Skocz do zawartości

Tyrol 16/17 relacje zdjeciowe, wspominki z Jarobusa :)


jaro323

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższa pora na małe info o wyjazdach w nadchodzącym sezonie. Podobnie jak w zeszłym eksplorujemy również Tyrol który wzbogacony został w tym roku o rewelacyjny ośrodek w Saalbach- Hinterglem, ośrodek dostępny również na sezonówce Salzburgskiej. Otwiera to dodatkowe możliwości wyjazdów dla posiadaczy takowych karnetów sezonowych- w okolicy jest jeszcze kilka miejsc które obsługują oba rodzaje karnetów i da się ułożyć wyjazd obsługujący oba karnety. Aktualny grafik wyjazdów znajduje się poniżej.
  • Najbliższe terminy wyglądają następująco
  • 25-28.03 Ischgl/Soelden 25-28.03 - 4 dni w Tyrolu, ski-safari, 1-4.04 Ischgl
  • jedno wolne miejsce
  • 08-11.04 Tyrol -
  • dwa wolne miejsca
  • 14/15-18/19.04 - cztery lub pięć dni Wielkanoc w Tyrolu
  • 22-25.04 Ischgl koncert Anastacia 29.04-03.05 pięć dni, majówka w Soelden oraz Obergurgl. Miejsca które mamy w planach odwiedzić w pierwszej częsci sezonu uzależniam od rozwoju sytuacji śniegowej. Tyrolskie ośrodki które w zdecydowanej większości są położone dosyć wysoko nie mają zazwyczaj problemów śniegowych. Warto dodać że w wielu ośrodkach są w tym okresie spore promocje karnetów które również uwzględniamy w naszych planach wyjazdowych. Schemat wyjazdów wygląda następująco - wyjazd z 3 city w piątek popołudniu, jeździmy na nartach cztery lub pięć dni ( w zależności od wariantu wyjazdu i ustaleń) ostatniego dnia po nartach wracamy do 3City gdzie meldujemy się nad ranem. Jedziemy szybkim, klimatyzowanym i komfortowym busem marki Renault Trafic Long. Trasa przejazdu przez PL wygląda następująco
  • Wariant 1 Gdynia- Koszalin- Szczecin i dalej już niemieckimi autostradami.
  • Wariant 2 Gdynia - Bydgoszcz- Poznań- Niemcy,
  • Wariant 3 czasami obieramy kierunek na Toruń, Łodź, Katowice.
Karnety Karnety sezonowe lub kupowane w kasie w zależności od konfiguracji - różne ośrodki mają różne ceny. Program układam tak wykorzystywać aktualne promocje i dostępne gdzieniegdzie w lepszej cenie karnety, przykładowo 4 dni ok. 150-190 eur, 5 dni - 200-230 eur, zależnie od ośrodka terminu wszystkich. Dzieci do 15 roku życia na ogół płacą ok. 50% lub mniej; w większości miejsc dzieci do 6-8 roku życia jeżdżą za darmo, w kilku do 10 roku życia za darmo (np. Pitzal, Stubai).
  • Osoby planujące kilka wyjazdów w sezonie zachęcam do zakupu karnetu sezonowego - ważność od 1 października do 15 maja, do dyspozycji mamy 7.5 miesiąca jazdy w całym Tyrolu i kilku ośrodkach Salzburgerlandu. Cena takiego karnetu wynosi 756 eur.
  • Zakwaterowanie Na wyjazdach korzystamy z apartamentów o dobrym standardzie, wyposażonych w sypialnie, łazienki, w pełni używalne kuchnie. Czasem są ekstrasy typu sauna itd
  • Koszty noclegu różnie się kształtują i zależa od terminu miejsca i długości pobytu.
  • Apartamenty zawsze są wyposażone w kuchnie także jest możliwe przygotowanie sobie posiłków indywidualnie lub dołączenie do naszego składkowego wyżywienia które sprawdza się bardzo dobrze. Kwatery bukuję gdy jest wiadomy docelowy skład osobowy na wyjeździe - pary mają swoje sypialnie, unikamy spania w kuchni i na piętrówkach, liczba łazienek również musi być odpowiednia. Koszty noclegów - trzy lub cztery noclegi x ok 25 eur (w zależności od terminu i lokalizacji) już z wliczonymi kosztami dodatkowymi czyli sprzątanie końcowe, klimatyczne jakieś dodatkowe opłaty typu prąd woda itd [b]Szkolenie Na miejscu jest możliwe niedrogie szkolenie dla chętnych - w razie zainteresowania proszę o informację szybciej żeby udało się zgrać wspólny wyjazd z instruktorem. Szkolenia ogólnonarciarskie na wyjeździe dla zainteresowanych na prawie każdym poziomie zaawansowania prowadzi Gajowy Przy większej ilości chętnych jest możliwość zorganizowana dedykowanego szkolenia sportowego slalomu giganta oraz specjalnego na tyczkach. Ośrodki nas interesujące w tym sezonie znajdziemy na stronie TSC http://www.snowcard.tirol.at/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, ze zakrzykne WRESZCIE konkrety !! :D

