Powrót planujemy w poniedziałek po nartach tak więc potrzebny jest tylko jeden dzień urlopu żeby w fajnym towarzystwie (ok 25 osó B) spędzić cztery dni na nartach w topowych ośrodkach.

U mnie chyba jednak już nie ma tego miejsca (zapraszam w lutym), ale  gdyby ktoś miał ochotę to ew. "na rezerwę" - bo w życiu różnie bywa, komuś coś gdzieś itd. jak to w życi ;)

Zakładam, że jednak 27 osób w sumie bo trudno mi uwierzyć, że na ten weekend ktoś się nie znajdzie z całej Polski - w planach mamy przecież parę setek km możliwych tras na 4 dni, no wypas :)

 

PS. bardzo pragnę wiedzieć kiedy na narty wybierze się w końcu 'zielarka88'? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

U mnie chyba jednak już nie ma tego miejsca (zapraszam w lutym), ale  gdyby ktoś miał ochotę to ew. "na rezerwę" - bo w życiu różnie bywa, komuś coś gdzieś itd. jak to w życi ;)

Zakładam, że jednak 27 osób w sumie bo trudno mi uwierzyć, że na ten weekend ktoś się nie znajdzie z całej Polski - w planach mamy przecież parę setek km możliwych tras na 4 dni, no wypas :)

 

 

 

 

Miniony wyjazd w terminie Trzech Króli przejdzie jako najlepszy wyjazd sezonu - zima wróciła z pełną mocą, śniegu jest wszędzie pełno, warunki do jazdy zarówno trasowej jak i pozatrasowej są rewelacyjne.

Takiej solidnej porcji narciarstwa w tym sezonie jeszcze nie było, cztery dni w bajce na świeżym nieudeptanym śnieżku. Po prostu bajka.

Tak udany wyjazd zasługuje na solidną kilku częściową relację zdjeciową.

Śnieżny paraliż Gdańska znacząco opóznił nasz wyjazd z kraju i pierwszy dzień ( piątek) spędziliśmy w niedużym ośrodku Kossen. Jak sie później okazało był to doskonały wybór na piątkowe rozjeżdżenie, w czasie gdy w innych większych ośrodkach były spore ilości narciarzy pozostających po turnusie sylwestrowym Kossen przywitał nas w miarę pustymi stokami, świeżym sniegiem po nocnym opadzie i niedrogimi cenami karnetów.

Fotorelacje z kolejnych dni tego epickiego wyjazdu już wkrótce

 

2017-01-06 12.35.57.jpg 2017-01-06 12.36.01.jpg 2017-01-06 12.58.15.jpg

2017-01-06 12.58.23.jpg 2017-01-06 13.35.11.jpg 2017-01-06 13.35.16.jpg

2017-01-06 13.36.24.jpg 2017-01-06 13.36.37.jpg 2017-01-06 15.25.27.jpg

2017-01-06 15.26.00.jpg 2017-01-07 09.08.00.jpg

 

Zaktualizowałem pierwszy post o kolejne terminy wyjazdów,

21-25.01 Saalbach Hinterglemm - jedno wolne miejsce

04-07.02 Tyrol cztery dni dolina Zillertal/lub Nauders, Serfaus Ischgl
11-14.02 Tyrol - jedno lub dwa wolne miejsca
25-28.02 Skisafari w Tyrolu
04-07.03 Tyrol
11-14.03 Tyrol Ischgl /Kappl
18-21.03 Tyrol Soelden Na najbliższy pięciodniowy wyjazd do Saalbach zostało ostatnie wolne miejsce. Mile widziana również pani solo, jest możliwość dokwaterowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwa dni z tego wyjazdu spędziliśmy w Kitzbuhel.

Po obfitych opadach warun był czysto fryrajdowy toteż  odłączylismy sie z dwoma "parapetami" od głównej grupy zwiedzającej pozostałe części Kitzbuhel i pozostaliśmy w części zwanej Jochberg.

Było bajecznie pomimo braku słonca które moim zdaniem jest trochę przereklamowane ;)

Pomimo dosyć zróżnicowanej pod względem umiejętności ekipy każdemu bardzo podobał się ten dzień bez sztruksu - na wyratrakowanych w nocy trasach również był świeży śnieg z porannego opadu.

