Skocz do zawartości

Hintertuxer czy Kaprun


radek1313

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Jestem w podróży służbowej niedaleko ww lodowców
Możecie proszę podpowiedzieć na który z nich się wybrać w ten weekend? Wrocilem do jazdy w tym roku po 16 latach przerwy byłem w styczniu w Chamrousse i w kwietniu w Montafon. Radzę sobie całkiem nieźle jak na tak długa przerwę jednak wdzięczny byłbym za podwowiedzi gdzie lepiej pojechać. Nie miałem wcześniej okazji na lodowcu śmigać.

Dzięki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może akurat dlatego że jest słabszy będzie lepszy dla mnie z uwagi na dużą przerwę w jeździe. Szczerze mówiąc to jak porównałem czerwone stoki w chamrousse do niebieskich w Montafon to dorownywaly sobie trudnością. Nie szukam narazie przynajmniej jakiś super sportowych stoków do gnania na złamanie karku. Raczej spokojnie niebieskie z zachaczeniem czerwonych czasami jak siły pozwolą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może akurat dlatego że jest słabszy będzie lepszy dla mnie z uwagi na dużą przerwę w jeździe. Szczerze mówiąc to jak porównałem czerwone stoki w chamrousse do niebieskich w Montafon to dorownywaly sobie trudnością. Nie szukam narazie przynajmniej jakiś super sportowych stoków do gnania na złamanie karku. Raczej spokojnie niebieskie z zachaczeniem czerwonych czasami jak siły pozwolą.

Moim zdaniem Kaprun zdecydowanie ciekawsze po nartach, a nie samymi nartami człowiek żyje. TUX moim zdaniem na niebieskich multum orczyków, jak ktoś lubi się męczyć to proszę bardzo. Kitzsteinhorn zdecydowanie więcej kanap i gondol.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...