 

na poczatek jestem z wami 29.10-1.11, w tym sezonie w koncu wezme sezonowke TSC

grudniowy termin jeszcze potweirdze, styczen takze, a potem to juz bedzie z gorki ;)

 

pozdrawiam

Krzychu

 

 

Konkrety już od sierpnia wiszą na facebooku :) Pewnie już słyszałeś ale w tym sezonie do karnetu Tyrolskiego dochodzi miejsce ktore odwiedziliśmy razem latem na rowerach ;)

Chętnie odwiedzę Saalbach zimą, byłem tam chyba dwa razy i za drugim razem napadało tam z metr śniegu który to w wówczas jeszcze bardzo utrudniał nam poruszanie się po trasach :)

 

Nareszcie!!!, idę Pogonić pająki z nart.

Pora najwyższa. Jak nóżka ? Będzie karwingowanie na całego ? Mam pomysły odnośnie dobrania nowego kąta ostrzenia w tym sezonie - trzeba to omówić przy najbliższej okazji ;)

 

 

Interesuje mnie wyjazd z Krakowa, ewentualnie z Katowic.

Na ile przed wyjazdem jest znana trasa przejazdu?

 

Jaki termin Ciebie interesuje ? Na tą chwilę mi ciężko określić kiedy pojadę przez Katowice - zależy to głównie od zainteresowanych.

Regularnie tamtędy jeździ Krzych Gajowy - w razie czego daj znać to domówimy szczegóły i polecisz razem ze mną lub opcjonalnie z nim.

Mieszkamy i tak zazwyczaj razem tak więc na pewno się spotkamy już na miejscu w Austrii..

 

W Tyrolu ładnie posypało i już za niecałe trzy tygodnie (22.10-25.10) sprawdzimy jakość sztruksu na lodowcach podczas pucharu świata w Soelden. Mam jeszcze wolne miejsca na wyjazd w tym i kolejnych terminach. Aktualnie w Tyrolu działają wszystkie (pięć) lodowce, w połowie i pod koniec listopada zaplanowane jest otwarcie kolejnych, nielodowcowych wyżej położonych ośrodków ośrodków.

 

Kilka fotek z dzisiaj

Soelden

 

solden1.jpg solden2.jpg solden3.jpg

 

Pitztal

 

pitzta1.jpg Pitztal2.jpg pitztal3.jpg

 

Hintertux

 

tux1.jpg tux2.jpg tux3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety już od sierpnia wiszą na facebooku :) Pewnie już słyszałeś ale w tym sezonie do karnetu Tyrolskiego dochodzi miejsce ktore odwiedziliśmy razem latem na rowerach ;)

Chętnie odwiedzę Saalbach zimą, byłem tam chyba dwa razy i za drugim razem napadało tam z metr śniegu który to w wówczas jeszcze bardzo utrudniał nam poruszanie się po trasach :)

{ciach}

W Tyrolu ładnie posypało i już za niecałe trzy tygodnie (22.10-25.10) sprawdzimy jakość sztruksu na lodowcach podczas pucharu świata w Soelden. Mam jeszcze wolne miejsca na wyjazd w tym i kolejnych terminach. Aktualnie w Tyrolu działają wszystkie (pięć) lodowce, w połowie i pod koniec listopada zaplanowane jest otwarcie kolejnych, nielodowcowych wyżej położonych ośrodków ośrodków. {ciach}

 

Jaro, wiesz przeciez ze do Saalbach bede chetnie zagladal nie tylko latem - w koncu trzeba corce sloiki zawiezc aby mi na tych studiach z glodu nie zeszla ;-)

 

Tak sie teraz powaznie zastanawiam nad tym pucharem w Sölden.... od dluzszego czasu sobie obiecuje, ze kiedys sie w tym terminie wybiore.