 

DSC07294.JPG DSC07302.JPG DSC07305.JPG

DSC07320.JPG DSC07325.JPG DSC07334.JPG

DSC07335.JPG DSC07336.JPG DSC07337.JPG

DSC07345.JPG

 

Jedno wolne miejsce w dalszym ciągu czeka na chętnego lub chętną. Jadą również panie tak więc gdyby jakaś narciarka solo miała ochotę dołączyć to nie będzie problemu z dokwaterowaniem koleżanki.

Śniegu cały czas przybywa - na miejscu aktualnie przebywa Krzych Gajowy i z jego informacji ( i nie tylko) wynika że bajka śnieżna trwa nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miniony wyjazd w terminie Trzech Króli przejdzie jako najlepszy wyjazd sezonu - zima wróciła z pełną mocą, śniegu jest wszędzie pełno, warunki do jazdy zarówno trasowej jak i pozatrasowej są rewelacyjne.

Takiej solidnej porcji narciarstwa w tym sezonie jeszcze nie było, cztery dni w bajce na świeżym nieudeptanym śnieżku. Po prostu bajka.

Tak udany wyjazd zasługuje na solidną kilku częściową relację zdjeciową.

Śnieżny paraliż Gdańska znacząco opóznił nasz wyjazd z kraju i pierwszy dzień ( piątek) spędziliśmy w niedużym ośrodku Kossen. Jak sie później okazało był to doskonały wybór na piątkowe rozjeżdżenie, w czasie gdy w innych większych ośrodkach były spore ilości narciarzy pozostających po turnusie sylwestrowym Kossen przywitał nas w miarę pustymi stokami, świeżym sniegiem po nocnym opadzie i niedrogimi cenami karnetów.

Fotorelacje z kolejnych dni tego epickiego wyjazdu już wkrótce

 

attachicon.gif2017-01-06 12.35.57.jpgattachicon.gif2017-01-06 12.36.01.jpgattachicon.gif2017-01-06 12.58.15.jpg

attachicon.gif2017-01-06 12.58.23.jpgattachicon.gif2017-01-06 13.35.11.jpgattachicon.gif2017-01-06 13.35.16.jpg

attachicon.gif2017-01-06 13.36.24.jpgattachicon.gif2017-01-06 13.36.37.jpgattachicon.gif2017-01-06 15.25.27.jpg

attachicon.gif2017-01-06 15.26.00.jpgattachicon.gif2017-01-07 09.08.00.jpg

 

Zaktualizowałem pierwszy post o kolejne terminy wyjazdów,

21-25.01 Saalbach Hinterglemm - jedno wolne miejsce

04-07.02 Tyrol cztery dni dolina Zillertal/lub Nauders, Serfaus Ischgl
11-14.02 Tyrol - jedno lub dwa wolne miejsca
25-28.02 Skisafari w Tyrolu
04-07.03 Tyrol
11-14.03 Tyrol Ischgl /Kappl
18-21.03 Tyrol Soelden Na najbliższy pięciodniowy wyjazd do Saalbach zostało ostatnie wolne miejsce. Mile widziana również pani solo, jest możliwość dokwaterowania

 

 

Jaro,

podaj na priva więcej szczegółów co do wyjazdu 11-14 i 18-21.03 chętni 2 szt lub 3

 

pozdrawiam

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miniony wyjazd w terminie Trzech Króli przejdzie jako najlepszy wyjazd sezonu - zima wróciła z pełną mocą, śniegu jest wszędzie pełno, warunki do jazdy zarówno trasowej jak i pozatrasowej są rewelacyjne.


Już nie najlepszy - kolejny był jeszcze lepszy ;)
 

04-07.02 Tyrol cztery dni dolina Zillertal/lub Nauders, Serfaus Ischgl

 
W tym terminie poważnie rozważam jazdę na zachód - Polski i Tyrolu

- czyli  z Krakowa, przez Górny Śląsk - na Dolny Śląsk i Zgorzelec. Zapraszam więc towarzystwo ze Śląska, Opola, Wrocławia i okolic :)

- przy tej trasie wchodzi w grę dalsza/wyższa część Tyrolu czyli od Sölden po Ischgl - a pomiędzy jest Serfaus-Fiss-Ladis, Nauders, Hochzeiger, Pitztal/Rifflsee ...i wiele innych które warto odwiedzić :) Ja w planach mam 5 dni (4-8.02), więcej tu
- czyli Zillertal raczej nie tym razem.

