Skocz do zawartości

11-16 czerwca - narty latem - Passo dello Stelvio


Porter

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... tydzień temu śniegu było mnóstwo. Szanuj klocki hamulcowe :>

To wiem, na szczęście mieszkamy na górze i zaliczymy tylko wjazd i zjazd  :) Napisz coś więcej, jadę sporym amerykańcem, a one nie są za bardzo skrętne i to mnie martwi. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podjeździe od strony Prato (tym klasycznym) szykuj się na tego typu zakręty:
IMG_1471.JPG
Przy ładnej pogodzie duży ruch motocyklistów, tudzież sportowych aut.
Mógłbyś też podjechać od strony szwajcarskiej - subiektywne odczucie, że trochę mniej kręta droga ale i węższa. Powinien być mniejszy ruch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę jak się jeździło (na nartach w lecie), jakie ogólne wrażenia. Ja ze względu na tą słynną serpentynę (by ją sobie odpuścić załadowanym autem z bagażnikiem dachowym) zdecydowałem się na Kitzsteinhorn-Kaprun w dniach 24-27 czerwca a na powrocie z urlopu letniego, w dniach 07-09 lipca na Mölltaler.

 

Pozdrawiam

K.M.

 

p.s.

Jechałem kiedyś dużym, ciężkim autem terenowym po tej serpentynie i Ford Mondeo z mojej ekipy odjechał mi znacznie, a pamiętaj, że podjazd to podjazd ale jeszcze trzeba zjechać i proponuję hamować silnikiem bo możesz nie mieć już klocków w innym przypadku. A i jak jest mokro, robi się nieprzyjemnie, co i rusz lubi wówczas wynieść jakiegoś zbyt szybko jadącego Włocha na Twój pas ruchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę jak się jeździło (na nartach w lecie), jakie ogólne wrażenia. Ja ze względu na tą słynną serpentynę (by ją sobie odpuścić załadowanym autem z bagażnikiem dachowym) zdecydowałem się na Kitzsteinhorn-Kaprun w dniach 24-27 czerwca a na powrocie z urlopu letniego, w dniach 07-09 lipca na Mölltaler.

Pozdrawiam
K.M.

p.s.
Jechałem kiedyś dużym, ciężkim autem terenowym po tej serpentynie i Ford Mondeo z mojej ekipy odjechał mi znacznie, a pamiętaj, że podjazd to podjazd ale jeszcze trzeba zjechać i proponuję hamować silnikiem bo możesz nie mieć już klocków w innym przypadku. A i jak jest mokro, robi się nieprzyjemnie, co i rusz lubi wówczas wynieść jakiegoś zbyt szybko jadącego Włocha na Twój pas ruchu.


No zjazd najgorszy i dlatego dobrze jak sie ma automat wlaczasz 2 i sobie zjezdzasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem, na szczęście mieszkamy na górze i zaliczymy tylko wjazd i zjazd  :) Napisz coś więcej, jadę sporym amerykańcem, a one nie są za bardzo skrętne i to mnie martwi. Dzięki

Cześć

Nie martw się nic Porterku. Zjazd jak zjazd, jak ktoś jeździ na hamulcu to rzeczywiście może mieć problemy ale Ty dasz radę.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie martw się nic Porterku. Zjazd jak zjazd, jak ktoś jeździ na hamulcu to rzeczywiście może mieć problemy ale Ty dasz radę.

Pozdrowienia serdeczne

Spoko, radę oczywiście dam. Tylko jeśli prognozy się potwierdzą to chyba nie warto tam niestety jechać w tym terminie  :( Śnieg z deszczem to słaba opcja - http://www.passostel...m/ita-meteo.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...