Wlasnie zlozylem wniosek urlopowy na 43-ci tydzien mam nadzieje ze jakby co, bede mogl sie jak zwykle w ostatniej chwili podlaczyc ;-)

oraz  na 25.- 30 listopada - otwarcie Ischgl  - wybierasz sie moze w tym terminie w tamta strone ??

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, wiesz przeciez ze do Saalbach bede chetnie zagladal nie tylko latem - w koncu trzeba corce sloiki zawiezc aby mi na tych studiach z glodu nie zeszla ;-)

 

Tak sie teraz powaznie zastanawiam nad tym pucharem w Sölden.... od dluzszego czasu sobie obiecuje, ze kiedys sie w tym terminie wybiore.

Wlasnie zlozylem wniosek urlopowy na 43-ci tydzien mam nadzieje ze jakby co, bede mogl sie jak zwykle w ostatniej chwili podlaczyc ;-)

oraz  na 25.- 30 listopada - otwarcie Ischgl  - wybierasz sie moze w tym terminie w tamta strone ??

 

Krzychu

Kombinuj z pucharem - trzymam kciuki żebyś do nas dojechał.

Planować specjalnie nie planowałem ale plany są od tego żeby je zmieniać ;)

Jeżeli warunki będą dobre w tym regionie to może się skusimy na wizytę w tym symptycznym ośrodku - sprawdzałeś może kto gra w tym roku ?

 

 

Podrzucam kilka zdjęć z Tuxa gdzie jak widać zima również zawitała.

 

 

14470420_10154273329302935_6831957656180923362_n.jpg 14479559_10154270856547935_7429693363271591019_n.jpg

14500626_10154265923022935_729171217468153672_o.jpg

14560035_10154273287157935_6052217758697301160_o.jpg 14570711_1145046158895321_5623904722320206249_o.jpg 14615650_10154273910452935_5266979823173135038_o.jpg

 

W nadchodzącym terminie 22.10-25.10 zostały dwa wolne miejsca i jedziemy trasą na Bydgoszcz-Poznań.

 

W terminie 03-06.12 poszukiwana  jest narciarka singielka w celu dokwaterowania do pokoju koleżanki.

Do miejsca zbiórki (Poznań) dojeżdżają dwie osoby z Warszawy tak więc ewentualna logistyka wspólnego dojazdu jest do domówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj z pucharem - trzymam kciuki żebyś do nas dojechał.

Planować specjalnie nie planowałem ale plany są od tego żeby je zmieniać ;)

Jeżeli warunki będą dobre w tym regionie to może się skusimy na wizytę w tym symptycznym ośrodku - sprawdzałeś może kto gra w tym roku ?

{ciach}

W nadchodzącym terminie 22.10-25.10 zostały dwa wolne miejsca i jedziemy trasą na Bydgoszcz-Poznań.

 

W terminie 03-06.12 poszukiwana  jest narciarka singielka w celu dokwaterowania do pokoju koleżanki.

Do miejsca zbiórki (Poznań) dojeżdżają dwie osoby z Warszawy tak więc ewentualna logistyka wspólnego dojazdu jest do domówienia.