 

BTW. ostatnie miejsce na dzisiejszy wyjazd ciągle czeka - szczegóły w podanym wyżej linku do moejego watku.

 

Śniegu cały czas przybywa - na miejscu aktualnie przebywa Krzych Gajowy i z jego informacji ( i nie tylko) wynika że bajka śnieżna trwa nadal.


Tak było ...śniegu dość, i poparty słońcem :) co odrobinę tylko pokazałem tu ...PKP :)

 

***

Fotek z Sylwestra jakoś mało - to dorzucę ci jeszcze parę "towarzyskich :)

 

DSCF0777.JPG DSCF0834.JPG DSCF0685.JPG DSCF0699.JPG

DSCF0713.JPG DSCF0748.JPG DSCF0737.JPG DSCF0718.JPG

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym terminie poważnie rozważam jazdę na zachód - Polski i Tyrolu
- czyli  z Krakowa, przez Górny Śląsk - na Dolny Śląsk i Zgorzelec. Zapraszam więc towarzystwo ze Śląska, Opola, Wrocławia i okolic :)
- przy tej trasie wchodzi w grę dalsza/wyższa część Tyrolu czyli od Sölden po Ischgl - a pomiędzy jest Serfaus-Fiss-Ladis, Nauders, Hochzeiger, Pitztal/Rifflsee ...i wiele innych które warto odwiedzić :) Ja w planach mam 5 dni (4-8.02), więcej tu
- czyli Zillertal raczej nie tym razem.



Tyrol Zachodni jak najbardziej, dawno tam nie byliśmy ale może jakiś starterek w okolicach Garmisch zrobimy ?
Śniegu obecnie nie brakuje, sezon tam jest dosyć krótki i chyba jest to dobry moment żeby zawitać w tą okolicę na jeden dzień.

 

Fotek z Sylwestra jakoś mało - to dorzucę ci jeszcze parę "towarzyskich :)


Ja tym razem wrzucę galerię typowo krajobrazową z ostatniego wyjazdu do Saalbach i Kitzbuhel, "roboty" było tyle że nie było kiedy towarzyskich fotek robić :)
Co prawda kilka zdjęć na apress ski zrobiłem ale chyba nie nadają się za bardzo do publikacji ;)

Zapraszam na kolejne wyjazdy do Tyrolu z naszą wesołą Trójmiejsko- Poznańsko- Krakowską ekipą narciarską.
Mam jeszcze wolne miejsca w następujących terminach

25-28.02 Skisafari w Tyrolu
04-07.03 Tyrol
18-21.03 Tyrol Serfaus/ Ischgl
25-28.03 Soelden/Ischgl

 
 
2017-01-21 10.24.39.jpg 2017-01-21 10.53.46.jpg 2017-01-21 10.53.58.jpg 2017-01-21 11.21.06.jpg
2017-01-21 12.32.39.jpg 2017-01-21 15.08.54.jpg 2017-01-22 10.53.21.jpg 2017-01-22 10.53.40.jpg
2017-01-22 15.09.57.jpg 2017-01-23 15.52.25.jpg 2017-01-23 08.55.37.jpg 2017-01-24 11.22.56.jpg
2017-01-24 11.27.25.jpg 2017-01-24 12.04.42.jpg 2017-01-24 13.28.34.jpg 2017-01-24 13.58.35.jpg
2017-01-24 13.58.40.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyrol Zachodni jak najbardziej, dawno tam nie byliśmy ale może jakiś starterek w okolicach Garmisch zrobimy ?
Śniegu obecnie nie brakuje, sezon tam jest dosyć krótki i chyba jest to dobry moment żeby zawitać w tą okolicę na jeden dzień.

 
No i zrobiłem, trochę pod presją czasu a trochę z ciekawości - Bichlbach-Berwang-Rinnen - byłem więc raz, a jakby od razu dwa - tymczasem pierwszy i ostatni ;)
...szału nie ma - jako opcja awaryjna obleci ale śniegowo też tak sobie - "duży może więcej" co widać było choćby w Saalbach i Kitz (do Sölden, Gurgli czy Ischgl nie porównuję bo to inne wysokości itd.).
W tym rejonie chyba najfajniej było w Ehrwald jak dla mnie - albo jeszcze bardziej w Seefeld, choć to już po drugiej stronie Zugspitze.
 
