Skocz do zawartości

Zdjęcie
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
191 odpowiedzi w tym temacie

#181 mlesik

mlesik

Użytkownik

• PipPipPip
  • 332 postów
  • Na forum od: 12.2013
234
  • Umiejętności: 9
  • Wrocław

Napisano 01 kwiecień 2019 - 07:33

hahahahahahahahahhahahahahah

czy ja dobrze rozumiem że mam Ci przelać kasę na to żebyś miał swój biznes??? jest coś takiego jak bank i kredyt:)

• Mikoski podziękował za tę wiadomość

#182 martin TDM

martin TDM

Użytkownik

• PipPipPip
  • 330 postów
  • Na forum od: 01.2011
106
  • Umiejętności: 6
  • Nowy Sącz/Gorlice

Napisano 01 kwiecień 2019 - 07:48

hahahahahahahahahhahahahahah

czy ja dobrze rozumiem że ma Ci przelać kasę na to żebyś miał swój biznes??? jest coś takiego jak bank i kredyt:)

Jest tez cos takiego jak crowdfunding :P Tu nie ma przymusu tylko dobrowolność dlatego Twoje: 

ma Ci przelać kasę 

jest nieadekwatne do sytuacji :)

#183 mlesik

mlesik

Użytkownik

• PipPipPip
  • 332 postów
234
  • Wrocław

Napisano 01 kwiecień 2019 - 07:55

Jest tez cos takiego jak crowdfunding :P Tu nie ma przymusu tylko dobrowolność dlatego Twoje: 

jest nieadekwatne do sytuacji :)

kurcze to chyba tez cos takiego zorganizuje... w sobote jade na tydzien w alpy - przyda mi sie dodatkowa gotowka. Z Wasza pomoca wszystko jest mozliwe: podaje nr konta....

#184 pawelw

pawelw

Użytkownik

• PipPipPip
  • 377 postów
  • Na forum od: 10.2007
112
  • Umiejętności: 8
  • wawa

Napisano 01 kwiecień 2019 - 08:49

To jest straszne, nie wierzę w to co widzę.  Normalny człowiek wziął by się do roboty , napisał projekt, wziął dotację (bo są).... Tymczasem tu jest czekanie na kasę  LOL. Myślałem że coś się nauczyłeś przez 3 lata. Masakra. 

#185 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 161 postów
  • Na forum od: 01.2016
14
  • Umiejętności: 1
  • Łódź

Napisano 01 kwiecień 2019 - 13:18

🙂 lubię tą Waszą irytację obojętnie jakim pomysłem lepszym lub gorszym. Tym którzy biorą w obronę 👍. Osobom którym spodobał się pomysł na crowdfoundowe pozyskanie funduszu mogę przekazać ciekawe info - w dniu dzisiejszym zwrócił się do mnie przedstawiciel jednej z łódzkich firm, pasjonat narciarstwa :), który widząc pasje i zaangażowanie chce mi przekazać nieodpłatnie 15 m2 przy trasie :) to nie żart z okazji 1.04 to naprawdę konkretny człowiek i propozycja. Troszkę jestem zaskoczony rozwojem tematu ;) Także jeżeli uda się coś zebrać, w co wierze, to środki pójdą najparwdopodobniej na remont tego lokalu i sprzęt widoczny na zdjęciach. Można, można. A ci co myślą, że serwis przyniesie im taką stopę zwrotu, że opłaca ratę kredytu inwestycyjnego życzę powodzenia.
  • christof podziękował za tę wiadomość

#186 mlesik

mlesik

Użytkownik

• PipPipPip
  • 332 postów
234
  • Wrocław

Napisano 01 kwiecień 2019 - 15:17

lubię tą Waszą irytację obojętnie jakim pomysłem lepszym lub gorszym. Tym którzy biorą w obronę . Osobom którym spodobał się pomysł na crowdfoundowe pozyskanie funduszu mogę przekazać ciekawe info - w dniu dzisiejszym zwrócił się do mnie przedstawiciel jednej z łódzkich firm, pasjonat narciarstwa :), który widząc pasje i zaangażowanie chce mi przekazać nieodpłatnie 15 m2 przy trasie :) to nie żart z okazji 1.04 to naprawdę konkretny człowiek i propozycja. Troszkę jestem zaskoczony rozwojem tematu ;) Także jeżeli uda się coś zebrać, w co wierze, to środki pójdą najparwdopodobniej na remont tego lokalu i sprzęt widoczny na zdjęciach. Można, można. A ci co myślą, że serwis przyniesie im taką stopę zwrotu, że opłaca ratę kredytu inwestycyjnego życzę powodzenia.