 

Na otwarcie sezonu w Ischgl gra niemiecka kapela PUR

https://youtu.be/CdqjGqwGWyw?t=353

to taki "niemiecki Perfect", ale ze wokal po niemiecku to chyba milosnikow na tym forum im nie przybedzie ;-)

 

Jutro sie okaze jak z moimi planami urlopowymi wyglada, mam nadzieje, ze dojade do Sölden - tym bardziej ze wyjazd na Helloween sie komplikuje :-/

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otwarcie sezonu w Ischgl gra niemiecka kapela PUR
https://youtu.be/CdqjGqwGWyw?t=353
to taki "niemiecki Perfect", ale ze wokal po niemiecku to chyba milosnikow na tym forum im nie przybedzie ;-)
 
Jutro sie okaze jak z moimi planami urlopowymi wyglada, mam nadzieje, ze dojade do Sölden - tym bardziej ze wyjazd na Helloween sie komplikuje :-/
 
Krzychu


Szału nima w tym roku z artystami, chociaż z drugiej strony po dwóch, trzech lanych weissbier-ach może się podobać ;)
Ten 25 chodzi za mną - ale chyba celowałbym w Soelden i Gurgle. W tym czasie powinna większość być już otwarta a w zeszłym roku jakoś po macoszemu potraktowaliśmy ten region.
Zresztą zobaczymy jakie bedą warunki i pojedziemy tam gdzie będzie lepiej.
Poniżej kilka fotek z dzisiejszego Tuxa.

tux.jpg tux3.jpg tux4.jpg
tux5.jpg tux6.jpg tux9.jpg tux10.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nima w tym roku z artystami, chociaż z drugiej strony po dwóch, trzech lanych weissbier-ach może się podobać ;)
Ten 25 chodzi za mną - ale chyba celowałbym w Soelden i Gurgle. W tym czasie powinna większość być już otwarta a w zeszłym roku jakoś po macoszemu potraktowaliśmy ten region.
Zresztą zobaczymy jakie bedą warunki i pojedziemy tam gdzie będzie lepiej.

 

jak to szalu ni ma ?!?!? A pamietasz jak rozczarowal nas koncert "30 Seconds to Mars" ?? Taka gwiazda, hamerykanska.... i co ?? Weißbier nie pomogl.... po pol godziny poszlismy dalej na narty zreszta, jak wiekszosc widowni. :D

Na Wielkanoc wystapi Andreas Bourani - prosze jaki gwiazdor sie z niego zrobil, pamietam jak publike zabawial przed koncertem Unheilig a teraz wlasne show ma ;)

Na zakonczenie sezonu "Gosc" jest jeszcze niezany - po cichu licze na Depeche Mode sa w trasie akurat - kto wie...

Szkoda, ze nie udalo mi sie dojechac na Puchar, to juz kolejny rok z rzedu, gdy ten termin mi nie wypalil :-/

Natomiast widze, ze kalendarzyk uzupelniony o termin

"26-29.11 Soelden +Obergurgl lub Ischgl" -> super - zatem dopisz dwie osoby na kwaterke!

 

Pozdrawiam

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to szalu ni ma ?!?!? A pamietasz jak rozczarowal nas koncert "30 Seconds to Mars" ?? Taka gwiazda, hamerykanska.... i co ?? Weißbier nie pomogl.... po pol godziny poszlismy dalej na narty zreszta, jak wiekszosc widowni. :D
Na Wielkanoc wystapi Andreas Bourani - prosze jaki gwiazdor sie z niego zrobil, pamietam jak publike zabawial przed koncertem Unheilig a teraz wlasne show ma ;)
Na zakonczenie sezonu "Gosc" jest jeszcze niezany - po cichu licze na Depeche Mode sa w trasie akurat - kto wie...
Szkoda, ze nie udalo mi sie dojechac na Puchar, to juz kolejny rok z rzedu, gdy ten termin mi nie wypalil :-/
Natomiast widze, ze kalendarzyk uzupelniony o termin
"26-29.11 Soelden +Obergurgl lub Ischgl" -> super - zatem dopisz dwie osoby na kwaterke!
 