BerwangBichlbachRinnen_pistemap_full.jpg
 
 

Zapraszam na kolejne wyjazdy do Tyrolu z naszą wesołą Trójmiejsko- Poznańsko- Krakowską ekipą narciarską.
Mam jeszcze wolne miejsca w następujących terminach

25-28.02 Skisafari w Tyrolu
04-07.03 Tyrol
18-21.03 Tyrol Serfaus/ Ischgl
25-28.03 Soelden/Ischgl


1. sugeruję Osttirol - dobry moment na to (Kals-Matrei, Sillian, St. Jakob) z wielu względów ;)
2. tu mi się przypomina ski-safari z ub. roku:
http://www.skiforum....dynia/?p=538618

polatalaliśmy m.in. Serfaus-Fiss-Ladis, Hochzeiger, Rifflsee/Pitztal, Kühtai, ja jeszcze Axamer - bosko było - więc jeśli pogoda pozwoli to bym zrobił powtórkę bo czas odpowiedni

3. Może być - z naciskiem na Ischgl + Nauders, ew. plan B: Ischgl + Kappl, Galtür, See

4. trzeba sprawdzić kiedy dokładnie wypada "gay week" w Sölden - jakoś wtedy powinien - wiem że Tobie i paru kolegom się podobało - no bo pusto w miarę, wiadomo ;) ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Chętnie dołączę w terminie 04-07.03 Tyrol.

 

 

2. tu mi się przypomina ski-safari z ub. roku:
http://www.skiforum....dynia/?p=538618

polatalaliśmy m.in. Serfaus-Fiss-Ladis, Hochzeiger, Rifflsee/Pitztal, Kühtai, ja jeszcze Axamer - bosko było - więc jeśli pogoda pozwoli to bym zrobił powtórkę bo czas odpowiedni

jestem zdecydowanie za ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiłem, trochę pod presją czasu a trochę z ciekawości - Bichlbach-Berwang-Rinnen - byłem więc raz, a jakby od razu dwa - tymczasem pierwszy i ostatni ;)
...szału nie ma - jako opcja awaryjna obleci ale śniegowo też tak sobie - "duży może więcej" co widać było choćby w Saalbach i Kitz (do Sölden, Gurgli czy Ischgl nie porównuję bo to inne wysokości itd.).
W tym rejonie chyba najfajniej było w Ehrwald jak dla mnie - albo jeszcze bardziej w Seefeld, choć to już po drugiej stronie Zugspitze.


 
Szczęście w nieszczęściu że na Ciebie trafiło i zrobiłeś rozpoznanie bojem w Bichlbachu :) W Lermos też nie było źle a do Seefeld jeszcze nie dotarłem - mam to na tapecie i któregoś razu na pewno odwiedzę ten ośrodek jadąc do lub wracając z Tyrolu.
 

4. trzeba sprawdzić kiedy dokładnie wypada "gay week" w Sölden - jakoś wtedy powinien - wiem że Tobie i paru kolegom się podobało - no bo pusto w miarę, wiadomo ;) ;)


Zbychu się na pewno ucieszy, może znowu się załapie na okolicznościową fotkę z "ciekawym" tłem ;)
 

 

Cześć. Chętnie dołączę w terminie 04-07.03 Tyrol.
 
jestem zdecydowanie za ...

Marcin oczywiście jesteś zapisany.


Wracając do chronologii fotograficznej ostatni dzień pamiętnego wyjazdu na Trzech Króli spedziliśmy w Saalbach które przywitało nad widoczkami uwiecznionymi poniżej :)
Kolejny epicki dzień, było bardziej niż ok :)

2017-01-09 10.51.01.jpg 2017-01-09 10.51.15.jpg 2017-01-09 11.03.22.jpg 2017-01-09 11.03.26.jpg
2017-01-09 11.34.44.jpg 2017-01-09 11.34.49.jpg 2017-01-09 11.34.55.jpg 2017-01-09 11.36.59.jpg
DSC07352.JPG DSC07353.JPG DSC07356.JPG DSC07357.JPG DSC07359.JPG



