Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
171 odpowiedzi w tym temacie

#161 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 149 postów
  • Na forum od: 01.2016
10
  • Umiejętności: 1
  • Łódź

Napisano 21 grudzień 2017 - 11:50

Dołączona grafika

#162 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 149 postów
10
  • Łódź

Napisano 16 luty 2018 - 20:12

Zapraszam na https://2ski.pl/pl/c/HEAD-OUTLET/36

Pozdrawiam,
Robson ;)c12f552a8760cb1616768ac3bb49ee4e.jpg

#163 narciarz70

narciarz70

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2210 postów
  • Na forum od: 03.2009
646
  • Polska

Napisano 17 luty 2018 - 10:07

Co za koszmar graficzny.

#164 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 149 postów
10
  • Łódź

Napisano 17 luty 2018 - 11:02

Co za koszmar graficzny.

W przyszłości zatrudnię grafika, niska marża w sklepach internetowych powoduje wzrost kreatywności u prowadzących działalność.

#165 narciarz70

narciarz70

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2210 postów
646
  • Polska

Napisano 17 luty 2018 - 14:17

W przyszłości zatrudnię grafika, niska marża w sklepach internetowych powoduje wzrost kreatywności u prowadzących działalność.

Pytasz to odpowiadam.

Nie jest potrzebna duża kasa ani profesjonalny grafik tylko odrobina wyobraźni.

Logo ma być czytelne dla klienta od 3 lat do 100 lat.

A twoje nie jest czytelne.

Twoje logo to swobodna twórczość czegoś pomiędzy "grafiką" i napisami.

Do tego nazwa mocno okroiła Ci możliwość rozszerzenia działalności na przyszłość.

Nigdy nie wiadomo jak firma się rozwinie i w którym kierunku będzie szła w przyszłości.

#166 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 149 postów
10
  • Łódź

Napisano 17 luty 2018 - 14:49

Cenne uwagi dziękuję. Co do logo to obecnie temat na drugim planie, może kiedyś je zmienię, poprawie. Sezon jest krótki, działam do końca marca br. i jak w tamtym roku pewnie zawieszę biznes do końca października. 25% takich inicjatyw pada po roku, ja sie jeszcze nie wykrwawilem bo sklep "ciągnie" serwis. Nie ukrywam, że duży koszt takiej inicjatywy to sama platforma transakcyjna w postaci sklepu. Nowy asortyment i niska cena to bez wątpienia atut takich inicjatyw. Na zyski trzeba jednak cierpliwie poczekać.

#167 narciarz70

narciarz70

Stały bywalec forum

• PipPipPipPipPip
  • 2210 postów
646
  • Polska

Napisano 17 luty 2018 - 15:01

Cenne uwagi dziękuję. Co do logo to obecnie temat na drugim planie, może kiedyś je zmienię, poprawie. Sezon jest krutku, działam do końca marca br. i jak w tamtym roku pewnie zawieszę biznes do końca października. 25% takich inicjatyw pada po roku, ja sie jeszcze nie wykrwawilem bo sklep "ciągnie" serwis. Nie ukrywam, że duży koszt takiej inicjatywy to sama platforma transakcyjna w postaci sklepu. Nowy asortyment i niska cena to bez wątpienia atut takich inicjatyw. Na zyski trzeba jednak cierpliwie poczekać.

Kiedyś za takie tematy nie jaki Bo... na skiforum banował użytkowników na kilka miesięcy.

Dzisiaj widzę nie ma już tego problemu z reklamą pod pseudo pretekstem co sądzicie o....?

#168 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 371 postów
  • Na forum od: 11.2012
232
  • Rybnik

Napisano 17 luty 2018 - 18:57

Jak już chcesz się bawić w loga i jest Ci potrzebne to pamiętaj o podstawie marketingu.

Zmieniając logo co 3 miesiące chu** takie logo jest warte bo nikt go nie kojarzy i nikt się z nim nie identyfikuje.

Jakby nike, adidas, mc donalds zamiast działać kombinowało z logiem przy okazji nie fajnie spamując na okolicznych forach to byłby dramat taki jak u Ciebie ;)

Poza tym sprawdź w słowniku jak się pisze krótki, bo na błędy ortograficzne poziomu podstawówki mam taką samą alergię jak na cały Twój wątek.

https://www.facebook.com/nartoholik/

Od 2008/09 Alta Badia*Arabba*Bachledova*Białka*Courchevel*Cortina d'Ampezzo*Czarna Góra*Harrachov*Herlikovice*Janske Lazne*Jasna*Jurgów*Korbielów*La Plagne*Les Arcs*Les Menuires*Łomnica*Madonna di Campiglio*Małe Ciche*Marilleva*Marmolada*Meribel*Peisey-Vallandry*Pejo*Ramzova*Rohace*Rokytnice*Sella Ronda*Soelden*Spindleruv Mlyn*Strbske Pleso*Stubai*Szczyrk*Tonale*Ustroń*Wisła*Val di Fassa*Val Gardena*Val Thorens*Velka Raca*Vratna*Zakopane*Zawoja*Zieleniec. Sezon 2017/18 grudzień: HochZillertal*Ischgl*Samnaun*Soelden, styczeń/luty: Serre Chevalier*Montgenevre*Sestriere*Via Lattea, marzec:Szczyrk*Jasna, kwiecień: Bormio*Santa Caterina*Livigno