Pozdrawiam
Krzychu


Depeche Mode to byłby wypasik. Trzeba by jakieś buty z blachą poszukać. :)
Żałuj że nie dojechałeś bo ekipa, pogoda i warun w Soelden był wypaśny.
Z newsów wyjazdowych - jest szansa że zwolni mi się jakieś miejsce w terminie 11-14.11 (wyjazd w czwartek) i w dalszym ciągu jest kilka wolnych miejsc w terminie 26-29.11.
Chętne osoby proszę o kontakt na priv.
Od następnego wyjazdu będziemy mieli do dyspozycji kilka modeli nart Lusti - będzie możliwość bezpłatnego przetestowania ich na wyjeździe.
Solidna robota, sandwich, titanal, porządne wykonanie za przystępną cenę.
Serdecznie zapraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeche Mode to byłby wypasik. Trzeba by jakieś buty z blachą poszukać. :)
Żałuj że nie dojechałeś bo ekipa, pogoda i warun w Soelden był wypaśny.
Z newsów wyjazdowych - jest szansa że zwolni mi się jakieś miejsce w terminie 11-14.11 (wyjazd w czwartek) i w dalszym ciągu jest kilka wolnych miejsc w terminie 26-29.11.
Chętne osoby proszę o kontakt na priv.
Od następnego wyjazdu będziemy mieli do dyspozycji kilka modeli nart Lusti - będzie możliwość bezpłatnego przetestowania ich na wyjeździe.
Solidna robota, sandwich, titanal, porządne wykonanie za przystępną cenę.
Serdecznie zapraszam.

Depeche Mode zagrają 21.07.2017 na stadionie narodowym w Wawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depeche Mode zagrają 21.07.2017 na stadionie narodowym w Wawie ;)

W takim układzie nie obejdzie się bez inwestycji w czarne buty z blachą :)
Pozycja obowiązkowo do zaliczenia.

Na najbliższy wyjazd chyba jest już komplet, wolne miejsca czekają na chętnych w terminie 26-29.11
Czterodniówką którą spędzimy w Solden + Obergurgl lub w Ischgl. Pojedziemy tam gdzie będzie lepiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na jakieś fotostory z wyjazdu pucharowego.

Ekipa, pogoda, warunki  wszystko na 5+

Trzy dni jeździliśmy w Soelden i ostatniego dnia odwiedziliśmy lodowiec  Pitztal gdzie pod koniec dnia powoli wracała zima i zaczynało sypać.

Kolejne fotostory już niebawem ;)

 

attachicon.gifDSC06723.JPGattachicon.gifDSC06725.JPGattachicon.gifDSC06729.JPG

attachicon.gifDSC06737.JPGattachicon.gifDSC06747.JPGattachicon.gifDSC06752.JPG

attachicon.gifDSC06753.JPGattachicon.gifDSC06756.JPGattachicon.gifDSC06757.JPG

attachicon.gifDSC06759.JPGattachicon.gifDSC06735.JPGattachicon.gifDSC06751.JPG

Fajne fotki i fajnie się wspomina. Faktycznie, ekipa i pogoda dopisała, oby tak przez cały sezon.

Do zobaczenia na stoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w zeszłym eksplorujemy również Tyrol który wzbogacony został w tym roku o rewelacyjny ośrodek w Saalbach- Hinterglem, ośrodek dostępny również na sezonówce Salzburgskiej. Otwiera to dodatkowe możliwości wyjazdów dla posiadaczy takowych karnetów sezonowych- w okolicy jest jeszcze kilka miejsc które obsługują oba rodzaje karnetów i da się ułożyć wyjazd obsługujący oba karnety.

 

 

Trochę bez echa to przeszło tymczasem warto o tym popisać. Po pierwsze cały Ski Circus na Snow Card Tirol to dodatkowe 200 km tras więcej na karnecie.

Do tego jest niby tak, że jakoś Saalbach-Hinterglemm-Leogang nigdy nie pokochałem (w odróżnieniu od Fieberbrunn) - ale może nie miałem szczęścia - więc cieszę się, że ten spory ośrodek dostanie kolejne szanse w tym sezonie :) Spory, i nowoczesny - w ostatnich latach stale coś wymieniali, inwestowali itd. - przez te parę lat to może być inne miejsce :)

Druga sprawa, połączenie karty salzburskiej SSSC z Kitzbüheler Alpen + rozszerzenie naszych "tyrolek" powoduje że wspólna część Salzburger SSC i Snow Card Tirol to ponad 1000 km realnych tras do objechania (formalnie to nawet 1136 wg danych ze skiresort). To daje mnóstwo nowych możliwości :)

 

Na najbliższy wyjazd chyba jest już komplet, wolne miejsca czekają na chętnych w terminie 26-29.11 Czterodniówką którą spędzimy w Solden + Obergurgl lub w Ischgl. Pojedziemy tam gdzie będzie lepiej :)

 

Trudny wybór :) Na ogół niezawodne było Ischgl na początku sezonu, ale teraz jest tak mocny początek zimy że już mam chyba ochotę na powtórkę z Ötztal - potem będzie trudniej się tam wbić. Do Ischgl jeszcze zdążymy ...tak czuję, ale się zobaczy :)

Jak z miejscami?