No pewnie - lepiej wydębić kasę od ludzi bo masz zajawkę na robienie odplatnego serwisu. Ja mam zajawkę na wyjazd na narty. Odpal z 50 zl.

Od 3 lat piszesz to samo i tylko to. Śmierdzi mi tu oszustwem!

#187 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 161 postów
14
  • Łódź

Napisano 01 kwiecień 2019 - 16:08

Przykre co pisze „przedmówca” szkoda polemiki z gościem i cytowania jego wpisu.

#188 pawelw

pawelw

Użytkownik

• PipPipPip
  • 377 postów
  • Na forum od: 10.2007
112
  • Umiejętności: 8
  • wawa

Napisano 01 kwiecień 2019 - 17:46

lubię tą Waszą irytację obojętnie jakim pomysłem lepszym lub gorszym. Tym którzy biorą w obronę . Osobom którym spodobał się pomysł na crowdfoundowe pozyskanie funduszu mogę przekazać ciekawe info - w dniu dzisiejszym zwrócił się do mnie przedstawiciel jednej z łódzkich firm, pasjonat narciarstwa :), który widząc pasje i zaangażowanie chce mi przekazać nieodpłatnie 15 m2 przy trasie :) to nie żart z okazji 1.04 to naprawdę konkretny człowiek i propozycja. Troszkę jestem zaskoczony rozwojem tematu ;) Także jeżeli uda się coś zebrać, w co wierze, to środki pójdą najparwdopodobniej na remont tego lokalu i sprzęt widoczny na zdjęciach. Można, można. A ci co myślą, że serwis przyniesie im taką stopę zwrotu, że opłaca ratę kredytu inwestycyjnego życzę powodzenia.

Jakoś ski spa się chciało i opłacało - zarabiają normalnie jak biali ludzie. Od razu uprzedzę - dumping niszczy rynek 

#189 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 161 postów
14
  • Łódź

Napisano 01 kwiecień 2019 - 19:56

Paweł szacunek i słowa uznania.

#190 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 161 postów
14
  • Łódź

Napisano 09 maj 2019 - 20:51

Jest lokal Starowa Góra, Szeroka 36 - będzie branding serwisu. Zapraszam do zapoznania się z projektem i do wyrażenia swojej opiniiDołączona grafika

#191 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 161 postów
14
  • Łódź

Napisano 23 lipiec 2019 - 18:49

Lato w pełni, a my staram się rozwijać nasz biznes z pasją;
Dystrybutor na Polskę produktów firmy Swix odpowiedział na naszą prośbę i w konsekwencji z ofertą art. serwisowych WITAMY - Swix w naszym sklepie internetowym [URL] https://2ski.pl/pl/c/Swix/122/122 [URL]

Startujemy 11/201984d793f6af94801ffe0a152fc3b74e24.jpg

#192 R_o_b_s_o_n

R_o_b_s_o_n

Użytkownik

• PipPip
  • 161 postów
14
  • Łódź

Napisano 18 sierpień 2019 - 16:42

Przygotowanie do sezonu 19/20 trwają.

Rozpoczynamy współpracę z firmą "Tripout." - to polska marka optyczna, powstała za głosem użytkowników. Każdy produkt został starannie zaprojektowany z pasji do sportów. Założycielami marki są dwaj bracia, którzy w konsultacji z zawodowymi sportowcami tworzą optykę, która zapewnia najwyższą ochronę i wpasowuje się w bieżące trendy.
Zaprojektuj z nami własne gogle - naszą ofertę znajdziesz na https://2ski.pl/pl/c/Gogle-Tripout/123

Pozdrawiam, Robson.Dołączona grafika