#169 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 149 postów
10
  • Łódź

Napisano 17 luty 2018 - 19:32

[quote name="Nartoholik." post="583688" timestamp="1518890273"]Jak już chcesz się bawić w loga i jest Ci potrzebne to pamiętaj o podstawie marketingu.
Zmieniając logo co 3 miesiące chu** takie logo jest warte bo nikt go nie kojarzy i nikt się z nim nie identyfikuje.
Jakby nike, adidas, mc donalds zamiast działać kombinowało z logiem przy okazji nie fajnie spamując na okolicznych forach to byłby dramat taki jak u Ciebie ;)
....

Wszystko jasne. Logo - lepsze lub gorsze i to w takim sklepie nie jest chyba najważniejszą rzeczą, tak z perspektywy czasu. Widać, że klienci szukają konkretnych rzeczy, upatrzą sobie coś i szukają, gdzie można kupić taniej, wchodzą na stronę z poziomu wyszukiwarki, bezpośrednio na dany produkt. Asortyment musi być różnorodny, a to jest pracochłonne. Poza tym taki sklep jak mój, oparty o zewnętrzne magazyny, wymaga śledzenia stanów magazynowych u dystrybutorów.
Jedną rzeczą którą chciałbym w perspektywie zagospodarować to klienci z innych krajów. Widać w statystyce, że tacy generują ok +- 15% odsłon, jak ich namówić do zakupów - to jest pytanie.

Ps. Sorki za ew. błędy, to pewnie z emocji jakie wywołuje u mnie ta dyskusja.

#170 Nartoholik.

Nartoholik.

Użytkownik

• PipPipPip
  • 371 postów
  • Na forum od: 11.2012
232
  • Rybnik

Napisano 17 luty 2018 - 23:25

[quote name="Nartoholik." post="583688" timestamp="1518890273"]Jak już chcesz się bawić w loga i jest Ci potrzebne to pamiętaj o podstawie marketingu.
....

Wszystko jasne. Logo - lepsze lub gorsze i to w takim sklepie nie jest chyba najważniejszą rzeczą, tak z perspektywy czasu. Widać, że klienci szukają konkretnych rzeczy, upatrzą sobie coś i szukają, gdzie można kupić taniej, wchodzą na stronę z poziomu wyszukiwarki, bezpośrednio na dany produkt. Asortyment musi być różnorodny, a to jest pracochłonne. Poza tym taki sklep jak mój, oparty o zewnętrzne magazyny, wymaga śledzenia stanów magazynowych u dystrybutorów.
Jedną rzeczą którą chciałbym w perspektywie zagospodarować to klienci z innych krajów. Widać w statystyce, że tacy generują ok +- 15% odsłon, jak ich namówić do zakupów - to jest pytanie.

Ps. Sorki za ew. błędy, to pewnie z emocji jakie wywołuje u mnie ta dyskusja.

Ci z innych krajów to pewnie szukają czegoś o Tusku, nie zawracaj sobie nimi głowy. Wyskoczyło 2ski i omyłkowo kliknęli. To jak to jest teraz piszesz że logo nie jest najważniejszą rzeczą, o to już drugi albo trzeci raz co piszesz o nowym logo.

https://www.facebook.com/nartoholik/

Od 2008/09 Alta Badia*Arabba*Bachledova*Białka*Courchevel*Cortina d'Ampezzo*Czarna Góra*Harrachov*Herlikovice*Janske Lazne*Jasna*Jurgów*Korbielów*La Plagne*Les Arcs*Les Menuires*Łomnica*Madonna di Campiglio*Małe Ciche*Marilleva*Marmolada*Meribel*Peisey-Vallandry*Pejo*Ramzova*Rohace*Rokytnice*Sella Ronda*Soelden*Spindleruv Mlyn*Strbske Pleso*Stubai*Szczyrk*Tonale*Ustroń*Wisła*Val di Fassa*Val Gardena*Val Thorens*Velka Raca*Vratna*Zakopane*Zawoja*Zieleniec. Sezon 2017/18 grudzień: HochZillertal*Ischgl*Samnaun*Soelden, styczeń/luty: Serre Chevalier*Montgenevre*Sestriere*Via Lattea, marzec:Szczyrk*Jasna, kwiecień: Bormio*Santa Caterina*Livigno

#171 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 149 postów
10
  • Łódź

Napisano 18 luty 2018 - 07:37

Temat logo jest dla mnie obecnie zamknięty, od polityki w komentarzach byłbym daleki. Cóż ja mogę napisać do przedmówcy; życzę miłego dnia.

#172 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 149 postów
10
  • Łódź

Napisano 01 lipiec 2018 - 11:45

Dołączona grafika