U mnie z Krakowa zostały ostatnie - zapraszam: http://www.skiforum....dynia/?p=544479  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Ischgl 180 km tras już czynne, wystartował Galtür, w weekend ruszają Kappl i See, a SFL (120 czynne) na dokładkę też bym nie wykluczał - tam nudy nie będzie :)


Do weekendu na pewno coś w Ischgl jeszcze otworzą, gdzie nie spojrzysz to "pada" śnieg na trasach ;)

DSC07152.JPG DSC07151.JPG

W Galtur byliśmy na chwilę w poniedziałek, nowa dziesięcioosobowa gondola idealnie wpasowuje się w potrzeby tego ośrodka.
Tras nie za dużo uruchomili ale również śnieżą ile mocy w armatach.
Rano na trasach spotkaliśmy trzech narciarzy :)
W Serfauss które to odwiedziliśmy w sobotę było również całkiem przyjemnie. Pomimo typowo włoskiego mikroklimatu panującego w tym ośrodku włodarze otworzyli naprawdę sporo tras.
Co prawda moja ulubiona trasa pod gondolą Schonejohbahn jeszcze nie działała ale reszta dostępna w ramach karnetów w obniżonej cenie powoduje banana na twarzy.

Widoczki z ostatniego wyjazdu poniżej, zostało jeszcze do opracowania kilka zaległych wyjazdów :)
DSC07070.JPG DSC07076.JPG DSC07088.JPG
DSC07089.JPG DSC07092.JPG DSC07096.JPG
DSC07121.JPG DSC07124.JPG
DSC07125.JPG DSC07127.JPG DSC07132.JPG
DSC07134.JPG

Wolne miejsca na kolejne terminy -
najbliższy 17-20.12 wyjazd w piątek po południu, ze względu na dobre warunki chyba najchętniej powtórzymy program z ostatniego wyjazdu czyli mix Serfaus Fiss Ladis oraz Ischgl

 

Kilka wolnych miejsc czeka jeszcze na styczniowe pieciodniówki w terminach 05.01-09.01 Trzech Króli oraz 21-25.01. Podaję daty spędzone na sniegu, wyjazd z kraju zawsze dzień wcześniej.








 

Załączone miniatury

  • 15401092_1274386609284194_1081764456803756051_n.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{ciach}
Wolne miejsca na kolejne terminy -
najbliższy 17-20.12 wyjazd w piątek po południu, ze względu na dobre warunki chyba najchętniej powtórzymy program z ostatniego wyjazdu czyli mix Serfaus Fiss Ladis oraz Ischgl

 

Kilka wolnych miejsc czeka jeszcze na styczniowe pieciodniówki w terminach 05.01-09.01 Trzech Króli oraz 21-25.01. Podaję daty spędzone na sniegu, wyjazd z kraju zawsze dzień wcześniej.

 

Hej,

Jarek, powiedz mi jak to jest, ze czlowiek ledwo rozpakuje plecak to planuje juz kolejny wyjazd ??

Po ostatniej kontuzji w zasadzie juz sladu nie ma, wiec na 21. Stycznia juz sie wpraszam :-D

Byle tylko przetrwac jakos ten okres siateczny i sie nie rozleniwic.

Masz juz moze jakis kierunek obrany??

 

Dam ci jeszcze znac czy bede sam (bo ja=100%), czy tez dojedziemy ekipa.

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Jarek, powiedz mi jak to jest, ze czlowiek ledwo rozpakuje plecak to planuje juz kolejny wyjazd ??


Wcale się nie dziwię że masz braki - ze względu na kontuzję za dużo na ostatnim wyjeździe nie pojeździłeś.
Trzeba nadrobić na kolejnych.

