Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wypożyczanie sprzętu narciarskiego online.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dawoz

dawoz

Nowy użytkownik

• 4 postów
  • Na forum od: 05.2016
0

Napisano 31 maj 2016 - 19:50

Hej,

myślimy nad stworzeniem serwisu, który, mamy nadzieję, ułatwi wynajmowanie sprzętu zimowego online. Zauważyliśmy taką potrzebę, póki co zbieramy informacje, czy pomysł faktycznie byłby ułatwieniem. Jeśli brzmi interesująco, proszę wypełnijcie poniższą ankietę. Nie zajmie to więcej niż 3 minuty!

pozdrawiam,
Dawid

#2 Ropóh

Ropóh

Użytkownik

• PipPipPip
  • 516 postów
  • Na forum od: 03.2011
167
  • Umiejętności: 5
  • Wrocław-Oława

Napisano 31 maj 2016 - 20:44

Poooszłoo....

Mam skręty  :ph34r: 

#3 RYKI

RYKI

Użytkownik

• PipPip
  • 214 postów
  • Na forum od: 04.2007
19
  • Umiejętności: 1
  • Szczecin

Napisano 01 czerwiec 2016 - 08:00

Hej,

myślimy nad stworzeniem serwisu, który, mamy nadzieję, ułatwi wynajmowanie sprzętu zimowego online. Zauważyliśmy taką potrzebę, póki co zbieramy informacje, czy pomysł faktycznie byłby ułatwieniem. Jeśli brzmi interesująco, proszę wypełnijcie poniższą ankietę. Nie zajmie to więcej niż 3 minuty!

pozdrawiam,
Dawid

Wysłałem :)

#4 kubanie

kubanie

Nowy użytkownik

• 6 postów
  • Na forum od: 11.2016
0

Napisano 28 listopad 2016 - 21:30

Wysłałem :)

Hej, chciałem dać znać, że kilka tygodni temu ruszyliśmy z platformą, o której pisał @dawoz. Zapraszam na https://candyrent.com - aktualnie współpracujemy z około dwudziestoma wypożyczalniami. Jeśli ktoś z was chciałby nam coś podpowiedzieć albo ma opinie to bardzo chętnie posłucham!

Liczymy, że CandyRent przyda się wszystkim narciarzom, zarówno tym początkującym jak i bardziej zaawansowanym. Najważniejsze to oczywiście fakt, aby potrzebowali wypożyczyć narty :)

#5 kubanie

kubanie

Nowy użytkownik

• 6 postów
  • Na forum od: 11.2016
0

Napisano 01 grudzień 2016 - 13:45

Hej, chciałem dać znać, że kilka tygodni temu ruszyliśmy z platformą, o której pisał @dawoz. Zapraszam na https://candyrent.com - aktualnie współpracujemy z około dwudziestoma wypożyczalniami. Jeśli ktoś z was chciałby nam coś podpowiedzieć albo ma opinie to bardzo chętnie posłucham!

Liczymy, że CandyRent przyda się wszystkim narciarzom, zarówno tym początkującym jak i bardziej zaawansowanym. Najważniejsze to oczywiście fakt, aby potrzebowali wypożyczyć narty :)

Od wczoraj są też zniżki -10% na Facebooku, przepraszam za dwa posty pod rząd, ale myśle, że interesujące.