Uzupełniłem pierwszy post o kolejne terminy wyjazdów. Więcej info również tutaj http://bit.ly/2dEF91q
Jest szansa że zwolni mi się jedno miejsce na najbliższy wyjazd w terminie 25-28.02 -jedziemy trasą przez Słupsk/Szczecin tak więc zapraszam Pomorze Zachodnie i nie tylko :)
Zapraszam na kolejne wyjazdy z naszą wesołą Trójmiejsko- Poznansko-Krakowską ekipą - wolne miejsca mam w tej chwili od 18 marca.
Przypominam że na naszych wyjazdach istnieje możliwość wzięcia udziału w niedrogim szkoleniu narciarskim które na miejscu w Austrii prowadzi Krzych Gajowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Widzę Jaro, że Gajowy dba o twoje zdrowie i kawy pić już nie musisz :D

 

Ja tylko piszę "jak jest" ...a jest petarda! :) A konkretnie to Gurgle ciągle niemal całe w akcji, a Sölden nieoczekiwanie wydłużyło działanie części "Winter area" - w praktyce do 1.05 działa gondola na Giggijoch, cały Giggijoch u góry - i oczywiście pełna łączność z lodowcami :)
https://www.soelden....tsinformationen

W ostatnich latach regularnie tyrolskie wiosny są świetne dla nartowania, a w tym roku jakby jeszcze bardziej :)
 

Co jak co ale końcówka tego sezonu w Ischgl jest rewelacyjna, po ostatnich opadach i ciągłych mrozach po prostu perfekcyjna. Zresztą cały (działający) Tyrol teraz wymiata.N
Majówka w Soelden oraz Obergurgl (29.04 - 03.05) oraz planowana póżniej na Hintertuxie postmajówka ( 12-15.05) odbędą sie w doskonałych warunkach śniegowych.

 

Niestety część Tyrolu już wyłączyli parę dni po świętach ...i zupełnie niepotrzebnie, bo warunki np. na Arenie w sobotę były znakomite. Są Gurgle i Ischgl oczywiście, ale  w maju jest ciągle wybór: Pitztal i Sölden do 7.05, Stubai i Kaunertal do czerwca, Tuxik - wiadomo, 365 ...skoda że sezonówka tylko do 15.05 :)

 

napisz mi czy masz jeszcze miejsca na majowke?   [email protected]  i za jak cene i jakie warunki, jestem z katowic

 

Regularnie jeżdżę z Krakowa przez Katowice - jakkolwiek na najbliższą majówkę miejsc póki co nie mam. Są późniejsze terminy - zapraszam (vide sygnaturka) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tylko pisze "jak jest" ...a jest petarda! :) A konkretnie to Gurgle ciagle niemal cale w akcji, a Sölden nieoczekiwanie wydluzylo dzialanie czesci "Winter area" - w praktyce do 1.05 dziala gondola na Giggijoch, caly Giggijoch u góry - i oczywiscie pelna lacznosc z lodowcami :)
https://www.soelden....tsinformationen
W ostatnich latach regularnie tyrolskie wiosny sa swietne dla nartowania, a w tym roku jakby jeszcze bardziej :)


Zgodnie z naszym przewidywaniami majówka w Soelden oraz Obergurgl udala sie wprost perfekcyjnie ;)

Nocne opady śniegu, w dzień lampa oraz mrozik - nie mogło być lepiej.
Bezpośrednio przed naszym przyjazdem również dosypywało tak że dotarliśmy już na bardzo zimowe warunki.
Po ilości polskich tablic na parkingu można było wywnioskować że w Soelden są polskie dni albo inny krajowy event ;)
 
Image_4.jpg Image_5.jpg Image_7.jpg
Image_8.jpg Image_9.jpg Image_11.jpg
Image_12.jpg Image_13.jpg Image_14.jpg
Image_15.jpg Image_16.jpg Image_17.jpg
Image_18.jpg Image_19.jpg Image_21.jpg
Image_22.jpg Image_24.JPG Image_25.JPG
Image_27.JPG Image_29.JPG Image_31.JPG
Image_33.JPG Image_35.JPG
 

w maju jest ciągle wybór: Pitztal i Sölden do 7.05, Stubai i Kaunertal do czerwca, Tuxik - wiadomo, 365 ...skoda że sezonówka tylko do 15.05 :)

Może w końcu wpadną na super pomysł i przedłużą sezonówkę do końca maja - zima w Alpach jakby nie patrzeć robi się co roku coraz dłuższa i na majówce i postmajówce mamy zazwyczaj super warunki niczym w środku sezonu.