Po ostatniej kontuzji w zasadzie juz sladu nie ma, wiec na 21. Stycznia juz sie wpraszam :-D
Byle tylko przetrwac jakos ten okres siateczny i sie nie rozleniwic.
Masz juz moze jakis kierunek obrany??
 
Dam ci jeszcze znac czy bede sam (bo ja=100%), czy tez dojedziemy ekipa.
Pozdrawiam
Krzychu.


Niestety mam już zabukowaną kwaterę na 9 osób i za bardzo nie mam Ciebie jak dokleić - dopytam gospodarza czy ma jakiś dodatkowy pokój wolny w tym terminie.
W razie czego Krzychu Gajowy chyba jeszcze kwatery nie rezerwował więc może uda się tam coś zdziałać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię że masz braki - ze względu na kontuzję za dużo na ostatnim wyjeździe nie pojeździłeś.
Trzeba nadrobić na kolejnych.
Niestety mam już zabukowaną kwaterę na 9 osób i za bardzo nie mam Ciebie jak dokleić - dopytam gospodarza czy ma jakiś dodatkowy pokój wolny w tym terminie.
W razie czego Krzychu Gajowy chyba jeszcze kwatery nie rezerwował więc może uda się tam coś zdziałać.

 

Jaro, lepiej zrobic 2 dni pauzy niz przegiac i pauzowac 3 miesiace...  a brakujace km i tak "dojezdzilem" zaraz po powrocie u siebie ;-).

Nie pytaj gospodarza - tym razem bede "meczyl" Gajowego ;-) - juz dogadane - widzimy sie zatem na stoku!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, lepiej zrobic 2 dni pauzy niz przegiac i pauzowac 3 miesiace...  a brakujace km i tak "dojezdzilem" zaraz po powrocie u siebie ;-).
Nie pytaj gospodarza - tym razem bede "meczyl" Gajowego ;-) - juz dogadane - widzimy sie zatem na stoku!
 
pozdrawiam


Dokładnie sezon długi, da się nadrobić.

Poniżej trochę zaległości zdjęciowych z końcówki listopada gdzie bawiliśmy się ekipą Trójmiejsko-Krakowsko-Warszawską w Soelden oraz Obergurgl.

DSC06850.JPG DSC06860.JPG DSC06871.JPG
DSC06872.JPG DSC06876.JPG DSC06877.JPG
DSC06878.JPG DSC06879.JPG DSC06890.JPG
DSC06892.JPG DSC06895.JPG DSC06896.JPG
DSC06897.JPG DSC06903.JPG DSC06905.JPG
DSC06910.JPG DSC06918.JPG DSC06930.JPG

Sylwestrowe info dla odważnych z ostatniej chwili.
W samochodzie startującym dzisiaj późnym wieczorem z Krakowa zwolniło się jedno miejsce, dodatkowe dwa wolne miejsca z dojazdem własnym pojawiły u mnie na kwaterze, jedzie duża ekipa, w planach mamy pięć dni jazdy w Ostirolu.
Kolejne terminy
06-09.01 Trzech Króli -dwa wolne miejsca z Gdyni
21-25.01 pieć dni w dolinie Zillertal, kilka wolnych miejsc, jadą również narciarki tak że nie będzie problemu z dokwaterowaniem pojedynczej pani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sezon długi, da się nadrobić.

Poniżej trochę zaległości zdjęciowych z końcówki listopada gdzie bawiliśmy się ekipą Trójmiejsko-Krakowsko-Warszawską w Soelden oraz Obergurgl.

attachicon.gifDSC06850.JPGattachicon.gifDSC06860.JPGattachicon.gifDSC06871.JPG
attachicon.gifDSC06872.JPGattachicon.gifDSC06876.JPGattachicon.gifDSC06877.JPG
attachicon.gifDSC06878.JPGattachicon.gifDSC06879.JPGattachicon.gifDSC06890.JPG
attachicon.gifDSC06892.JPGattachicon.gifDSC06895.JPGattachicon.gifDSC06896.JPG
attachicon.gifDSC06897.JPGattachicon.gifDSC06903.JPGattachicon.gifDSC06905.JPG
attachicon.gifDSC06910.JPGattachicon.gifDSC06918.JPGattachicon.gifDSC06930.JPG

Sylwestrowe info dla odważnych z ostatniej chwili.
W samochodzie startującym dzisiaj późnym wieczorem z Krakowa zwolniło się jedno miejsce, dodatkowe dwa wolne miejsca z dojazdem własnym pojawiły u mnie na kwaterze, jedzie duża ekipa, w planach mamy pięć dni jazdy w Ostirolu.
Kolejne terminy
06-09.01 Trzech Króli -dwa wolne miejsca z Gdyni
21-25.01 pieć dni w dolinie Zillertal, kilka wolnych miejsc, jadą również narciarki tak że nie będzie problemu z dokwaterowaniem pojedynczej pani.

fajne fotki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fotki ;-)


Jeżeli się podobały to łap/łapcie kilka zdjęć z dzisiaj ;)

DSC07259.JPG DSC07262.JPG DSC07264.JPG
DSC07265.JPG DSC07268.JPG DSC07271.JPG
DSC07276.JPG DSC07277.JPG DSC07278.JPG
DSC07282.JPG DSC07284.JPG DSC07287.JPG

Tymczasem zabieramy się za Sylwestrowe świętowanie i z tej okazji chciałbym życzyć wszystkim szczęśliwego Nowego Roku,
metra puchu pod nartą i zawsze takich warunków jak z powyższych fotek z dzisiejszego dnia ;)

Na najbliższy wyjazd 06-09.01 (Trzech Króli - piatek wolny) zwolniło się kilka miejsc, wyjeżdżamy z PL w czwartek wieczorem, jedziemy trasa na Bydgoszcz/ Poznań.
Celujemy w Kitzbuhel, Saalbach, Fieberbrunn i być coś extra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem zabieramy się za Sylwestrowe świętowanie i z tej okazji chciałbym życzyć wszystkim szczęśliwego Nowego Roku,
metra puchu pod nartą i zawsze takich warunków jak z powyższych fotek z dzisiejszego dnia ;)

Na najbliższy wyjazd 06-09.01 (Trzech Króli - piatek wolny) zwolniło się kilka miejsc, wyjeżdżamy z PL w czwartek wieczorem, jedziemy trasa na Bydgoszcz/ Poznań.
Celujemy w Kitzbuhel, Saalbach, Fieberbrunn i być coś extra.

 
Skoro były życzenia i fotki z nart to ja dorzucę parę z powitania nowego roku ....może nie najlepsze ale cały świat wtedy jakby nieco wirował ;)
 
DSCF0794.JPG DSCF0793.JPG DSCF0788.JPG DSCF0802.JPG
DSCF0804.JPG DSCF0813.JPG DSCF0821.JPG DSCF0822.JPG

Nie pytaj gospodarza - tym razem bede "meczyl" Gajowego ;-) - juz dogadane - widzimy sie zatem na stoku!


Zdzwońmy się może - wiesz już na pewno ilu cię będzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro były życzenia i fotki z nart to ja dorzucę parę z powitania nowego roku ....może nie najlepsze ale cały świat wtedy jakby nieco wirował ;)


Foty extra i nie są jakoś specjalnie zawirowane - chyba była jeszcze wczesna pora :) Krzysztof wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć, mój aparat gdzieś zaginął, później się znalazł w samochodzie ale bateria była rozładowana i w sumie żadnych zdjęć podczas naszej sylwestrowej imprezy w pałacyku pozostającym do tylko i wyłącznie naszej dyspozycji nie zrobiłem. ;)

Zwolniły się miejsca na nasz najbliższy wyjazd w terminie 06-09.01. U Krzycha w busie pojawiło się jedno wolne, startują z Kraka w czwartek późno wieczorem,
U mnie dostępne są dwa wolne miejsca, z Gdyni startujemy w czwartek po południu, jedziemy trasą na Bydgoszcz/Poznań. Powrót planujemy w poniedziałek po nartach tak więc potrzebny jest tylko jeden dzień urlopu żeby w fajnym towarzystwie (ok 25 osó B) spędzić cztery dni na nartach w topowych ośrodkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...