Na nadchodzący ostatni wyjazd w tym sezonie do Tyrolu mam jeszcze wolne miejsca - z Gdyni startujemy w czwartek po południu ,na nartach jeździmy cztery dni od piatku do poniedziałku włącznie. Trasa przez PL do ustalenia - obstawiam że polecimy na południe na Pozńan, Łodz Może Wrocław ?
Chetnych proszę o info to dopasujemy trasę przejazdu.

W tym terminie zostaje nam do wyboru Hintertux, Stubai oraz Kaunertal - myślę że fajnie będzie się skupić na tych dwóch pierwszych propozycjach - może jakiś mix tych ośrodków.

Załączone miniatury

  • 18268221_1680908448591878_7085289994937648127_n.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w Solden raczej nie przedłużą do końca maja.

Austriacy są o krok do przodu i już ogłosili nowy rozkład jazdy, tym razem karnet na dni 3+ upoważnia na jazdę w Hochgrugl i Obergrugl.

Niestety coś za coś, cena na 6 dni w sezonie robi wrażenie ;-)

W Solden byliśmy na majówce: piątek, sobota, niedziela - potwierdzam warunki wyśmienite.

Pozdrawiam wszystkim ski-maniaków

 

https://www.soelden....ss-rates-winter

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
w Solden raczej nie przedłużą do końca maja.
Austriacy są o krok do przodu i już ogłosili nowy rozkład jazdy, tym razem karnet na dni 3+ upoważnia na jazdę w Hochgrugl i Obergrugl.
Niestety coś za coś, cena na 6 dni w sezonie robi wrażenie ;-)
W Solden byliśmy na majówce: piątek, sobota, niedziela - potwierdzam warunki wyśmienite.
Pozdrawiam wszystkim ski-maniaków

https://www.soelden....ss-rates-winter


W Austrii trzymają sie rozkładu jazdy i nie słyszałem żeby nieplanowanie przedłużali działanie któregoś z ośrodków. Za to szybsze zamykanie wyciągów mają we krwi :) Pamietam jak w zeszłym roku bodajże na Pitztalu, w ostatnim dniu działania ośrodka zamknęli wszystkim nam tam zgromadzonym tłumnie narciarzom w ilości 20 osób gondolę na szczyt zostawiając do dyspozycji orczyk. Była bodajże godzina 15 sta :)
Wspólny karnet Soelden i Gurgli powinien być już od kilku lat - mam nadzieję że tym roazem dogadali się na stałe i nie bedzie kolejnych niespodzianek w nowym sezonie.

Tylko za mocno nie miksuj tych ośrodków,coby troche ich zostało na przyszły sezon.A tak na poważnie
życzę udanego wyjazdu i proszę o duuuuużo zdjęć.


Łap Zbysiu jeszcze kilka fotek z Obergurgl gdzie mieliśmy być okazję świadkami nietypowego wyścigu starych motorków.
O ile dobrze zrozumiałem jednego z uczestników z którym jechaliśmy na szczyt (wraz z jego motorkiem )w gondoli wygrywał gość który meldował się na mecie ze środkowym wynikiem ;)

2017-05-01 11.39.54.jpg 2017-05-01 11.42.58.jpg 2017-05-01 11.43.51.jpg
2017-05-01 11.47.10.jpg 2017-05-01 11.54.09.jpg 2017-05-01 12.00.31.jpg


Tak jak pisałem zamknięcie sezonu planujemy na Hintertuxie lub Stubai-u - opcjonalnie możemy również pomiksować jakoś sensownie oba ośrodki.
Startujemy z Gdyni w czwartek po południu i jedziemy trasą na Toruń/ Łódź i dalej już na Wrocław.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem zamknięcie sezonu planujemy na Hintertuxie lub Stubai-u - opcjonalnie możemy również pomiksować jakoś sensownie oba ośrodki.
Startujemy z Gdyni w czwartek po południu i jedziemy trasą na Toruń/ Łódź i dalej już na Wrocław.
Całość czyli dojazd tam i na miejscu, apartamenty i karnety zamknie się w kwocie max 900 pln za cztery dni jazdy na lodowcach.
 
Prosze powiedz ze mozna sie podlaczyc, akurat jestem w Gdyni...wiec moge zabawiac rozmowa na koniec swiata i jeszcze dalej...a no i z powrotem :)

Dzwon pisz, wysyłam pw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...